قیمت پشتیبانی سایت
Rate this post

قیمت پشتیبانی سایت چقدر است؟چه مواردی روی قیمت پشتیبانی سایت تاثیرگذار است؟ در مقاله امروز راجع به قیمت پشتیبانی سایت برایتان توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید:

تمام صاحبان مشاغل وکسب وکارهای مختلف که درفضای وب دارای سایت می باشند بارها و بارها باکلمه پشتیبانی سایت برخورد کرده وآن را شنیده اند. ممکن است در نگاه اول تصور بر این باشد که  پشتیبانی سایت فرد یا مجموعه ای است که پس از عقد قرارداد با یک سایت برروی آن متمرکز شده ودر ساعات مختلف به سایت نگاهی می اندازد تا از کارایی یک سایت اطمینان خاطر پیدا نموده و احیانا دراین زمینه مشگلی به وجود نیاید. اما این بخش کوچکی از کار پشتیبانی سایت می باشد .

درفضای مجازی امروز تمامی سایتها در معرض آسیب وحمله های متناوب وپی درپی مهاجمان اعم از رباتها و هکرها می باشند . این بدین معنی نیست که سایت یک صاحب کسب وکار به طور مشخص مبتلا به این موضوع بوده واز قبل برای آسیب رساندن به آن تمرکز قبلی صورت گرفته درواقع حملات به سایتها به صورت فراگیر صورت می پذیرد و ممکن است سایت شما نیز به این بحران برخورده و برایتان ایجاد مشگل نماید. یکی ازخدمات پشتیبانان سایت جلوگیری وحفظ یک سایت از اینگونه حملات می باشد.

مرتبط بخوانید: مشاوره کسب و کار در پنتازوم

در نظر داشته باشید که همینطور با طراحی یک سایت و شروع به کارکردن آن مواردی ازجمله ایجاد بازدیدهای بیشتر ،حضور در صفحات ابتدایی موتورهای جستجوگر (منظور پشتیبانی سئو سایت است) ، استفاده مناسب ازکلمات کلیدی، تنظیم متون متناسب با کسب و کار ازجمله خدماتی است که می توانید از پشتیبان سایت خود دریافت دارید.

تمامی مواردی که ذکر گردید موجب ارتقا سایت شما و درنتیجه رونق کسب وکار شما خواهد گردید. بنابراین می بایست با کارشناسانی دراین زمینه شروع به همکاری نمایید که قابلیت ارائه خدمات مفید وموثر دراین حوزه راداشته باشند. اطمینان داشته باشید پشتیبان سایت شما اگر حائز شرایطی که ذکر گردید باشد شما نه تنها با پرداخت دستمزد مناسب به یک کارشناس پشتیبانی سایت متضرر نشده اید بلکه تا حد بسیار زیاد و فراوانی موجب امنیت کسب وکار و ارتقا مجموعه خود شده اید.

هزینه ای که برای پشتیبانی سایت می پردازید برای شما ماندگار خواهد بود زیرا هر چقدر به سایت خود رسیدگی بیشتری داشته باشید، صفحات سایت شما در حوزه کاری تخصصی شما پر بازدید تر خواهند شد. قطعا نمایش سایت شما به عنوان سایت پیشتاز در کلمات کلیدی حوزه تخصص خودتان موفقیت بزرگی است. گذشته از آن به روز رسانی سایت از نظر اخبار و مقالات جاری و هم چنین بنرهای گرافیکی زیبا مورد اهمیت است. مشتریان شما قطعا به این موارد توجه می کنند.

یک کارشناس پشتیبانی سایت برای هرکسب و کار درفضای مجازی به عنوان سوپاپ اطمینانی است که تمام روند کار یک مجموعه درفضای مجازی راتحت پوشش قرارداده وبه شما سرویس مناسب را ارائه خواهد نمود.

مرتبط بخوانید: پشتیبانی ماهیانه سئو سایت

چطور با پیدا کردن بهترین قیمت پشتیبانی سایت، هزینه های خود را مدیریت کنیم؟

اما برای در اختیار داشتن یک کارشناس پشتیبانی سایت متخصص می بایست دقت لازم را دراین زمینه داشته باشید. به همان اندازه که برایتان از محاسن یک کارشناس پشتیبانی سایت گفتیم باید به این موضوع توجه داشته باشید که یک کارشناس پشتیبانی سایت نیرویی کارآمد ومتخصص است که دسترسی وپیدا نمودن نفرات متبحر آن به این سهولت نمی باشد . بنابراین با توجه به نوع سایت خود و خدماتی که ارائه می نمایید از نفراتی استفاده نمایید که قابلیت و تبحر لازم برای پشتیبانی سایت راداشته باشند.

اما با توجه به مباحث کلان مالی و هزینه های مرتبط قیمت پشتیبانی سایت عدد و رقم متغیری است که براساس نوع تخصص و میزان تبحر کارشناس پشتیبانی سایت مشخص می گردد. شما می توانید این قسمت ازکار مجموعه خود را برون سپاری کرده و درصرف هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

از عوامل مهم در قیمت پشتیبانی سایت ، میزان امکانات درخواستی شماست. شاید این جمله در نگاه اول عجیب به نظر برسد. آن چه که به عنوان یک صاحب کسب و کار باید بدانید این است که پشتیبانی سایت هیچ محدودیتی ندارد! به عبارتی به میزانی که شما بخواهید کسب وکارتان را در فضای مجازی رشد دهید، میتوانید هزینه کنید.

با یک مثال این موضوع را بیشتر توضیح میدهم. فرض کنیم شما یک مغازه دار هستید. اگر کسی به شما بگوید که فضای مغازه شما نامحدود است و شما هر چقدر که بخواهی میتوانی جنس در مغازه قرار دهی، در آن صورت شما چند میلیون تومان هزینه خرید اجناس خود خواهید کرد؟ این موضوع بستگی به میزان سرمایه اولیه شما دارد. وبسایت هم حکم همان مغازه نامحدود را دارد. امکانات و هزینه شما تعیین کننده قیمت پشتیبانی سایت شما خواهد بود.

از موارد اثر گذار در قیمت پشتیبانی سایت، هزینه مشاوره آنلاین است. اگر تمرکز تبلیغاتی خود را بر روی وبسایت خود قرار داده باشید، پس حتما سوالات زیادی در ذهن شما پیش خواهد آمد. شما حتی میتوانید نوع مشاوره خود را نیز تعیین کنید. استفاده از مشاوران حرفه ای نسبت به مشاوران فوق حرفه ای، قیمت پشتیبانی سایت شما را کاهش خواهد داد. پیشنهاد میکنیم مشاوره های خود را به شکل چند ماهه و پروژه ای در نظر بگیرید. این کار نیز باعث کاهش قیمت پشتیبانی سایت شما خواهد شد.

اگر تازه وبسایت خود را راه اندازی کرده اید و یا رتبه سایت شما زیاد قابل توجه نیست، میتوانید با هزینه مناسب مشاوره و پشتیبانی سایت خود را انجام دهید. اگر سایت شما رتبه خوبی دارد، قطعا برای این که این رتبه را حفظ کند و یا عملکرد بهتری داشته باشد، باید هزینه های بیشتری به جهت پشتیبانی آن اختصاص بدهید.

مرتبط بخوانید: پشتیبانی سایت وردپرس

اگر میخواهید قیمت پشتیبانی سایت خود را کاهش دهید، کارهای پشتیبانی سایت خود را برون سپاری کنید. این کار نسبت به زمانی که بخواهید یک متخصص کامپیوتر را به شکل تمام وقت در اختیار داشته باشید، بسیار به صرفه تر خواهد بود.

بروز رسانی های امنیتی هسته وردپرس شما به شکل دوره ای انجام خواهد شد. این کار باعث میشود تا به محض پیدا شدن مشکل، متخصصین ما وارد عمل شوند.

پشتیبانی سایت یکی از دغدغه های مهم و نگران کننده مدیران درفضای وب می باشد کنترل نمودن آن موجب می گردد حاشیه امن برفضای کسب و کار حکمفرما گردد.

به شما پیشنهاد میدهیم که از همین حالا مبلغی را برای پشتیبانی سایت خود به شکل ماهانه کنار بگذارید. پشتیبانی سایت یک فعالیت مداوم بر روی سایت شماست. بسیاری از صاحبان کسب و کار بعد از مدت دو الی سه ماه از راه اندازی وبسایتشان، سایت را به حال خود رها میکنند. در صورتی که رها کردن وبسایت بعد از چند ماه قطعا به نفع آن ها نیست. هزینه ماهانه شما با توجه به امکانات و سرمایه شما مشخص خواهد شد. پس نگران افزایش هزینه های خود نباشید.

برای تعیین قیمت پشتیبانی سایت خود تحقیق های لازم را انجام دهید و در نهایت با ما تماس بگیرید. از پشتیبانی و مشاوره به شما برای رشد  کسب و کارتان لذت می بریم. شماره پشتیبانی : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
1 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
  • بازی سیلور
    11 ماه پیش

    جالب بود و موفق باشید و خسته نباشید