شاید برای شما هم جالب باشد که اول از همه درباره اسمی که برای برند سازی انتخاب کرده ایم توضیحاتی ارائه کنیم. پنتازوم در واقع تشکیل شده از دو کلمه مستقل است. پنتا (penta) یک پیشوند به معنی 5 است و زوم (zoom) به معنی دقیق شدن می باشد. نام گذاری برند، تبلیغات، انتخاب رنگ و تم سایت، طراحی لوگو و به صورت کلی شخصیت یک برند به هدف و سلیقه بنیان گذار آن مجموعه باز می گردد. در پنتازوم هدف ارائه خدمات با کیفیت و با پشتیبانی مناسب به مشتریان است. بنابراین به صورت تحت الفظی، 5 بار زوم. 5 بار دقت و یا 5 حوزه ضروری در ارائه خدمات برای معرفی کسب و کار شما در وب (برنامه ریزی و مشاوره کسب و کار، طراحی سایت، طراحی گرافیک، بازاریابی و فروش و خدمات پشتیبانی سایت و تولید محتوا) هدف ما در این نام گذاری بوده است.

درباره پنتازوم
درباره پنتازوم

یکی از مهم ترین نیازهایی که هر کسب و کار فعال در حوزه مجازی دارد، مشاوره دقیق کسب و کار است و موضوع دیگر این که با توجه به تنوع نیاز کارفرما در تخصص خودش ، بودجه ای که مایل به صرف آن در راه اندازی یا توسعه کسب و کارش است و بسیاری از موارد دیگر مشتریان بیشتر از ارائه بسته های آماده، نیاز به شخصی سازی خدمات متناسب با نیاز خودشان خواهند داشت.

خدمات ارائه شده جهت معرفی کسب و کار ها و تبلیغات اینترنتی موثر برای آن ها در وب دارای تنوع بالایی است. برای صاحبان کسب و کار ها که در حوزه تخصصی خود مشغول به فعالیت هستند، وجود شرکتی که به جای ارائه خدمات جسته و گریخته راه حل (Solution) ارائه کند ضروری است. پنتازوم به جای فروش خدمات طراحی سایت، طراحی لوگو و واسط کاربری، مشاوره و تحلیل به صورت گسسته، به مشاوره و راهبری کسب و کارها می پردازد. همه آنچه مورد نیاز است با یک دید کامل و کاربردی به همراه پشتیبانی ارائه می گردد.

ما اعتقاد داریم شما بیشتر از هر چیزی نیاز به پشتیبانی یک گروه متخصص دارید. درست است که در نگاه اول فضای مجازی امکاناتی با دسترسی آسان در اختیار همه می گذارد اما وقتی صحبت از استفاده تجاری باشد، نیاز به برنامه ریزی، تحلیل و تخصص است. برون سپاری بخشی از کارهای اجرایی مجموعه شما باعث کاهش هزینه ها ، آرامش و تمرکز بیشتر شما در حیطه تخصصی خودتان می شود.

خدماتی که در پنتازوم به شما ارائه می دهیم به صورت راهکارهای پیشنهادی جامع، گزارش های مشاوره و تحلیلی و بسته های تبلیغی  است که متناسب طراحی شده اند.

در صورتی که در خصوص نحوه ارائه خدمات و کارکرد ما سوالی دارید می توانید به صفحه قوانین ثبت سفارش در پنتازوم مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.