بازاریابی اینستاگرامی
Rate this post

برای آشنایی با ترفند های بازاریابی اینستاگرامی سه عنصر اعتیاد آور عکاسی، موبایل وشبکه  اجتماعی را پیدا کنید و آنها را در یک “برنامه” با هم ترکیب کنید!

خوب مشخص است که حاصل آن شبکه اجتماعی به نام اینستاگرام می شود. فضایی که در آن انواع خلاقیت ها را می توان دید از کسب و کار تجاری، بازاریابی و استوری ها و سلفی های جدید افراد مشهور… در این بین برای بازاریابی اینستاگرامی که خوب انجام شودنیاز به ترفند هایی داریم که می خواهیم آن ها امروز در پنتازوم را با یکدیگر یاد بگیریم.

اگر میخواهید از اینستاگرام پول در بیارورید و یک ادمین اینستاگرام موفق باشید، این مطلب را از دست ندهید!

استفاده از فرصت های گسترش ارتباطات به عنوان  یک ترفند بازاریابی اینستاگرامی

با اینستاگرام این فرصت را دارید که از دورترین نقاط کشور مشتری داشته باشید. استفاده از هشتگ ها با زبان های مختلف حتی این امکان را به شما می دهد که بتوانید بازدید کننده هایی از سایر کشور ها داشته باشید.

بازاریابی اینستاگرامی

بازاریابی اینستاگرامی

طراحی مسابقه عکاسی برای محصولات

یک نمونه جالب از طراحی مسابقه اینستاگرامی توسط یک برند : جنرال الکتریک در اینستاگرام

چه کسی حتی تصور می کرد که یکی از بزرگ ترین شرکت های جهان که چند میلیون نسخه از ماشین آلات و تجهیزات هیولا را به فروش می رساند، از یک برنامه رایگان استفاده می کند که تا همین اواخر حتی یک وب سایت نداشت! این شرکت جنرال الکتریک است و از Instagram استفاده می کند تا کسب و کار خود را در اینستاگرام هم معرفی کند. این شرکت از تمامی روش های بازاریابی اینستاگرام هم استفاده می کند!

آنها یک مسابقه عکاسی در اینستاگرام ایجاد کردند که برنده آن یک سفر رایگان به انگلستان را ارائه داد و  به عنوان “GE Instagrapher” برای عکسبرداری روز در یک کارخانه ژنراتور جنرال الکتریک معرفی می شود.

 

شما هم فکر کنید. به عنوان یک شرکت، چگونه می توانید از اینستاگرام برای ایجاد رقابت بین دنبال کنندگان خود استفاده کنید؟ می توانید از کاربران بخواهید که عکس های آنلاین با محصولات شما را با هشتگ برند شما منتشر کنند.

 

شناخت ترفند های اینستاگرامی

چگونه می توانیم ترفند های بازاریابی اینستاگرامی بشناسیم و از آن استفاده کنیم؟

 1. برای شروع بازاریابی اینستاگرامی برنامه ای را تهیه کنید که اهدافی را که می خواهید به آن برسید را در آن بنویسید. این اهداف می تواند شامل هدف افزایش آگاهی “برند” از طریق ایجاد مکالمات آنلاین در اینستاگرم؛ استوری ها و غیره باشد.
 2. اگر می خواهید مخاطبان از صفحه اینستاگرام شما به سایتتان هدایت شود، این امکان وجود دارد. (با درج لینک صفحه فرود مورد نظر در بخش بایو و یا درج لینک در استوری اینستاگرام این امکان فراهم می شود)
 3.  اینستاگرم از شبکه های اجتماعی زیر در برنامه تلفن همراه خود پشتیبانی می کند.
 • توییتر
 • فیس بوک
 • فلیکر
 • Tumblr
 1. برای بازاریابی اینستاگرامی خلاقیت داشته باشید! شما باید از فارغ از فضای رسمی و خشک آن ها را به اشتراک بگذارید، گاه لازم نیست که با کت و شلوار عکس بگیرید و همان فضای کمدی تاثیر زیاد تری خواهد گذاشت.
 2. ” جیمی اولیور سرآشپز مشهور با استفاده از نشان داده عکس و فیلم های پشت صحنه که به طور منظم با Instagram انجام می دهد، باعث می شود که مشتریانش از کیفیت بالا و تمیزی و سلیقه ی او لذت ببرند.
 3. از نمایش مشخصات عمومی و مکانی برای افزایش همکاری با درخواست سوالات باز در هنگام ارسال یک عکس استفاده کنید. این کار می تواند به همان اندازه ساده باشد که “در مورد این عکس روز اینستاگرام ماچه فکری می کنید؟”
 4. برای فعالیت در اینستاگرام باید به محدودیت های اینستاگرام مسلط باشید. بدون توجه به این موارد فعالیت شما به شدت محدود خواهد شد!

در مورد شما چطور؟ چطور می توانید از بازاریابی اینستاگرامی برای گسترش کسب و کار خود استفاده کنید؟

آیا شما در حال بازاریابی با Instagram هستید یا قبل از آن در مورد ترفند بازاریابی اینستاگرامی شنیده اید؟ آیا عکس های بیشتری از قبل گرفته اید و به صورت آنلاین آنها را به اشتراک می گذارید؟ آیا Instagram برای بازاریابی مورد آزمایش قرار داده اید؟ چگونه می توان از آن برای کسب و کار خود استفاده کرد؟

یکی از خدمات ما در پنتازوم، ارائه مشاوره تبلیغاتی و برنامه ریزی و تولید محتوا برای صفحات اینستاگرامی است. در صورتی که نیاز به خدمات ما و یا یک ادمین اینستاگرام دارید، با ما تماس بگیرید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید