خدمات اینستاگرام
Rate this post

خدمات اینستاگرام  : اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که استفاده از آن برای همه کسب و کار به یک ضرورت تبدیل شده است.

کسب و کارهای بسیاری هستند که از تبلیغات در اینستاگرام توانسته اند درآمد خود را تا چندین برابر افزایش بدهند.

میلیون ها کاربر ایرانی در این شبکه اجتماعی حضور دارند که باعث شده است کسب و کارها بتوانند محصولات خود را در معرض نمایش قرار دهند.

شما نیز اگر صاحب یک کسب و کار هستید می توانید از این پلتفرم به عنوان فرصتی برای معرفی محصولات و افزایش میزان فروشتان استفاده کنید.

 

 

1ـ مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

مدیریت صفحه اینستاگرام کاری تخصصی است که نیازمند علم و آگاهی در این زمینه است. تنها با مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام می توان یک کسب و کار را به موفقیت رسانید و مشتریان را به انجام خرید تشویق کرد.

در مدیریت پیج اینستاگرام باید به صورت روزانه پست و استوری های جذاب به اشتراک گذاشت تا کاربران شما را پیگیری کنند. علاوه بر این باید گام های اصولی در زمینه تبلیغات و معرفی پیج شما انجام گیرد تا فالورهای پیج شما افزایش پیدا کند.

 

2ـ تولید محتوا اینستاگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو و تصاویر است. هرچه در زمینه تولید محتوا اینستاگرام خلاقیت بیشتری خرج دهید، آسان تر می توانید کاربران بیشتری را به سمت خودتان جذب کنید.

استفاده از پست های تکراری باعث می شود که پیشرفت چندانی در کار به دست نیاورید. بنابراین تولید محتوا در قالب ویدیو و تصاویر مهم ترین موضوعی است که باید برای اینستاگرام در نظر داشته باشید. علاوه بر محتوای تصویری کپشن هایی که برای پست ها آماده می کنید نیز باید جذابیت کافی داشته باشد.

پنتازوم مجموعه ای حرفه ای می باشد که شما را در زمینه تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام خدمات ارائه می کند.

 

3.ارسال پست و استوری در اینستاگرام

شما باید در پیج خود به طور منظم پست و استوری به اشتراک بگذارید تا پیجتان فعال باشد. با فعال نگه داشتن پیج مخاطبان بیشتری به سمت شما خواهند آمد. با اشتراک گذاری پست ها و استوری های متعدد در معرض دید فالوورها و دنبال کنندگان قرار خواهید گرفت. این باعث ایجاد ارتباط قوی با آن ها می شود.

 در ارسال پست و استوری باید استانداردهای مختلفی از جمله هشتگ گذاری مناسب، درج کپشن حرفه ای، تگ کردن بر روی تصاویر، اضافه کردن لوکیشن و … رعایت شود. شما با استفاده از دریافت خدمات اینستاگرام از ادمین های حرفه ای می توانید این اقدامات را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهید.

 

4-طراحی قالب اینستاگرام

پست هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود بهتر است دارای قالب باشد. قالب می تواند شامل استفاده از تم رنگ های خاص، درج لوگر بر تصاویر، اضافه کردن شماره تماس و … باشد.

پست های اینستاگرام می توانند در فضاهای دیگری مانند گوگل نیز نمایش داده شوند. اگر پست های شما دارای قالب باشند کاربر را با کسب و کار شما آشنا کرده و باعث ایجاد برندسازی برای شما می شود. قالب اینستاگرام در واقع هویت و شخصیت کسب و کار شما است بنابراین باید به آن توجه ویژه ای شود.

می توانید از یک ادمین اینستاگرامحرفه ای و یا شرکت های ارائه کننده خدمات اینستاگرام در این زمینه کمک بگیرید. افراد متخصص می توانند به صورت حرفه ای برای شما قالب طراحی کنند که به محتوای شما هویت ببخشند. همچنین از نظر گرافیکی نیز دارای جذابیت های بصری بوده و کاربر را علاقه مند به دنبال کردن پیج شما کند.

خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

5-افزایش فالوور، لایک و کامنت

برای افزایش فالوور روش های مختلفی وجود دارد که احتمالا شما نیز با برخی از آن ها آشنایی دارید.  یکی از این روش ها خرید فالوور می باشد. وب سایت هایی وجود دارند که فالوئر فیک را به عنوان خدمات اینستاگرام ارائه می کنند. بدین صورت که با ربات اکانت های غیر واقعی ایجاد می کنند و آن را به فروش می رسانند. این روش می تواند تاثیرات بسار بدی بر روی صفحه شما داشته باشد.

مورد بعدی این است که با استفاده از ربات و یا به صورت دستی افرادی را فالو کرده و بعد از مدتی آنفالو می کنید. فالوورهای شما در این روش واقعی هستند اما کیفیت بالایی ندارند.

روش دیگر درج تبلیغات در صفحات پر مخاطب است که افراد اگر به تبلیغ شما علاقه مند شوند پیج شما را فالو می کنند.

با کیفیت ترین روشی که می توانید برای افزایش فالوور، لایک و کامنت خود استفاده کنید تولید محتوای خوب و جذاب است. با این روش خود به خود تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

اطلاع از تعرفه ها: تولید محتوا اینستاگرام

6-برگزاری کمپین و مسابقه در اینستاگرام

این مورد نیز یکی از روش های افزایش فالوور است که باعث معرفی پیج شما به افراد زیادی می شود. کمپین های مسابقه ای از بهترین روش های جذب مخاطبان و تبلیغات در عرصه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هستند و آمار مشتریان و سطح آگاهی آنها نسبت به برند، خدمات و محصولات یک کسب و کار رشد پیدا می کند.

اما موضوع اصلی این است که برگزاری موفق این کمپین ها کار پیچیده ای است و نیازمند تخصص در این زمینه می باشد. اما به طور کلی شامل مراحل انتخاب یک جایزه مناسب، مشخص کردن قواعد مسابقه، طراحی پست مناسب برای معرفی مسابقه، تبلیغ مسابقه، پیگیری نتایج مسابقه و اعلام برندگان است.

شما می توانید از ارائه کنندگان خدمات اینستاگرام کمک بخواهید تا کمپین های شما را به صورت کامل حرفه ای برگزار کنند تا رشد قابل توجهی در تعداد فالوورهای شما ایجاد شود.

7-تبلیغات در دیگر صفحات در اینستاگرام

در این روش شما با صرف هزینه می توانید تبلیغات پیج خود را در صفحاتی که مخاطبین بیشتری دارند به اشتراک بگذارید. فالوورهایی که تبلیغ پیج شما را می بینند در صورتی که تمایل داشته باشند از صفحه شما در اینستاگرام بازدید کرده و آن را فالو می کنند. این مورد می تواند باعث افزایش سریع فالوورهای شما شود. در نتیجه افزایش تعداد فالوور میزان فروش و ارائه خدمات شما افزایش پیدا خواهد کرد.

8-برنامه ریزی و تعیین استراتژی برای پست ها

این مورد یکی از انواع خدمات اینستاگرام است که می تواند نقش مهمی در افزایش تعداد فالوورها و پیشرفت صفحه شما داشته باشد. شما باید به صورت دقیق برای پست هایی که به اشتراک می گذارید برنامه ریزی کنید و استراتژی مشخصی برای این کار داشته باشید. به خاطر داشته باشید که موفقیت و پیشرفت در اینستاگرام یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. این کار می تواند یک پروسه زمانبر باشد که نیازمند صبر و حوصله شما است.

خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

پنتازوم ارائه کننده خدمات اینستاگرام

پنتازوم مجموعه ای حرفه ای در زمینه ارائه خدمات برای شبکه اجتماعی اینستاگرام است که تجربه زیادی در این زمینه دارد.

روند کاری در پنتازوم به این صورت است که در مرحله اول مشخص می شود که حوزه کاری شما چیست. سپس استراتژی های لازم برای تولید محتوای اینستاگرام تعیین می شود.

فعالیت های این مجموعه به صورت یک پروسه طولانی مدت است تا زمانی که اهداف شما محقق شود. این کار شامل تبلیغات، طراحی و آنالیز می باشد و ارتباط موثری با شما برقرار می کند تا مشخص شود که مخاطبین شما به چه نوع محتوایی علاقمند هستند، چه عناوینی در کسب و کار شما مهم است و کدام یک از خدمات شما طرفداران بیشتری دارد.

با انجام این آنالیزها تعیین می شود که پست های صفحه اینستاگرام شما چه روند باید داشته باشد. ما این علم را داریم که چه پست هایی در اینستاگرام بهتر جواب می دهند و با توجه به عناوینی که با کسب و کار شما مرتبط است، پست هایی را طراحی می کنیم که بازخورد بیشتری از سمت کاربران دریافت کنید.

 

مشاهده نمونه بنرهای اینستاگرامی پنتازوم

 

این مجموعه حرفه ای از ربات ها برای افزایش فالوور استفاده نمی کند و به شما نیز پیشنهاد نمی کند که از روش های ارزان قیمت و با خرید فالوور فیک، تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش دهید. افزایش فالوور های با کیفیت و دریافت بازخورد بیشتر فقط از تولید محتوای جذاب امکان پذیر است. شما باید محتوایی ایجاد کنید که برای کاربر مفید باشد، مزایای خدمات و محصولات شما را به کاربر انتقال دهد و او را علاقمند به استفاده از خدمات شما کند.

 

ما در پنتازوم به شما کمک می کنیم که این اقدامات را به بهترین نحو انجام دهید. فقط به خاطر داشته باشید که این یک فعالیت مستمر است و در کوتاه مدت نتیجه قابل توجهی نخواهد داشت. باید صبور باشید و تیم پنتازوم را همراهی کنید تا خدمات اینستاگرام خود را به بهترین نحو به شما ارائه کند.

 

خدمات اینستاگرام پنتازوم شامل ارائه مشاوره های کاربردی، تولید محتوای یونیک و جذاب، افزایش فالوورها با بالاترین کیفیت و … می باشد.

ما خدماتی برای فالوورهای فیک و یا تبلیغات در صفحات دیگر ارائه نمی دهیم و همچنین صفحه ای برای درج تبلیغات شما نداریم. بلکه با یک تیم حرفه ای و خوب مشاوره های لازم را ارائه کرده و طراحی و گرافیگ، تولید محتوا، تولید کپشن و … را انجام می دهیم تا در کنار هم به موفقیت برسیم.

 

برای مشاوره رایگان برای خدمات اینستاگرام همین الان می توانید با کارشناسان پنتازوم تماس بگیرید!

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید