نمونه طراحی سایت شرکتی

این مشتریان با ما همکاری داشتن

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت ما

نمونه سایت شرکتی پنتازوم

در این صفحه می توانید تعدادی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی که توسط تیم ما طراحی شده است را ببینید. برای دیدن نمونه های بیشتر و مشاوره رایگان سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

 

نمونه کار طراحی سایت

نمونه سایت شرکتی بتن کاور

بتن کاور در اصل یک تولید کننده محصولات مربوط به انواع افزودنی های بتن، ژل ها و مکمل های بتن، ژل میکروسیلیس و دیگر محصولات صنعتی در این حوزه است. وب سایت این شرکت علاوه بر معرفی محصولات، ارائه مقالات آموزشی تخصصی و ارائه اخبار و مقالات در حوزه بتن، فروش آنلاین نیز دارد.

نمونه طراحی سایت شرکتی

نمونه سایت شرکتی قالی شویی تک شور

قالیشویی تک شور با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی و با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های مکانیزه به صورت تمام اتوماتیک شستشوی فرش، قالی و مبلمان، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی است.

قالی شویی تک شور در خدمت شما است تا تجربه ای خوب از شستشوی فرش، انواع موکت، قالی و مبلمان خود داشته باشید. تک شور در انجام کار به بهترین شکل ممکن، موجب شده است که نتیجه نهایی کار، بسیار رضایت بخش باشد.

نمونه طراحی سایت شرکتی صادرات

نمونه سایت شرکتی صادراتی اوراسکا

سایت صادراتی اوراسکا به معرفی محصولات صادراتی خود در سایت می پردازد. زمینه کاری این شرکت در حوزه صادرات انواع مواد غذایی از جمله خرما، آجیل و خشکبار است. سایت تماما به زبان انگلیسی طراحی و اجرا شده است. 

نمونه طراحی وبسایت شرکتی

نمونه سایت شرکتی ایمن گارد

شرکت با هدف خدمت رسانی و ارائه تجهیزات نوین ساختمانی فعالیت خود را در زمینه طراحی،تولید و اجرای دستگیره های بیمارستانی (هندریل) و انواع ضربه گیر های تخصصی(وال گارد و کرنر گارد) و پوشش و پروفیل های درز انبساط و انقطاع با نام تجاری ایمن گارد (emenguard) آغاز نموده است.

نمونه طراحی سایت شرکتی فروش عمده

نمونه سایت شرکتی فروش عمده ایران جالیز

در ایران جالیز خرید مستقیم از مزارع انجام می‌شود.  به همین دلیل نیازی به پرداخت هزینه به واسطه ها ندارید. بهترین محصولات کشاورزی را دست اول و مستقیم از ما خریداری کنید. برای مشاوره رایگان با ایران جالیز تماس بگیرید. فروش عمده برنج هاشمی با کیفیت درخور مشتری با قیمت عالی برای شرکت های پخش و بنکداران از طریق این شرکت انجام می شود.

نمونه طراحی سایت شرکتی ایزو

نمونه سایت شرکتی خدمات ایزو

شرکت مشاوران مدیریت رادمهر کوثر، متشکل از جمعی از مشاوران و مدیران مجرب با هدف ارايه خدمات به شكلي متمایز وبا کیفیت، درسال 1382 تاسیس گردیده است و در سال 1387 درقالب گروه مشاوران رادمهر سازماندهي مجدد شد.

این شرکت درحوزه های آموزش، پژوهش ومشاوره ودرمباحث مديريتي ومهندسي مشغول فعالیت می باشد. دراین راستا، تاکنون انجام بيش از500 پروژه رادرسوابق کاری خود ثبت نموده است.

مدت زمان طراحی سایت شرکتی بستگی به امکانات درخواستی شما در سایت و نوع سیستم مدیریت محتوا دارد. برای نیازسنجی و مشاوره رایگان طراحی وبسایت شرکتی می توانید با ما تماس بگیرید.  09223896531

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی داره. تعدادی از این عوامل موارد زیر هستن:

  • نوع سیستم مدیریت محتوا
  • امکانات سایت
  • تعداد صفحات سایت
  • حجم داده ها
  • ظرفیت مورد نیاز برای سایت

به همین دلیل ما معمولا پیش از دریافت سفارشات و اعلام قیمت نهایی به کارفرما مشاوره می دهیم.

بله. تغییرات درخواستی شما ممکن است مربوط به محتوا یا اضافه و کسر شدن بخش هایی از سایت و یا دیگر تغییرات فنی باشند. این تغییرات در قالب قراردادهای پشتیبانی سایت قابل انجام می باشند.

تماس کارشناسان ما به شما