وظایف ادمین صفحه اینستاگرام چیست؟ و هزینه مدیریت پیج چقدر است؟

ادمین صفحه اینستاگرام

ادمین صفحه اینستاگرام چه وظایفی دارد؟ یکی از ابزارهای بسیار موثر در امر بازاریابی، شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام است. میتوانید با استخدام یک ادمین صفحه اینستاگرام، کار خود را شروع کنید. شاید پیش خودتان بگویید: «اینستاگرام فضای ساده ای است و نیاز به هزینه کردن و استخدام یک ادمین نیست!»🤨

اما زمانی که من و شما بخواهیم از تمام پتانسیل های این فضا به خوبی بهره ببریم و به شکلی که به صورت هدفمند مشتریان خود را پیدا کنیم، احتمالا با دیدگاه حرفه ای تری برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود برنامه ریزی کنیم. نکته مهم این است که تولید محتوا و رسیدگی به پیج یک کار فوق العاده زمان بر و  دشوار است و نیاز به ثابت قدمی دارد. 💪در ادامه این مطلب از پنتازوم به کمکی که یک ادمین اینستاگرام می تواند در رشد و توسعه صفحه به شما داشته باشد، وظایف ادمین اینستاگرام و هم چنین به بررسی حقوق دریافتی یک ادمین اینستاگرام می پردازیم. 

مرتبط بخوانید: اشتباهات ادمین اینستاگرام 10 نکته طلایی ، ویژه تعامل و بازاریابی موفق

ممکن است این سوال در ذهن شما پیش آید که یک ادمین صفحه اینستاگرام چه کمکی به من می کند؟!

یک ادمین صفحه اینستاگرام میتواند به عنوان یک نیروی موثر در طول ماه و به شکل روزانه در صفحه شما پست های جدید ایجاد کند. پست هایی که ارزش تبلیغاتی دارند. علاوه بر پست ها ادمین اینستاگرام در مورد چگونگی درج پست ها، نحوه ی تبلیغات، بهترین زمان پست گذاری و … بسیاری از ترفندهای دیگر به شما کمک می کند. با پنتازوم همراه باشید تا با جزئیات نحوه ی عملکرد ادمین اینستاگرام آشنا شوید!

دسترسی سریع و آسان به عناوین مقاله ادمین اینستاگرام 

ویدئو ادمین اینستاگرام

در این ویدئو به صورت خلاصه وظایف ادمین اینستاگرام را توضیح داده ایم:

 

تبلیغات اینستاگرام هم مانند هر نوع کار دیگری نیاز به صرف زمان و انرژی دارد. اگر از جمله افراد پر مشغله باشید که در حال اداره شرکت یا فروشگاه خود هستید به احتمال زیاد فرصت چندانی برای اجرای تبلیغات خود نخواهید داشت.

پادکست ادمین اینستاگرام

اطلاع از تعرفه ها:تولید محتوا اینستاگرام

معنی ادمین چیست؟! ادمین اینستاگرام کیست؟

کلمه Admin در زبان انگلیسی کوتاه شده کلمه Administrator می باشد.  در دنیای فن آوری اطلاعات IT به وفور از این اصطلاح استفاده می شود، این کلمه به مرور زمان به فرم کوتاه امروزی تغییر کرد و با همین فرم تثبیت شد.

در اصطلاح امروزی به فرد یا گروهی که مسئولیت رسیدگی به صفحه شما را دارد، ادمین اینستاگرام گفته می شود.

مهمترین نکته ای که می تواند به درک بهتر کلمه ادمین در اینستاگرام کمک کند، اطلاع از وظایف ادمین پیج اینستاگرام است. تا اینجا متوجه شدیم که کلمه Admin به معنای مدیر و ادمین اینستاگرام یعنی شخصی که یک پیج در این شبکه اجتماعی را مدیریت می کند.

وظایف ادمین یک پیج در اینستاگرام نیز دقیقا مشابه اقداماتی است که شما در زمینه توسعه پیج اینستای خودتان انجام می دهید. شاید زمانی برسد که پیج شما نیز نیاز به Admin داشته باشد.

برنامه ریزی تولید محتوا توسط ادمین صفحه اینستاگرام

از جمله کارهای دیگر یک ادمین صفحه اینستاگرام، برنامه ریزی محتوای اینستاگرام شماست. یکی از پارامترهای مهم در قرار دادن پست ها، انتخاب بهترین زمان ممکن از ۲۴ ساعت شبانه روز است. این انتخاب برای روزهای مختلف متفاوت است. به طور مثال ممکن است بهترین زمان روز پنج شنبه، ساعت ۳ بعد ازظهر باشد اما بهترین زمان روز سه شنبه، ساعت ۲۱:۳۰ باشد. حال به این موضوع فکر کنید که بخواهید هر روز در زمان مشخصی پست های اینستاگرام را در صفحه خود قرار دهید. احتمالا بعد از مدت یک ماه کاملا کلافه خواهید شد! ادمین صفحه اینستاگرام شما با استفاده از ابزاری که در اختیار دارد، پست های شما را به شکلی برنامه ریزی خواهد کرد که در زمان تعیین شده در صفحه اینستاگرام قرار گیرند.

شاید از جمله افرادی باشید که علاقه مند به تبریک و تسلیت گفتن به مخاطبین خود در اینستاگرام هستید. میتوانید طراحی پست های مناسبتی را به ادمین صفحه اینستاگرام خود بسپارید.

ادمین صفحه اینستاگرام

ادمین صفحه اینستاگرام

برای راه اندازی صفحه اینستاگرام بهتر است که تنظیمات تجاری صفحه خود را فعال کنید. این کار مزیت های مختلفی برای شما و ادمین صفحه اینستاگرام خواهد داشت. با تجاری سازی صفحه خود میتوانید به اطلاعات آماری دقیق تری دست پیدا کنید. از ویژگی های یک صفحه تجاری، اضافه شدن گزینه های ارتباطی مثل ایمیل،تلفن و آدرس به صفحه اینستاگرام شماست.

نمونه قرارداد: دانلود نمونه قرارداد اینستاگرام

 

وظایف ادمین اینستاگرام

زمانی که شما کار تولید محتوا و مدیریت صفحه خود را به یک شرکت می سپارید، یک تیم مسئولیت پشتیبانی از صفحه شما را خواهند داشت. بنابراین شما میتوانید با پرداخت هزینه مناسب از خدمات حرفه ای طراحی گرافیک ، برنامه ریزی پست ها و درج پست ها در اینستاگرام استفاده کنید.

هم چنین خدمات پنتازوم در مدیریت سایت شامل مشاوره به شما در نحوه پیش بردن و تبلیغات در فضای اینستاگرام نیز می باشد.

وظایف تیم مدیریت محتوا اینستاگرام

وظایف تیم مدیریت محتوای اینستاگرام به صورت کلی شامل این موارد می شود:

1- مشاوره و راهنمای کارفرما به جهت توسعه کسب و کار (مشاوره در تهیه ویس ، ویدئو و نحوه ی تبلیغات)

2- آپلود و انتشار محتوا شامل عکس و ویدیو به صورت منظم

3- انتشار ویدئو در بخش IGTV اینستاگرام

4- نوشتن کپشن یا متن متناسب با محتوای آپلود شده

5- درج هشتگ های مناسب و مرتبط با هر پست ( در نمایش پیج شما بسیار سودمند است)

6- پاسخ به دایرکت هایی که توسط فالوور های یک پیج یا حتی افرادی که پیج را دنبال نمی کنند، ارسال شده است.

7- پاسخ به کامنت های پست ها (پاسخ ها بیشتر می تواند به صورت عمومی باشد و برای اخذ قیمت و… می توان کاربران را راهنمایی کرد تا با بخش فروش شرکت شما تماس بگیرند)

8- حذف کامنت های توهین آمیز و دور از ادب (این کار می تواند با تنظیم کلیدواژه های مربوطه در بخش تنظیمات اینستاگرام انجام شود و بدین ترتیب بخشی از کار به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.)

9- درج استوری های موردی که ممکن است درخواست

10- پاسخ به واکنش ها به استوری در صورت نیاز

11- افزایش لایک پست ها (می تواند با روش های مختلفی انجام شود)

https://www.instagram.com/p/B-_iso_g2S3?utm_source=ig_embed

12- افزایش بازدید (View) ویدیوها (پست اینستاگرام) و آشنایی با روش های مختلف افزایش ویو (مانند خرید بازدید پست و یا کامنت در دیگر صفحات )

13- حفظ امنیت پیج و جلوگیری از هک شدن آن (این موارد تنها با رعایت استاندارهای ساده اما مهم قابل انجام است. 1- انتخاب رمز مناسب 2- فعال کردن احراز هویت دو بخشی 3- فعال کردن ایمیل و شماره بازیابی 4- چک هر چند وقت یکبار فعالیت های اکانت در بخش تنظیمات برای اطمینان از این موضوع که از لوکیشن و یا دستگاه ناامنی به صفحه ی شما متصل نشده باشند)

14- پویا کردن پروفایل با ایجاد تغییرات دوره ای در متن بایو (در صورت نیاز)

15- تسلط  به نرم افزار های گرافیکی مانند Photoshop و illustrator (برای ساخت تم مناسب متناسب با کسب و کار شما مورد استفاده قرار می گیرد)

16- تسلط به نرم افزارهای  ادیت ویدئو

17- افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام (Engagement Rate Optimization)

18- آشنایی با روش های مختلف تبلیغات در اینستاگرام

19- تسلط نسبی به زبان انگلیسی

20- خلاقیت در ایجاد محتوا

21- مذاکره با اینفلوئنسرهای اینستاگرام برای درج تبلیغات صفحه شما (در صورت تمایل شما برای اختصاص بودجه برای این نوع تبلیغات)

22- مذاکره و پیگیری برای درج تبلیغات و معرفی صفحه شما در دیگر صفحات اینستاگرام

ادمین صفحه اینستاگرام

از جمله دغدغه های بعدی صاحبان کسب و کار افزایش فالوئرهای آن هاست.

همه ما میدانیم که افزایش فالوئر به معنای افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شماست. زمانی که تعداد بازدید بیشتر شود، احتمال خرید از شما نیز بیشتر خواهد شد.

از جمله کارهای دیگری که یک ادمین صفحه اینستاگرام برای شما انجام خواهد کمک به اضافه شدن تعداد فالوئرهای شماست.

افزایش فالوئر اینستاگرام به ویژه با محدودیت های جدید ایجاد شده توسط اینستاگرام با طراحی پست های مناسب و مشاوره به شما برای درج تبلیغات در دیگر صفحات ممکن است. 

مرتبط بخوانید: محدودیت های اینستاگرام را بهتر بشناسیم

ما استفاده از انواع ربات های افزایش فالوئر را به جهت احتمال بالای بلاک شدن توسط اینستاگرام پیشنهاد نمی کنیم.

هم چنین  هر نوع فعالیت تبلیغاتی تنها با ارتباط نزدیک با شما مقدور است. (به طور مثال ارائه تصاویر مناسب و ویدئوهای مربوط به کسب و کار، تخصیص هزینه برای برگزاری مسابقه و یا تبلیغات در دیگر صفحات و…)

بنابراین نقش ارتباط نزدیک شما با ادمین اینستاگرامتان در رابطه توسعه کسب و کار شما در اینستاگرام بسیار تاثیرگذار است.

هزینه ی ادمین اینستاگرام چقدر است؟

پرداخت هزینه بستگی به درخواست شما به تعداد و نوع خدماتی دارد که از تیم مدیریت صفحه اینستاگرام دارید. این مبلغ متغییر و ممکن است بین 700 هزار تومان  الی 2,500,000 تومان (و یا حتی بیشتر!) خواهد بود.

اگر شما نیاز به عکس برداری حرفه ای و یا طراحی لوگو و تهیه موشن گرافی اختصاصی داشته باشید، هزینه این موارد به صورت مجزا محاسبه خواهد شد. زیرا هر یک از این موارد یک پروژه کاری کاملا مستقل است.

هزینه ی مدیریت صفحه ی شما هم چنین ارتباط نزدیکی به تعداد پست ها و نوع آن ها هم دارد.

تعدادی از نمونه بنرهای اینستاگرام که در پنتازوم طراحی شده اند را ببینید.

نکته مهم در هزینه ادمین اینستاگرام شرح وظایفی است که شما از ادمین اینستاگرام و یا شرکت تولید محتوا دارید. این هزینه می تواند فقط بابت طراحی پست ها دریافت شود و یا دیگر وظایف علاوه بر طراحی حرفه ای به آن افزوده شود.

آیا میتوان به ادمین اینستاگرام اعتماد کرد؟

این سوال را به شکل دیگری نیز می توان مطرح کرد! آیا ادمین اینستاگرام می تواند اختیار کامل صفحه من را در دست بگیرد؟! مشخصات تماس آن را عوض کند و برای استفاده شخصی خود از آن بهره برداری کند؟

جواب این سوال قطعا بله هست! چاره چیست؟! به جای فعالیت با اشخصاص ناشناس از یک شرکت معتبر کمک بگیرید! شرکت ها شخص نیستند که هر زمانی که خواستند پاسخ شما را بدهند. با توجه به هزینه های زیادی که شرکت ها برای بازاریابی و جذب مشتریان می کنند، تنها نگهداری و جلب رضایت مشتریان در طولانی مدت به رشد و توسعه آن ها کمک می کند.

همونطور که شما کسب و کار دارید و در محلی کار خود مشغول فعالیت هستید، شرکت های دیجیتال مارکتینگ هم مانند شما مشغول فعالیت در حرفه خود هستند و قطعاً اعتماد کردن به این شرکت ها خیلی مطمئن تر از اعتماد کردن به افراد شخصی هست مگر اینکه اشخاص را بشناسید.

اگر تمایل دارید با قیمت پشتیبانی صفحه اینستاگرام  ما آشنا شوید، میتوانید با ما تماس بگیرید.از برنامه ریزی برای کسب و کار شما لذت می بریم. شماره پشتیبانی برای مشاوره : 09223896531

سوالات متداول در استخدام ادمین اینستاگرام

حقوق ادمین اینستاگرام چقدره؟!

حقوق بستگی به توانایی های یک ادمین دارد.! هم چنین تعداد پست ها و زمانی که در روز صرف می شود نیز روی هزینه ی پرداختی به یک ادمین اینستاگرام موثر است. به صورت کلی برای مدیریت خوب صفحه حداقل پرداختی زیر 2 میلیون تومان نیست! هم چنین ایده پردازی و نوع تهیه پست ها نیز در پرداخت هزینه موثر است. در صورت عکاسی از محصولات هزینه حداقل چند برابر این مبلغ برای 30 پست در ماه باید در نظر بگیرید.🧐😁

چطور به ادمین اعتماد کنم؟!

به هر کسی اعتماد نکنید! تنها از جایی خدمات دریافت کنین که مطمئن است. شرکت ها بهترین انتخاب در ارائه خدمات در این زمینه هستند.

برچسب‌ها:
دیدگاه‌ها
 • 53 دیدگاه فرستاده شده است
 • دیدگاه خودتان را بنویسید
  • پاسخ shangoolim

   سلام. از قسمت فوتر بخش نمونه کارها میتونین نمونه های انجام شده رو ببینید. با سپاس


 • پاسخ احتشام

  در حال افتتاح یک کارواش در مشهد هستم ، چطور میتونید کمک کنید
  09021875454


 • پاسخ عاطفه زلیکانی

  سلام
  زمینه کاری من در خصوص بیمه عمر و سرمایه گذاری. شرایط ادمین اینستا میخواستم بدونم ک چطور؟
  و میخواستم بدونم ک چطور کمکم میکنن؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. شما میتونین از لینک زیر پلن های کلی پنتازوم رو در خصوص تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام ببینین :
   تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
   و یا اگر نیازمندی ویژه و یا متفاوتی دارین با ما تماس بگیرین: 02122374938- 09223896531


 • پاسخ خرید گل

  سلام،بنده یک پیج خرید گل دارم که برای تولید محتوا نیاز به ادمین دارمکچه پلنی پیشنهاد میدید؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. شما میتونین از لینک زیر پلن های کلی پنتازوم رو در خصوص تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام ببینین :
   تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
   و یا اگر نیازمندی ویژه و یا متفاوتی دارین با ما تماس بگیرین: 02122374938- 09223896531


 • پاسخ سارامعینی

  چطوری یه پیج دو تا ادمین میتونه داشته باشه؟؟


  • پاسخ مدیر سایت

   دسترسی مجزا منظورتون هست؟ در حال حاضر امکان پذیر نیست. ولی با به اشتراک گذاری رمز این مورد مقدور هست.


 • پاسخ علی حیدری

  خیلی مطلب مفید بود. مرسی از شما


 • پاسخ مهناز میری

  خیلی ممنون از توضیحات جامع به خصوص در بخش وظایف ادمین. که واقعا هم تخصص های مختلف میخواهد. شما از ربات برای افزایش فالوئر استفاده می کنید؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. خیر در حال حاضر از ربات هیچ استفاده ای نمیکنیم. دلیل اون هم محدودیت شدید اینستاگرام هست. حتی صفحات شخصی هم مشکلات زیادی بابت این محدودیت ها پیدا کرده اند.


 • پاسخ فواد احد نظری

  سلام آیا شما خدمات مربوط به عکاسی رو هم از کالاها انجام میدین؟ در بخشی از متن اشاره کردین.


 • پاسخ ali

  سلام نحوه ادمین شدن چطوره الطفا بگید قرارداد بستن و غیره… منم فتوشاپ بلدم اینستا هم کار کردم قبلا .


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. همونطور که ذکر شد باید اول ببینین کارفرمای شما چه چیزی نیاز داره؟
   در ضمن آیا علاوه بر فتوشاپ مشاوره کسب و کار، خلاقیت در تبلیغات و .. موارد دیگری که باید روش تسلط داشته باشین به چه صورت هست؟


 • پاسخ Mazums

  من میخوام ادمین شم چیکار باید بکنم؟


 • پاسخ شیرین بختیاری تبار

  سلام من تمایل دارم که ادمین صفحه ای در اینستاگرام‌باشم و برای اینکار بسیار برنامه ریزی کردم اگر کسی تمایل داره ممنون میشم‌به من‌خبر بدید


 • پاسخ مرادی - م

  سلام یک سوال خدمات شما شامل عکاسی هم میشود؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام . شامل عکاسی می شود. اما هزینه این موارد به صورت مجزا (از پکیج های تولید محتوا اینستاگرام ) دریافت می شود. با سپاس


 • پاسخ پدرام حاج حسینی

  سلام اگر بخواهیم همه ی پست ها ویدئو باشند، شما انجام میدین؟ کارمون در حوزه ی ساختمان هست.


  • پاسخ مدیر سایت

   بله. میتونین ویدئو های خودتون از پروژه ها رو ارسال کنین تا تدوین و ادیت بشود یا ما براتون موشن گرافی تولید کنیم. یا ویدئو های مرتبط با صنعت ساختمان رو براتون درج کنیم. برای مشاوره بیشتر میتونین با پشتیبانی در تماس باشین.


 • پاسخ شیلا

  سلام. من میخوام واقعا صفحه ام بیاد بالا. حداقل چقدر باید ماهی هزینه کنم؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام
   بستگی دارد که موضوع صفحه شما چه چیزی باشد؟ بخواهید هزینه برای تبلیغات بدهید؟ و ..


 • پاسخ مهدی عسگریان

  سلام. درخواست آموزش برای ادمین شدن دارم. چکار باید بکنم.؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام برای راهنمایی لطفا با پشتیبانی ما تماس بگیرید. 09223896531
   سپاس


 • پاسخ شهرام فضلی

  سلام. نمونه که انجام داده باشید مربوط به ماشین یا قطعات یدکی هم دارین؟


 • پاسخ مریم سعادتی پور

  برای رفع بلاک در اینستاگرام هم خدماتی میدین؟؟؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام
   روزتون بخیر.
   پیشنهاد میکنم مطلب محدودیت های اینستاگرام ما رو مطالعه بفرمایید.
   در مورد بلاک اینستاگرام بیشتر از هر چیزی رعایت مواردی که ذکر شده مورد اهمیت است. و در مورد رفع بلاک در حال حاضر صبر کردن فقط راه چاره هست.


 • پاسخ آریا

  سلام چطور میشه چند تا ادمین به یه صفحه اضافه کرد؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام در حال حاضر به صورت مجزا و با سطح دسترسی این کار امکانپذیر نیست.


 • پاسخ سیده ابوذر حسینی

  سلام. شما خدمات افزایش فالوئر هم دارید؟ هر کا چند؟


  • پاسخ مدیر سایت

   عرض سلام. اگر درست متوجه شده باشم (چون گفتین هر کا فالوئر چند؟!) ما به این صورت فعالیت برای افزایش فالوئر نداریم. البته از پست هایی که طراحی میکنیم و مشاوره که ارائه میدیم فالوئرهای مشتریان هم افزایش پیدا می کنند. اما فالوئر فیک و یا با ربات انجام نمیدهیم. ارادتمند.


 • پاسخ امیر تنها

  سلام من رمزم یادم رفته. خدمات مربوط به بازیابی اکانت هم دارین؟خواهش میکنم کمکم کنین. واقعا برام مهمه .


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام روزتون بخیر.
   شما چه شماره و یا ایمیلی ثبت کردین برای اکانت در قسمت بازیابی؟ (البته کامنت نذاریناااا اینجاا :)))) میتونین با هر کدوم از این موارد ری ست کنین اکانتتون رو.


 • پاسخ حسن فرهی

  سلام. شما حتما باید ادمین باشین تا کار کنین رو پیجمون؟ ممکنه فقط درخواست طراحی بدیم؟ یعنی درج و .. استوری و … با خودمون باشه؟ اون هزینه هاش چطور هست؟ سپاس


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام.
   خیر . میتونین صرفا از خدمات طراحی و تولید محتوا پنتازوم استفاده کنین.


   • پاسخ شاهین احمدی

    سلام به طور میانگین درامد ادمینی به چه صورته؟


 • پاسخ علی متینی

  در مورد ادمین سایت های فروشگاهی هم پست بزارین با تشکر


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. حتما دوست عزیز.


   • پاسخ ساناز

    میخواستم بدونم پادکست رو با چه برنامه اى درست مى کنید؟ ممنون میشم جوابم رو بدید🌹


    • پاسخ مدیر سایت

     سلام. میشه با گوشی تون ویس بگیرین. و با ادیتور ویدئو ساده به نام AVS EdItor روی اسلاید ها کار کنین. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارین پیام بدین به 09223896531 در تلگرام یا واتس آپ.ما ویدئو آموزشی این نرم افزار رو هم تولید کردیم.


 • پاسخ گیم کالا

  سلام
  لطفا در مورد نحوه گرفتن نماد اعتماد هم پست بزارین با تشکر


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام چشم. اما شما میتونین به صورت رایگان و از این آدرس اقدام کنین :
   https://enamad.ir

   پیچیدگی خاصی نداره. ثبت نام می کنین و روند اداری باید طی بشه. خود کارشناس هاشون هم کمک می کنند.


 • پاسخ محسن ف

  سلام. میخوام ادمین بشم. شما صفحه برای ساپورت دارین ؟


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. لطفا رزومه تون رو به این شماره در واتس آپ یا تلگرام ارسال کنید:

   09223896531


 • پاسخ محمد مشرفی

  سلام. به طور میانگین هزینه ادمین اینستاگرام چقدر هست؟ منظورم حقوقی هست که ماهیانه باید در نظر بگیریم. ممنون


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام. لطفا ویدئو رو ببینین. توضیح دادیم دقیق. بستگی به تفاهم شما داره.


  • پاسخ مدیر سایت

   امنیت پیج در واقع نیاز به یک نفر مجزا ندارد. در واقع مسئول امنیت پیج یک نوع تبلیغات صرفا برای کسب درآمد هست. مطلب جلوگیری از هک اینستاگرام که تصویری توضیح دارد رو ببینین. رعایت نکات امنیتی کفایت میکند.


 • پاسخ ثمر موحدی

  فقط این که نمیدونیم بالاخره حقوقش رو چطور باید حساب کنیم!


 • پاسخ الهام اردبیلی

  من برای سایت موزیک اقدام به دریافت نماد ساماندهی کردم ولی همش میگه مورد تایید نیست و نمادی که توی سایتم هست اصلا طلایی نمیشه
  چیکار کنم
  در ضمن سایتم موزیکه


شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر