۷ برند موفق شکلات
Rate this post

هر برند موفق شکلات یک نعمت جهانی است! مردم در سراسر جهان عطر شکلات را دوست دارند. از یک دختر جوان تا یک مرد کهنسال، عشق به شکلات تمام نمی شود. شکلات می تواند یک درمان شگفت انگیز یا یک هدیه عاشقانه باشد. مهم نیست که  چه مناسبتی باشد، همیشه لذت بردن از شکلات سرگرمی مورد علاقه شما است. برند موفق شکلات مورد علاقه شما چیست؟ کدام برند های شکلاتی بهترین هستند؟ بیایید نگاهی به 7 برند موفق شکلات بیندازیم.

  1. Toblerone (توبلرون)

Toblerone در سوئیس به عنوان یک شکلات مناسب سلطنتی تولید شد. امروزه برند شکلات Toblerone در سراسر جهان گسترش یافته است. طرفداران شکلات Toblerone عاشق طعم متمایزی هستند که از این شکلات ساخته شده است. هر  بسته شامل ترکیبی از کاکائو، بادام و عسل است که بسیار خوشمزه می باشد. در حال حاضر توبلرون در طعم های مختلف از جمله ساده، میوه ای و آجیلی و لانه زنبوری ارائه شده است.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

  1. Guylian (گویلین)

برند شکلات گویلین در بلژیک تولید شده است. در حال حاضر، این شکلات معروف در بیش از 40 کشور جهان عرضه می شود. Guylian برای ساخت ویفر های کاکائو دست ساز، شناخته شده است. به علاوه، اسباب بازی شکلات در برند شرکت Guylian شناخته شده است. همچنین این برند موفق شکلات عنوان سال 2005 برای بزرگترین تخم مرغ عید مسیحیت، برنده شد. کتابهای جهانی گینس آن را ثبت کرد.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

  1. Lindt & Sprungli (لینت و اسپرونگلی)

برند موفق شکلات Lindt & Sprungli در سراسر جهان برای شکلات سفید شناخته شده است. ابتدا در سال 1845 در زوریخ تاسیس شد. این شرکت دارای یکی از بزرگترین کارخانه های شکلات در جهان است. این شکلات با استفاده از شیر، مواد دانه ای و مخلوط با میوه های مختلف طعم دهنده ساخته می شود.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

  1. Ghirardelli (قراردلی)

Domingo Ghirardelli chocolatier یک تاجر ایتالیایی  بود که شروع به ساخت برند موفق و محبوب شکلات Ghirardelli در سال 1852 کرد. برخی از مواد تشکیل دهنده اصلی این شکلات عبارتند از شیر، کرم، کاکائو و کارامل. چه کسی می تواند در برابر چنین مخلوط شیرین ساخته شده توسط بهترین هنرمندان ایتالیایی مقاومت کند؟ نام تجاری شکلات Ghirardelli تاریخی است. ستاد کنونی آنها در حال حاضر در ایالات متحده مستقر است. آیا می دانید که هر ساله یک جشنواره Ghirardelli برگزار می شود؟ قراردلی یکی از انواع و بهترین برند های شکلات در جهان است.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

  1. Patchi (پاچی)

نام تجاری شکلات Patchi یکی از بهترین میوه های شیرینی شکلاتی در جهان است. شکلات پاچی یک هدیه ای مناسب برای یک دوست یا عزیز است. Patchi ترکیبی از طعم های سوئیس و بلژیک است. این شکلات واقعا لذت بخش و مقاومت در برابر آن غیر ممکن است. بهترین مواد کاکائو و شیر تازه به عنوان مواد اصلی برند موفق شکلات شناخته شده اند. بسته بندی زیبا فقط میل شما را به خوردن این شکلات افزایش می دهد.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

  1. Galaxy (گلکسی یا کهکشان)

گلکسی شرکت سازنده شکلات در سال 1986 از همان سازندگان مارک شکلات مارس شروع کرد. شکلات گلکسی با شیر تازه و کاکائو قهوه ای تیره و تند ساخته می شود؛ اما جادویی با طعم های خوشمزه و شیرین می باشد. مقاومت در برابر آن سخت است. گلکسی یک برند موفق شکلات دارای بالاترین کیفیت است.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

  1. Cadbury (کادبری) اولین برند موفق شکلات

جان کادبری صنعت شکلات معروف خود را در سال 1824 در لندن آغاز کرد. چه کسی می دانست که  قدمت کادبوری اینقدر زیاد بوده است؟ Cadbury یک نام شناخته شده در سراسر جهان است. عید پاک یکی از بزرگترین زمان ها برای فروش شکلات و شیرینی است. اگر چه، Cadbury برند موفق شکلات در تمام طول سال است. با شیر، عسل وکاکائو ساخته شده و مواد تشکیل دهنده آن تازه است. کادبوری یکی از معروف ترین برند های شکلات در جهان است.

معرفی 7 برند موفق شکلات!

معرفی 7 برند موفق شکلات!

برای داشتن هر برند موفق تجاری، علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، باید با کسب و کار تجاری و همچنین کسب و کار آنلاین آشنا بود تا بتوان به بهترین شکل ممکن به برندسازی روی آورد. به یاد داشته باشید که  امروزه بدون فضای مجازی ایجاد برند معنا ندارد. حتی برند های قدرتمند که در این مقاله از آن ها نام بردیم نیازمند تدوین برنامه  بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا هستند. بخشی از این کار مربوط به بازاریابی با اینستاگرام  است که باید به آن توجه کنید. افراد روزانه ساعات زیادی را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. پس این موضوع میتواند نردبانی برای قدرتمند سازی هر چه بیشتر برند شما باشد.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید