طراحی ست اداری
Rate this post

یکی از موارد ضروری برای اینکه کسب و کاری حرفه ای و با اعتبار بالا داشته باشید، طراحی یک ست اداری مخصوص به کسب و کار خود شماست. به همین منظور برای اینکه یک ست با کیفیت داشته باشید نیازمند مشورت با گروهی متخصص و حرفه ای هستید. پنتازوم در زمینه مشاوره و اجرای طراحی آن برای شما به صورت کاملا حرفه ای و متناسب با کسب و کار شما آماده ارائه خدمات است.

ست اداری چیست؟

ست اداری در اصل شامل سربرگ ها، پاکت های نامه، کارت ویزیت، برگه های یادداشت، پوشه، لیبل روی DVD و… است. این موارد شامل لوگو برند شما که قبلا انجام داده اید و اطلاعات مربوط به کسب و کار شما هستند.

ست اداری مربوط به کسب و کار شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طوریکه در شأن و منزلت کسب و کار شما از دید مشتریان بسیار تأثیرگذار است. هر چقدر یک مجموعه بتواند از نظر بصری و ظاهری آراسته تر در دید مشتریان خود جایگاهی را تثبیت کند، به همان اندازه می تواند حس اطمینان بیشتری را به مشتریان خود القا کند.

در همین راستا یکی از موارد مربوط به این جایگاه در ذهن مشتریان دارا بودن یک ست اداری زیبا، شیک و مختص به کسب و کار شماست.

پس با توجه به اهمیت این موضوع، مشاوره و اجرای طراحی ست شما نیاز به گروهی کارشناس ماهر در این زمینه دارد. پنتازوم در این زمینه همواره همراه شماست.

 

مطلب مرتبط : مشاوره کارآفرینی برای شروع یا توسعه یک کسب و کار موفق! 

 

خدمات طراحی ست اداری در پنتازوم:

– انجام مشاوره متناسب با انواع کسب و کار برای طراحی ست اداری

– استفاده از گرافیست های حرفه ای

– ارائه پروژه در زمانبندی تعیین شده

– دارای خلاقیت و نوآوری در طراحی

– ارائه خدمات در این زمینه با قیمت مناسب

– ارائه یک ست مختص کسب و کار شما به شکل مدرن، زیبا و شیک

 

دیگر خدمات مرتبط  با کسب و کار در پنتازوم:

طراحی لوگو

طراحی سایت حرفه ای

مشاوره کسب و کار برای راه اندازی یا بهبود آن

انواع خدمات اینترنتی برای کسب و کارها

خدمات طراحی بنر

 

چه مواردی را در طراحی ست اداری باید در نظر بگیریم؟

1- طرح ست اداری باید از جذابیت خاصی برخوردار باشد. (با انتخاب طرح ها، رنگ ها، نوشته های مناسب)

در این زمینه انتخاب ترکیب رنگها و نوشته ها بسیار مهم است چرا که رنگهای گرم بسیار چشم نواز تر از رنگهای سرد هستند اما باید به ترکیب آنها و نوع نوشته ها روی آن هم توجه ویژه ای داشت تا یک ست اداری جذاب حاصل شود.

2- مطالب نوشته شده روی ست خوانا باشد.

3- حتما لوگو و اطلاعات کسب و کار به اندازه مختصر و مفید آورده شود.

4- اندازه نوشته ها و فونت انتخاب شده باید متناسب با وسیله ای که روی آن طراحی می شود باشد. برای مثال اندازه نوشته ها و لوگو روی کارت ویزیت و سربرگ بسیار متفاوت است.

5- طراحی این ست باید خلاقانه و همراه با نوآوری باشد تا بتواند در نظر مشتری جذاب تر جلوه کند.

6- استفاده مناسب از تمام فضای انواع اقلام ست اداری بسیار مهم است. این مورد باید به طوری انجام شود که نه وسیله مورد نظر شلوغ به نظر برسد و نه بیش از اندازه خالی باشد.

 

چطور می توانید طراحی ست اداری خود را به پنتازوم سفارش دهید؟

در پنتازوم ابتدا با شما در خصوص نیازمندی و موارد مرتبط با کسب و کار شما برای طراحی ست اداری مشاوره می کنیم. شما می توانید برای سفارش طراحی ست اداری  فرم نظر سفارش را پر کنید. پیگیری موارد بعدی پس از مشخص شدن سلیقه شما انجام خواهد شد.

برای دریافت این فرم می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام ارسال کنید.  یا مشخصات خود را در نوار آبی ذیل این پست وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. شماره پشتیبانی مستقیم: 09223896531

پنتازوم پس از انجام سفارش از طرف شما متعهد می شود و طبق زمانبندی اعلام شده تا زمان نهایی شدن و جلب نظر مساعد مشتری خود خدمات مربوط به طراحی ست اداری را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به انجام می رساند. چرا که ما از اهمیت این موضوع در کسب و کار شما آگاهی کامل داریم و موفقیت شما در کسب و کارتان برای ما اهمیت دارد.

 

مطلب مرتبط: برنامه ریزی کسب و کار در پنتازوم

 

تعدادی از نمونه های طراحی ست اداری را که گرافیست های پنتازوم به طور اختصاصی و با توجه به خواسته و نظر مستقیم مشتری طراحی کرده اند را در ادامه مشاهده کنید:

 

 

 

 

 

 

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید