قیمت طراحی سایت، هزینه ساخت سایت، تعرفه سال 1402 در پنتازوم

چرا قیمت های طراحی سایت این قدر با هم متفاوت است؟! اگر شما هم به دنبال هزینه سایت زدن هستید، بدون شک با قیمت های بسیار متفاوت که از سمت طراح (فریلنسر) یا شرکت طراحی سایت اعلام می شود، کلافه شده اید! در این صفحه از پنتازوم می خواهیم نرخ طراحی سایت و قیمت پروژه طراحی سایت را با هم بررسی کنیم.

*بروز شده در زمستان 1401

اگر زمان کمی برای طراحی سایت دارید و می خواهید همین حالا از مشاوره کارشناسان پنتازوم استفاده کنید، الان تماس بگیرید تا پروژه طراحی سایت شرکتی خود را شروع کنید. 

09223896531

02144004726

یا شماره خود را برای دریافت مشاوره طراحی سایت در کادر زیر وارد کنید. 🙂

جدول قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت بستگی به نوع سایت درخواستی شما (شرکتی، فروشگاهی، شخصی و .. ) و هم چنین نوع سیستم مدیریت محتوای انتخابی شما دارد.

عنوانهزینه (قیمت به تومان)توضیحات نرخ طراحی سایت
هزینه طراحی سایت شرکتیشروع از 6,900,000هزینه خرید دامنه .com مجزا حساب می شود. برای سایت با دامنه .ir هزینه دامین توسط پنتازوم پرداخت می شود.
هزینه طراحی سایت فروشگاهیشروع از 7,900,000با توجه به نیاز سایت های فروشگاهی به راه اندازی درگاه پرداخت، هزینه اعلام شده شامل همکاری برای راه اندازی خرید آنلاین در فروشگاه آنلاین شماست.
هزینه طراحی سایت شخصیشروع از 6,900,000هزینه نهایی با توجه به درخواست کارفرما روی تعداد صفحات مورد نیاز + حجم هاست درخواستی دارد.
هزینه طراحی سایت اختصاصیشروع از 40,000,000 با توجه به برگزاری جلسات تحلیل نرم افزار قیمت نهایی طراحی سایت اختصاصی اعلام می گردد.
با قالب اختصاصی و کاملا مطابق با نیاز کارفرما انجام می شود.
هزینه طراحی سایت وردپرسشروع از 6,900,000در صورت درخواست طراحی سایت با قالب های اختصاصی، هزینه ی آن مجزا و طبق بند هزینه طراحی سایت اختصاصی محاسبه می شود.
هزینه طراحی سایت آگهیشروع از 7,900,000هزینه بابت طراحی سایت با قالب های نیمه آماده است.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی بستگی به تعداد صفحات اختصاصی مورد درخواست کارفرما دارد. همه ما می خواهیم هزینه مناسب برای دریافت خدمات بپردازیم و در قبال این هزینه خدمات خوب دریافت کنیم. قیمت طراحی سایت نرخ کاملا مشخصی ندارد اما پارامترهایی هست که با بررسی آن ها می توانید به نتایج خوبی در تحلیل هزینه سایت زدن و نحوه قیمت دهی پروژه طراحی سایت برسید. البته راه اندازی فروشگاه اینترنتی با طراحی سایت شرکتی تفاوت هایی دارد. از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

 

  • برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز به راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین است.

  • در فروشگاه اینترنتی خرید آنلاین انجام می شود.

  • برای طراحی سایت وردپرس به صورت فروشگاهی نیاز به فعال سازی ووکامرس است.

  • پشتیبانی و تولید محتوا محصول در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، قیمت طراحی سایت شرکتی و تفاوت این دو تا از سوال های اصلی پانتی بود.

به همین دلایل است که به صورت معمول قیمت طراحی سایت فروشگاهی از قیمت سایت شرکتی بیشتر است. ممکن است نیاز به طراحی سایت اختصاصی داشته باشید. در مورد سایت های اختصاصی حتما باید بررسی شود کارفرما چه نیازی دارد؟ هر چند هر پروژه نیاز به بررسی برای اعلام هزینه طراحی سایت است.

این سوال مثل این می ماند که بپرسید هزینه خرید خانه چقدر است؟! واقعا نمی توانیم برای طراحی سایت یک نرخ مشخص اعلام کنیم. شاید بتوانیم یک بازه ی قیمتی اعلام کنیم.

که البته با مشاوره با شما ممکن است رقم نهایی هزینه ی اعلام شده تفاوت زیادی با نرخ اولیه اعلام شده داشته باشد. پیچیدگی های طراحی های گرافیکی و پیاده سازی صفحات اختصاصی، هزینه طراحی سایت را افزایش می دهد.

بی ثباتی اقتصادی هم به این داستان اضافه کنید!

پشتیبانی وبسایت شما دقیقا پس از طراحی سایت و تحویل پروژه به شما شروع می شود. پشتیبانی رایگان پنتازوم شامل بک آپ گیری منظم از وبسایت و تضمین عملکرد درست آن چیزی است که در روز تحویل پروژه به شما ارائه شده است. هم چنین مانیتور کردن وبسایت برای آپ تایم بالا (سایت شما همیشه بالا باشد) اعلام اخطار به شما در صورت پر شدن هاست و نیز اعلام زمان تمدید هاست و دامنه است.

توجه کنید که خدمات پشتیبانی با خدمات ادمین سایت متفاوت است!

ایجاد تغییر در ظاهر سایت، بارگزاری محتوا، اضافه کردن قابلیت های جدید، پاکسازی سایت وردپرس در صورت ویروسی شدن،  افزایش سرعت سایت و .. همگی جزو خدمات ادمین سایت است که معمولا به صورت ماهیانه محاسبه می شود.

می توانید در یک قرارداد جداگانه از خدمات ادمین سایت پنتازوم هم استفاده کنید.

یک مثال بسیار پر کاربرد در این زمینه هست! “چرا چرخ را دوباره اختراع کنیم؟!”

تقریبا اکثر کسب و کارها در یک طبقه ی کاری مشخص (مثلا سایت شرکتی، فروشگاهی، دایرکتوری و…) یک ساختار مشابه دارند.

پس ما توصیه می کنیم که سراغ کدنویسی اختصاصی قالب نباشید. با طراحی اختصاصی هزینه های شما چندین برابر می شود. در مورد نگهداری و توسعه ی وبسایت هم چندین برابر یک قالب آماده باید هزینه کنید.

تنها در صورتی به دنبال طراحی سایت اختصاصی باشید که در سایت شما یک فرآیند اختصاصی انجام می شود. 

مثلا طراحی سایت تولید جلبک دریایی با طرح درخواستی کارفرما با توجه به نیازمندی تغذیه ی ماهی های خاص!

در قرارداد طراحی سایت پنتازوم ورود اطلاعات صفحات اصلی بر عهده ی ماست. این صفحات شامل : صفحه ی اصلی وبسایت، تماس با ما، درباره ی ما، اهداف و چشم انداز ها است.

برای باقی موارد ورود اطلاعات محصول، مقالات جدید و غیره بر عهده ی شما یا “ادمین سایت” است.

البته این خدمات قابل ارائه در پنتازوم هم هست.

 

قیمت سایت شرکتی

قیمت طراحی وبسایت شرکتی بستگی به امکانات مورد درخواستی کارفرما دارد. وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوا بسیار محبوب است، برای طراحی سایت شرکتی یکی از ایده آل ترین انتخاب هاست. قیمت سایت شرکتی با وردپرس معمولا از نظر اقتصادی هم به صرفه است. ما به تمامی کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ توصیه می کنیم از این سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت شرکتی خود استفاده کنند.

قیمت سایت شرکتی بستگی به تعداد صفحات اختصاصی که کارفرما نیاز دارد هم دارد. بسیاری از مواقع با توجه به اینکه کارفرما در حوزه کاری خود تخصص دارد و در مورد نحوه طراحی سایت شرکتی اطلاعات کامل ندارد، ممکن است فکر کند نیازمندی های مورد درخواستی اش هزینه ی زیادی می طلبد. یا برای پیاده سازی موارد درخواستی وی باید

قیمت طراحی سایت حرفه ای

برای این که نتایج حرفه ای بگیرید باید با حرفه ای ها کار کنید. قیمت طراحی سایت حرفه ای در هر حوزه ای که فعالیت کنید به صورت میانگین چیزی بین 10- 15 میلیون تومان است. این هزینه ها مقدار پایه قیمت طراحی سایت حرفه ای است و در صورتی که امکانات جامع در سایت خود داشته باشید و بخواهید یک هاست خوب برای سایت تهیه کنید هزینه ها متفاوت است.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

اگر مشغول تحقیق برای تعرفه طراحی سایت هستید، حتما اسم وردپرس به گوشتان خورده است. سوال اینجاست آیا وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا مناسب برای طراحی سایت (چه فروشگاهی و چه شرکتی است؟)اصلا هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس چقدر است؟

آیا پنتازوم در مقایسه با دیگر سیستم های مدیریت محتوا استفاده از ورپرس را تایید می کند؟ و اگر بله برای چه نوع وبسایت هایی استفاده از وردپرس توصیه می شود؟

خیلی از افراد ممکن است فکر کنند وردپرس مناسب راه اندازی سایت نیست! که بدون شک این تفکر اشتباه است. از طرفی به علت وجود قالب های متعدد آماده ممکن است تصور کنید که راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس کاری است که از عهده هر کسی برمی آید!

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا ایده آل برای راه اندازی انواع سایت مجله ای و محتوایی است.

وقتی سیستم مدیریت محتوا فوق العاده ای به نام وردپرس هست، چرا چرخ را دوباره اختراع کنیم؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که میلیون ها نفر روی هسته اصلی و توسعه آن (طراحی قالب های وردپرس، طراحی افزونه های کارآمد در زمینه نیازمندی های مختلف و .. ) فعالیت می کنند.

این سیستم به عنوان یکی از محبوب ترین ها برای طراحی سایت در تمامی دنیا شناخته شده است. هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس مطابق جدول هزینه طراحی سایت پنتازوم است.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نسبت به طراحی سایت اختصاصی فروش آنلاین، به صرفه تر است.

قیمت طراحی سایت تک صفحه ای

قیمت طراحی سایت تک صفحه ای نسبت دیگر انواع طراحی سایت ارزان تر است! هم حجم طراحی و هم میزان فضای مورد نیاز شما در این نوع سایت کمتر است. بنابراین هزینه کمتری برای انجام پروژه باید بپردازید.

 هزینه طراحی سایت + نمونه

در این ویدئو به بررسی 6 مدل سایت می پردازیم و توضیح می دهیم که نرخ طراحی سایت برای اهداف مختلف متفاوت است. مثلا هزینه سایت زدن برای ارائه درگاه اختصاصی با قیمت طراحی سایت فروشگاهی متفاوت است. زیرا این دو نوع سایت اصولا خدمات متفاوتی به مشتریان ارائه می کنند. در ویدئو هزینه طراحی سایت این مدل سایت ها را بررسی کردیم:

 

  • طراحی سایت شرکتی

  • وبسایت فروشگاهی

  • وبسایت ارائه خدمات ارز دیجیتال

  • طراحی سایت شرکت صنعتی

چه عواملی بر تعرفه طراحی سایت تاثیر می گذارند؟ 3 عامل مهم را در ادامه بررسی می کنیم.

3 عامل موثر بر هزینه طراحی سایت

حالا که در مورد هزینه سایت زدن صحبت کردیم، می خواهیم در مورد 3 عامل مهم که روی هزینه طراحی سایت اثر می گذارد صحبت کنیم. این 3 عامل یعنی زبان برنامه نویسی، استفاده از قالب های آماده یا اختصاصی و نوع سایت ها مستقیما روی نرخ طراحی سایت در پروژه های طراحی وبسایت تاثیر می گذارد.

قیمت طراحی سایت و زبان برنامه نویسی

آیا زبان برنامه نویسی در تعرفه طراحی سایت موثر است؟

بله. زبان برنامه نویسی قطعا یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت است. برخی از زبان های برنامه نویسی متداول برای وب سایت ها : ASP.NET ، PHP .

آیا وردپرس یک زبان برنامه نویسی است؟!

خیر. وردپرس زبان برنامه نویسی نیست. به کمک زبان های برنامه نویسی در سراسر دنیا برای پوشش دهی نیاز های مختلف پلتفرم هایی طراحی شده است.

به طور مثال یک سایت فروشگاهی یگ سری موارد معین  (سبد خرید، امکان خرید آنلاین ، تعریف کردن تخفیف برای مشتریان، امکان درج کالا ها و… ) در سراسر جهان نیاز دارد. سیستم هایی وجود دارند که به ما کمک می کنند تا چرخ را دوباره اختراع نکنیم.

وردپرس ، نوپ کامرس ، جوملا ، اپن کارت و.. تعدادی از این پلفرم ها هستند (که با زبان های برنامه نویسی متفاوت طراحی شده اند) که در حوزه راه اندازی سایت فروشگاه و شرکتی و دیگر انواع طراحی سایت، راه حل ارائه می دهند.

ما می توانیم از این سیستم ها به عنوان هسته اصلی سایت شما استفاده کنیم و یا همه موارد درخواستی شما را از ابتدا طراحی کنیم.

طراحی سایت اختصاصی یا قالب آماده؟!

یکی از مهم ترین مواردی که در هزینه طراحی سایت موثر است قالب سایت یا همان تم و به سخن ساده تر نحوه چیدمان، رنگ ها و امکانات و صورت گرافیکی وب سایت شما است. به عنوان یک صاحب کسب و کار و یا کسی که نیاز به یک سایت دارد ممکن است نیاز به طراحی سایت با قالب و گرافیک اختصاصی داشته باشید.  ما در پنتازوم این کار را برای شما انجام می دهیم!

اما در صورت نیاز به بهینه کردن هزینه ها شما هم می توانید از قالب های نیمه آماده که برای مصارف مختلف تهیه شده اند استفاده کنید.

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

 

در طراحی سایت با قالب های نیمه آماده این امکان راه اندازی سایت با هزینه مناسب فراهم شده است.

نوع سایت روی قیمت طراحی سایت موثر است!

چه نوع سایتی نیاز دارید؟ به طور حتم از طراحی سایت یک هدف مشخص را دنبال می کنید. این هدف و امکاناتی که در سایت نیاز دارید مستقیم روی تعرفه طراحی سایت تاثیرگذار است.

منظور ما از نوع سایت، کاربری سایت شماست. آیا نیاز به یک سایت برای فروش محصولات خود دارید؟ در این صورت شما نیازمند طراحی سایت فروشگاهی هستید.

اگر صاحب یک کسب و کار صنعتی هستید و یا به صورت عمده فروشی فعالیت دارید، نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید.

در سایت های شرکتی عموما به معرفی شرکت، محصولات و خدمات می پردازند .

در سایت های شرکتی معمولا محصولی برای فروش آنلاین ارائه نمی گردد.

اگر شما به عنوان یک سخنران، یک برند شخصی و یا یک فعال اجتماعی نیاز به طراحی سایت شخصی خواهید داشت.

اگر شما یک درمانگاه آنلاین داشته باشید نیاز به طراحی اختصاصی برای فرآیند نوبت دهی (در صورتی که قوانین خاصی دارید) خواهید داشت.

آیا از طریق سایت خدمات ویژه ای ارائه می دهید؟ پروژه تخمین قیمت طراحی سایت شما باید با تعیین انتظاری که شما از وبسایت خود دارید، قیمت گذاری شود.

در دنیای برنامه نویسی و طراحی سایت ناممکن تقریبا وجود ندارد! موضوع نحوه مدیریت کردن نیاز شما و هزینه ها است.با توجه به این که عملکرد و فرآیند سایت ها با کاربری مختلف، متفاوت است، هزینه ها نیز متفاوت است. هم چنین در نظر داشته باشید که سایت های فروشگاهی معمولا به علت نیاز به تنظیمات درگاه آنلاین پرداخت، فرآیند فروش و جزئیات مربوط به کاربران سایت فرآیند پیچیده تری نسبت به سایت های شرکتی که صرفا به معرفی کسب و کار می پردازند، دارند. پس هزینه طراحی سایت فروشگاهی به طور معمول از هزینه طراحی سایت شرکتی بیشتر است.

در صورتی که شما نیاز به طراحی سایت اختصاصی با عملکرد خاص نیز داشته باشید، موارد نیازمندی باید در جلسات حضوری بررسی و هزینه نهایی با توجه به پیچیدگی فرآیند طراحی تعیین می شود.

هزینه های پنهان طراحی سایت

هزینه طراحی سایت را فقط یکبار به شرکت طراحی سایت می پردازید. به عبارتی هزینه سایت زدن و بالا آوردن سایت یک رقم مشخص است. اما باید بدانید که از روزی که سایت شما تکمیل شد و در معرض دید عموم قرار گرفت هزینه های پنهانی نیز دارید. هر وبسایت برای اینکه عملکرد خوبی داشته باشد نیاز به پشتیبانی فنی، محتوایی و سئو دارد.

علاوه بر این باید برای تبلیغات سایت خود بودجه معین کنید. این هزینه تبلیغات سایت شامل هزینه تولید محتوا، هزینه پشتیبانی سایت، هزینه عکاسی برای محتوا سایت، دریافت بک لینک و رپورتاژ در سایت های خوب و غیره می شود. در ادامه می خواهیم هر یک از این هزینه ها را بررسی کنیم.

هزینه پشتیبانی سایت

هزینه پشتیبانی سایت یکی از هزینه های پنهان است که در برنامه ریزی و بودجه بندی هزینه های جاری کسب و کار خود باید به آن توجه کنید. یک پشتیبان سایت از وبسایت به طور منظم نسخه بک آپ می گیرد. سایت را از نظر امنیتی چک می کند تا ویروسی نشود. در مورد سایت های وردپرسی به روزرسانی افزونه ها، قالب و هسته اصلی وردپرس از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر بخواهید با خیال راحت همه ی این موارد را برون سپاری کنید باید از حرفه ای ها کمک بگیرید.

 

هزینه طراحی سایت : هزینه های پنهان طراحی سایت که در بودجه بندی کسب و کار خود باید آن ها را در نظر بگیرید.

شرکت های طراحی سایت معمولا به مدت 1 سال از زمان طراحی سایت، روی پروژه طراحی وبسایت خود خدمات پشتیبانی ارائه می دهند. به این معنی که اگر برای سایت مشکلی پیش بیایید یا مثلا فرآیند خرید (در مورد سایت های فروشگاهی) به درستی انجام نشود، بدون هزینه اضافی موارد را پیگیری می کنند.

هزینه تولید محتوا

بارها شنیده اید که محتوا شاه است. در واقع به جرات می توان گفت اگر یک وبسایت به صورت اصولی و با محتوای خوب بالا بیاید، موفقیت شما تا حدود زیادی در بخش سئو سایت تضمین شده است! تولید محتوا انواع مختلفی دارد. مثل تولید محتوا ویدئویی، تولید محتوا گرافیکی و صورت محتوا به صورت پادکست.

نکته مهم این است که یک سایت به تمامی این انواع محتوا برای رشد و ایندکس شدن در گوگل و در نهایت برای جذب مشتری نیاز دارد. صفحه هزینه تولید محتوا در پنتازوم به صورت اختصاصی به هزینه هایی که باید در این بخش بکنید، پرداخته است. پیشنهاد می کنیم حتما ببینید.

هزینه خدمات سئو

اگر می خواهید از تولید محتوا در سایت جواب بگیرید، حتما نیاز به استخدام یک مدیر سئو دارید. می توانید به صورت پروژه ای با یک شرکت از خدمات سئو استفاده کنید. بدون برنامه ریزی روی کلمات کلیدی حوزه کاری شما (برای اعلام به تیم تولید محتوا) عملا هزینه ی تولید محتوای سایت را به هدر داده اید. یک تیم سئو برای شما این کارها را انجام می دهد:

 

  • تحقیق کلمات کلیدی

  • نظارت بر لینک سازی داخلی و صفحات لندینگ

  • برنامه ریزی برای درج رپورتاژ و دریافت بک لینک

  • نظارت روی تولید محتوا سایت که مطابق با اصول سئو باشد.

هزینه رپورتاژ و بک لینک

رپورتاژ ها در واقع همان مطالبی است که یک سایت با اعتبار بالا (معمولا سایت هایی با موضوع مشابه وبسایت شما یا سایت های خبری) منتشر می کنند. انتشار رپورتاژ به سایت شما کمک می کند تا بهتر و زودتر در کلمه های کلیدی حوزه کاری شما رتبه بگیرد. ممکن است این سوالات برای شما پیش بیایید:

 

  • چه وبسایتی برای درج رپورتاژ مناسب است؟

  • از کجا بک لینک بخرم؟

  • چه هزینه ای را برای بک لینک و یا رپورتاژ اختصاص بدهم؟

  • چطور برای صرف بودجه زمان بندی کنم؟

پاسخ تمام این سوالات را باید سئوکار مجموعه شما بدهد. در واقع این موضوع یکی از وظایف مشاوره سئو (که در مورد هزینه آن کمی بالاتر صحبت کردیم) است.

هزینه تمدید مبلغ سالیانه هاست و دامین

نگهداری سایت شما روی یک هاست در یک دیتاسنتر هزینه دارد. هزینه هاست(سرور) شما با توجه به پهنای باند مصرفی، نوع سرور، این که هاست در داخل یا خارج از ایران باشد، قدرت پردازش cpu و منابع اختصاص داده شده به شما متفاوت است. در مورد دامنه هم باید بدانید که در بازه های 1، 5، 2 یا 10 ساله قابل تمدید است. یعنی برای نگهداری دامنه باید به صورت سالیانه هزینه بپردازید.

هزینه تبلیغات در سایت های پربازدید

برای اینکه برندسازی کنید باید تبلیغات کنید. این تبلیغات در سایت های دیگر به شکل های مختلفی صورت می گیرد.

 

  • تبلیغات همسان

  • تبلیغات بنری

  • تبلیغات سایدبار

  • تبلیغات رپورتاژی

هر کدام از این موارد هزینه های خودش را دارد. که باید در بودجه بندی هزینه سایت خود به آن ها توجه کنید.

انتخاب شرکت طراحی سایت

کدام شرکت طراحی سایت را انتخاب کنم؟

شرکتی را انتخاب کنید که خدمات پشتیبانی سایت را به خوبی ارائه کند.

این خدمات پشتیبانی شامل تضمین کارکرد صحیح ابزارهای مختلف سایت از جمله :

1- درج آسان و بدون اشکال مطلب در بخش های مختلف سایت از جمله نمونه کارها، مقالات، اخبار و… است.

2- ارسال صحیح اطلاعات کاربران از طریق فرم تماس باما.

3- نمایش صحیح سایت در دستگاه های مختلف. (سایت ریسپانسیو باشد)

4-امکان درج تصویر در متن های مربوط به سایت.

5- امکان درج و ویرایش اسلایدرهای اصلی سایت.

6- امکان نظر دهی کاربران روی پست ها.

7- امکان درج برچسب در ذیل مقالات سایت.

مهم ترین موضوع پس از طراحی سایت نگهداری و توسعه آن است. برای این که در نتایج گوگل نمایش داده شوید، فقط طراحی سایت کافی نیست! به همین دلیل توصیه می شود از شرکتی خدمات دریافت کنید که عملکرد صحیح سایت را در بلند مدت تضمین کند!

دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت

چرا قیمت های طراحی سایت با هم متفاوت است؟

مقایسه کنید و فریب نخورید! هر هزینه بالایی لزوما به معنای ارائه خدمات خوب نیست.

هر هزینه پایینی لزوما به معنای کم کاری طراح سایت شما نیست!

به یاد داشته باشید مسیری که با طراح سایت خود طی می کنید، مسیری طولانی و به اندازه طول عمر سایت شماست!

اگر در هر یک از بخش های سایت شما مشکلی به وجود بیاید یا کارایی لازم شما تامین نشود، عملا هزینه ای که بابت طراحی سایت پرداخت کرده اید، هدر می رود.

وجود یک تیم متعهد و پشتیبان به شما کمک می کند که تنها روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

بنابراین پرداخت هزینه بیشتر بابت پشتیبانی طولانی مدت کاملا منطقی است.

هزینه ای که شرکت های طراحی سایت از شما دریافت می کنند معمولا شامل این موارد است:

1- عملکرد بخش های مختلف سایت یا همان امکانات سایت

2- پشتیبانی سایت (ما در پنتازوم حداقل 1 سال بدون هیچ هزینه اضافی سایت های طراحی شده را پشتیبانی فنی می کنیم)

3- هزینه هاست (محل نگهداری داده های سایت شما)

4- هزینه دامنه ( هزینه دامنه .com به دلار محاسبه می شود)

هزینه طراحی سایت با وردپرس

اگر چه گفتیم که هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار اقتصادی است، اما در تعیین تعرفه طراحی سایت وردپرس هم اهمیت دارد که شما چه نوع وبسایتی نیاز دارید. استفاده از قالب های آماده وردپرس برای طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا بسیار متداول است. اتفاقا سایت های بسیار موفقی هم با وردپرس طراحی شده اند(از آن جمله می توانیم به دیجی کالا مگ اشاره کنیم)

در طراحی سایت وردپرس می توانیم از قالب های آماده استفاده کنیم و برای مجموعه خودمان یک قالب اختصاصی وردپرس سفارش بدهیم. استفاده از قالب های اختصاصی وردپرس برای طراحی سایت تعرفه گران تری دارد.

یکی از سوالات بسیار متداول در مورد هزینه طراحی سایت با وردپرس این است که چرا هزینه طراحی وبسایت با قالب آماده با هزینه پرداختی برای خود قالب اینقدر تفاوت دارد؟!

توجیه کارفرما این است: با استفاده از سیستمی نیمه آماده که هم از نظر منطق برنامه نویسی و هم از نظر ظاهر و تم قبلا طراحی شده است هزینه باید خیلی پایین باشد!

در پاسخ باید گفت : در مورد اکثر پلتفرم هایی که در بخش ابتدایی این مقاله توضیح دادیم، امکان راه اندازی با هزینه بسیار پایین و یا حتی رایگان با قالب هایی که امکانات کمی دارند وجود دارد. اما در فرآیند طراحی سایت شما تنها نیاز به راه اندازی توسط یک آماتور ندارید! یا موضوع فقط نصب یک قالب خام وردپرس نیست!

 

  • شما نیاز به یک تیم حرفه ای برای پشتیبانی سایت در طولانی مدت دارید.

  • شما نیاز به خدماتی به جز نصب قالب وردپرس و پس از طراحی سایت (مانند معرفی به گوگل وبمستر، تهیه نقشه سایت، نصب افزونه های مورد نیاز سایت و انجام تنظیمات آن ها و… دارید.)

  • تنظیم منو سایت

  • تنظیم فوتر سایت

  • تنظیم فنی و درج محتوای صفحه اصلی

  • تنظیم و مرتب سازی دسته بندی های اختصاصی سایت

  • طراحی بنر اختصاصی

  • شما نیاز به تست عملکرد بخش های مختلف سایت از جمله بخش تماس با ما وب سایت خود خواهید داشت.

  • در صورتی که فروشگاه اینترنتی داشته باشید نیاز به خدمات دریافت و انجام کلیه تنظیمات پرداخت آنلاین دارید.

  • در صورتی که سایت فروشگاهی دارید، نیاز به مشاوره در خصوص اخذ نماد اعتماد الکتریکی دارید.

پیشنهاد پنتازوم دریافت خدمات یکپارچه در طراحی سایت است. خدمات یکپارچه در طراحی سایت به معنی ارائه محصول نهایی به مشتری است که تخصص طراحی سایت ندارد! ما اعتقاد داریم باید کار شما را ساده کنیم! کلیه سایت های طراحی شده در پنتازوم دارای یکسال پشتیبانی رایگان فنی به همراه دامنه و هاست رایگان اولیه است.

بنابراین کلیه مراحل طراحی سایت را در یک پکیج منصفانه به شما ارائه می دهیم. ممکن است پایه هزینه طراحی سایت پنتازوم با شرکت های دیگر متفاوت باشد. اما به عنوان یک متخصص در حوزه طراحی سایت به شما اطمینان می دهیم با خرید این خدمات تمامی نیاز های اولیه شما را پوشش می دهیم.

مزیت طراحی سایت با پنتازوم

 

  1. طراحی سایت در پنتازوم دارای یکسال پشتیبانی فنی رایگان است.

  1. در صورت درخواست دامنه .ir بی هزینه اضافی تقدیم می گردد.

  1. کلیه ی افزونه های لازم قبل از تحویل سایت برای شما (در مورد سایت های وردپرسی ) نصب و راه اندازی می گردد.

  1. کلیه تنظیمات اولیه سئو سایت قبل از تحویل سایت انجام می گیرد.

  1. همه ی سایت های طراحی شده در پنتازوم قابلیت مدیریت توسط کارفرما را دارند و برای ویرایش مطالب و درج مطلب جدید نیاز به آشنایی با برنامه نویسی نیست.

طراحی سایت اختصاصی من با امکانات درخواستی ام چقدر است؟! تماس بگیرید! مشاوره پنتازوم برای طراحی سایت رایگان است! 

برای طراحی سایت در تهران و در هر کجای ایران به پنتازوم مراجعه کنید! به صورت کلی برای اطلاع از نیازمندی دقیق مشتریان قبل از انجام پروژه طراحی سایت باید مشاوره دقیق صورت بگیرد.

محتوا نمایش