طراحی لوگو در پنتازوم

طراحی لوگو

طراحی لوگو در پنتازوم با توجه به خواسته و نظر شما و به صورت اختصاصی انجام می شود. داشتن یک لوگوی ا مناسب در آغاز کسب و کار برای شما اهمیت دارد. برای آغاز فرآیند برندسازی نیاز به طراحی لوگوی مناسب بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. لوگویی مناسب است که تا حد زیادی گویا کار شما باشد و بتواند نمایش دهنده شخصیت برند شما باشد.

در طراحی لوگو چه مواردی بیشتر اهمیت دارد؟

1- در طراحی لوگو به این موضوع دقت کنید که تصاویر به خوبی محصولات را در ذهن مشتری ماندگار می سازد. پس استفاده از یک لوگوی خاص و ماندگار به خوبی در کسب و کار به شما کمک می کند.

2- لوگو باید به گونه ای طراحی شود که بتواند حس اعتماد افراد را برانگیزد. چنانچه افراد بتوانند تنها از طریق نگاه کردن اعتماد نسبی به محصول پیدا کنند گام بزرگی در توسعه کسب و کار برداشته می شود.

3- برای طراحی لوگو، باید هدف از طراحی آن مشخص باشد. قبل از طراحی باید به این موضوع فکر کنید که لوگوی شما قرار است کدام بخش از کار را توضیح دهد؟

4- برای طراحی لوگو حتما باید از رنگ، فونت، تصاویر و… سازمانی برند مربوطه استفاده کنید. این کار باعث می شود افراد با دیدن لوگوی شما در هر جای دنیا برند شما را به خاطر بیاورند.

5-بازار هدف خود را مشخص کنید و مطابق با آن لوگو را طراحی کنید.

6- لوگوی باید ساده، گویا و نشان دهنده ذکاوت بنیان گذار کسب و کار باشد که بتواند تاثیر مثبتی بر مشتری بگذارد.

7- مشتری های خود را بشناسید و مطابق با سلیقه آنها و صنف کاری لوگو طراحی کنید.

خدمات مرتبط: نمونه کارهای طراحی بنر سایت در پنتازوم

چطور می توانم در پنتازوم سفارش طراحی لوگوخود را ثبت کنم؟

در پنتازوم ابتدا با شما در خصوص نیازمندی و بازار هدف طراحی لوگوی کسب و کار مشاوره می کنیم. شما می توانید برای سفارش طراحی لوگو  فرم مخصوص طراحی لوگو را پر کنید. سپس طرح های اولیه لوگو برای شما ارسال می شود. پس از انتخاب طرح نهایی از بین نمونه های اولیه کارهای مربوط به نهایی سازی لوگو شما انجام می گردد.

برای دریافت این فرم می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام ارسال کنید.  یا مشخصات خود را در نوار آبی ذیل این پست وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. شماره پشتیبانی مستقیم: 09223896531

تعدادی از نمونه های طراحی لوگو را که گرافیست های پنتازوم به طور اختصاصی و با توجه به خواسته و نظر مستقیم مشتری طراحی کرده اند را در ادامه مشاهده کنید:

نکته مهم : برای هر کسب و کار متناسب با نیاز و اهداف آن و هم چنین سلیقه صاحب کسب و کار  لوگوی اختصاصی و منحصر به فرد طراحی شده است.

در طراحی لوگوی اختصاصی برند شما به بازار هدف، حیطه کاری شما، رنگ و طرح و تصاویر سازمانی شما توجه می کنیم و مطابق با آن لوگوی اختصاصی شما را طراحی میکنیم.

برچسب‌ها:
دیدگاه‌ها
 • 4 دیدگاه فرستاده شده است
 • دیدگاه خودتان را بنویسید
 • پاسخ محمد رضا میرهاشمی

  سلام. تعرفه های طراحی لوگوتون چطور هست؟


  • پاسخ مدیر سایت

   عرض ادب و سلام
   لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا کامل توضیح بدهند.
   09223896531


 • پاسخ آهنگ

  لطفا تعرفه طراحی لوگو شیک برای سایت موزیک رو هم بگین ممنون


  • پاسخ مدیر سایت

   سلام با پشتیبانی تماس بگیرین. 🙂 09223896531


شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر