۵۰ ایده استارت آپ که شما را ثروتمند خواهد کرد!
Rate this post

مهم نیست که چقدر به شغل تمام‌وقت خود اهمیت بدهید، پیدا کردن ایده‌های کسب‌وکار درست و در نهایت کارآفرین شدن، مهم‌تر از دست‌مزد عالی و مزایای خوب است. در این مطلب از پنتازوم به ۵۰ ایده استارت آپ اشاره خواهیم کرد که می توانید آن ها را اجرایی کنید و از این طریق درآمد داشته باشید.

محتوا نمایش

۱.ایده استارت آپ : به صورت آنلاین نظرسنجی کنید.

این ایده استارت آپ خیلی جذاب یا هیجان انگیز نیست، اما گرفتن نظرسنجی‌های آنلاین از طریق شرکت‌ها می تواند برای شما درآمد داشته باشد. انتظار نداشته باشید که با این ایده بانک بزنید! این اید را با یکی دیگر از  ایده استارت آپ توصیه شده در این مطلب ترکیب کرده، و در زمانی که به درآمد کمی بیشتر نیاز دارید، نظرسنجی را انجام دهید.

۲.ایده استارت آپ : مربی تناسب اندام باشید.

اگر شما مربی تناسب اندام هستید و ترکیب مناسب از جذبه و حس کسب‌وکار را دارید، بعنوان یک مربی شخصی پاره‌وقت کار کنید، به عنوان یک ایده استارت آپ می‌تواند هم از لحاظ فیزیکی و هم از نظر مالی مفید باشد. زمانی که شهرت و مشتری برای خود ایجاد می‌کنید، به راحتی می‌تواند به یک شغل تمام‌وقت برای شما تبدیل شود.

۳. ایده استارت آپ : مربی یوگا و یا مدیتیشن باشید.

یوگا از محبوبیت بیشتری برخوردار است، که به این معنی است که مربیان یوگا بیش از هر زمان دیگری تقاضای بیشتری دارند. با یک استودیوی یوگا محلی پیوند برقرار کنید تا کلاس‌های شبانه را آموزش دهید و یا یوگا در منزل را با نرخ بالاتری برای دنبال کردن این نوع از تعادل روحی و فیزیکی با دیگران، در طول زمان آزاد خود ارایه دهید و از این راه کسب درآمد کنید.

۴. ایده استارت آپ : مترجم شوید.

اگر تسلط شما به یک زبان دیگر به اندازه کافی خوب است که می توانید به راحتی ترجمه کنید، این یک ایده کسب‌ و کار بزرگ است که می توانید خودتان راه‌اندازی کنید و حتی از راه دور انجام دهید.

ایده استارت آپ : مترجم شدن

۵. ایده استارت آپ : راهنمای تور

در یک محلی زندگی کنید که اغلب مسافران از آن بازدید می‌کنند؟ اگر دوست دارید مردم جدید را از سرتاسر دنیا ملاقات کنید و همچنین شهری که در آن زندگی می‌کنید را دوست داشته باشید، شرکت تور محلی بهترین ایده کاری است که هر دوی این مزایا را به شما خواهد داد.

۶. ایده استارت آپ : مربی موسیقی

آیا شما یک ساز موسیقی را به اندازه کافی خوب می نوازید که به دیگران آموزش دهید؟ چطور می‌توانید مهارت‌های خود را در زمینه تولید موسیقی و یا طراحی صدا و آموزش دیگران به عنوان یک ایده استارت آپ مبتنی بر خدمات براساس تجربه خود انتخاب کنید؟ مربیان موسیقی خصوصی در همه رشته‌ها بسته به مهارت و تجربه هزینه دریافت می‌کنند. این ایده یک ایده استارت آپ خوب است که می‌تواند شور و اشتیاق شما برای موسیقی را به سود تبدیل کند.

۷. ایده استارت آپ : عکاس

اگر شما علاقه‌ای به عکس گرفتن از خانواده‌های خندان یا خندیدن کودکان دارید، تبدیل شدن به یک عکاس و فروختن تصاویرتان به  شرکت عکس هایی مانند Unsplash، ShutterStock  و iStockPhoto  به عنوان یک ایده کسب‌ و کار جانبی در نظر بگیرید. برای اینکه واقعا موفق باشید، وب سایت خود را بسازید تا بتوانید عکس های خود را نمایش داده و شروع به کار کردن با شرکت‌های خصوصی بیشتری کنید.

۸. ایده استارتاپ: نویسنده ی مطالب تخیلی

نویسنده مطالب تخیلی درآمد خوبی دارد و اگر در زمینه تحقیق و ایجاد محتوای عالی در یک حوزه مشخص، استعداد دارید، می‌توانید به سرعت فهرست مشتریان زیادی را با این ایده استارت آپ ایجاد کنید.  نویسنده ای مثل Haden Jeff  شغل بسیار پر منفعتی با نوشتن برای کسب و کارها ایجاد کرد و جف همچنین ایده جانبی نویسندگی را در کنار شغل تمام وقت خود به عنوان یک مدیر کارخانه آغاز کرد.

۹.ایده استارت آپ : تنظیم قرارداد به صورت آنلاین

زمانی که شما با تعدادی از پلتفرم های فریلنسر آنلاین آشنا شدید ، زمان خود را صرف انجام کار در فروش داخلی کنید ( رزرو کردن قراردادهای فریلنسرها با مشتریان) و سپس کار خود را به سوی فریلنسرهای دیگر که می توانند به طور قابل‌توجهی در افزایش فهرست مشتری تان موثر باشد گسترش دهید  و فرصت‌های تولید درآمد با این ایده استارت آپ را به دست آورید.

ایده استارت آپ

۱۰.دی جی شوید!

زمانی را صرف کنید که مهارت‌هایتان در ایجاد آهنگ را افزایش دهید یا در میکس آهنگ ها ماهر شوید و ایده کسب‌ و کار جانبی شما در رویدادهای محلی می‌تواند به یک تلاش بسیار بزرگ‌تر تبدیل شود. اگر چه شما ابتدا نیاز دارید تا دانش قوی از طراحی صدا، میکس کردن و تولید موسیقی را قبل از این که انتظار داشته باشید اولین کار خود را با این ایده درآمدزا تولید کنید کسب کنید.

۱۱.برش و دوخت لباس

مد و استایل یک ایده درآمدزا است که می‌تواند در خارج از محل کار انجام شود. اگر بدانید چطور لباس را تعمیر کنید، یک بازار رو به رشد از مشتریان خواهید دارد. شما می توانید این ایده درآمدزا را با سرمایه اندک و در مقیاس کوچک راه اندازی کنید و سپس آن را گسترش دهید.

۱۲.درست کردن وسایل با خلاقیت را آموزش دهید.

آموزش به افراد تازه‌کار درباره علایقتان، سرگرمی و یا هنر  می تواند به عنوان یک ایده کسب‌ و کار باشد. شما می توانید فقط با نشان دادن نحوه انجام دادن کارهایی که دوست دارید یک درآمد جانبی سالم داشته باشید. همچنین می‌توانید کانال‌های یوتیوب را بررسی کنید که همه چیز از آموزش گیتار تا چاپ سه‌بعدی را آموزش می‌دهند.

۱۳.پختن کیک

جالب است که چقدر کیک پختن می‌تواند به کسب درآمد مربوط باشد. در حالی که برخی افراد ماهر کیک پختن را به شغل تمام وقت خود تبدیل کرده‌اند، اما شما برای دنبال کردن این ایده کاری نیاز به ترک شغل روزانه خود ندارید. شما می‌توانید با انجام کارهای ساده ، قبل از رسیدن به ماهر شدن در پختن کیک کسب درآمد کنید.

۱۴. فریلنسر بازاریابی محتوا از بهترین ایده استارت آپ

تمام چیزی که شما نیاز دارید مهارت و تجربه مناسب برای پشتیبانی از آن است. شرکت‌های نوپا، مارک‌های تجاری و … که نیاز به ایجاد اعتبار و رشد برند خود دارند، افراد حرفه‌ای می‌توانند برای آنها محتوا تولید کنند و از تقاضای بسیار زیادی برای خدمات خود لذت ببرند. چون برندها برای به دست آوردن مشتریان جدید به محتوایی با کیفیت بالا نیاز دارند، مهارت‌های شما همیشه یک دارایی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد بیشتر خواهند بود. به خصوص از آنجا که ماهیت ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوا یک استراتژی همواره در حال تحول است. با استفاده از این ایده استارت آپ شروع کنید و شروع به ردیابی صاحبان تجارت‌های کوچک محلی کنید که می‌توانند از تاکتیک‌های بازاریابی شما بهره‌مند شوند، درخواست ارسال کنید و از آنجا رشد کنید تا به جایی برسید که وبلاگ نویس را تبلیغ کرده و به یک بازار گسترده‌تر تبدیل شود.

ایده استارت آپ

‍۱۵.فریلنسر نوشتن کتاب های الکترونیک

اگر همیشه می‌خواستید کتاب خود را به عنوان یک ایده کسب‌ و کار کوچک منتشر کنید، هرگز زمان بهتری از حالا وجود نداشته است. این به این دلیل است که دسترسی به ابزارها و بازارهای انتشار آسان تر‌ و مقرون‌به‌صرفه‌ تر از زمان حال نبوده است. شما می توانید به راحتی با انتشار کتاب های الکترونیک خود کسب درآمد کنید.

۱۶.ایده استارت آپ : سرمایه‌گذاری بر روی پول خود.

اگر پول خود را در انبار زیر شیروانی مخفی نگه دارید و یا چیزی به نام حساب پس‌انداز ندارید، ممکن است بخواهید آن را برای استفاده بهتر از طریق سرمایه‌گذاری هوشمندانه به عنوان ایده استارت آپ خود در نظر بگیرید. البته خطرات فراوانی برای بررسی وجود دارد، اما بسیاری از متخصصان مالی شخصی به شما توصیه می‌کنند که اگر می‌خواهید ثروت خود را پرورش دهید آموزش ببیند و از انجام بیش از حد به فعالیت‌هایی مانند Bitcoin و دیگر ارزهای دیجیتال بدون درک صحیح اجتناب کنید.

۱۷.سرمایه‌گذاری بر روی پول دیگران

کمک به دیگران برای رشد ثروتشان راه خوبی برای رشد ارزش مالی خودتان به عنوان یک ایده کسب‌ و کار جانبی است. اگر شما بازار سهام و اعتبارات مالی داشته باشید، پس شما می‌توانید کمیسیون و یا هزینه‌های مشاوره را به دست آورید و به مشتریان در مورد نحوه دستیابی به بهترین بازده برای سرمایه‌گذاری‌های خود به عنوان یک ایده درآمدزا راهنمایی دهید. در غیر اینصورت این ایده های پولساز می‌تواند مسیر سریع برای انحراف دوستان و خانواده شما باشد، پس مراقب باشید.

۱۸.حسابداری و دفترداری

بسیاری از شرکت‌های کوچک و استارت آپ ها اکنون مشاغلی را که جزیی از کسب‌وکار اصلی شان نیستند
(مانند منابع انسانی، مدیریت و حسابداری) برون سپاری می کنند که این مهارت ها را به یک ایده استارت آپ جانبی تبدیل کرده است. از آنجا که شرکت‌ها همیشه باید جریان نقدینگی خود را دنبال کنند، فریلنسرهای حسابدار و دفتردار می‌توانند واقعا از تقاضای فزاینده برای شغل پاره وقت بهره ببرند.

۱۹.یک وب سایت شخصی بسازید.

برای شور و اشتیاق و یا سرگرمی های خود یک مخاطب پیدا کنید و همه چیزهایی را که دوست دارید از طریق یک وب سایت به عنوان یک ایده کسب‌ و کار به اشتراک بگذارید. انجام این کار آسان است. خود را آماده کنید که زمان زیادی را سرمایه‌گذاری کنید، اما اگر بتوانید با چالش‌های شدید روبه‌رو شوید و فکر می کنید که ایده استارت آپ وب سایت که به آن فکر می‌کنید سودآور است، می‌توانید شروع به ساختن آن کنید.

ایده استارت آپ

۲۰.شستشوی اتومبیل

بسیاری از مالکان خودرو وقت کافی برای مراقبت از وسایل نقلیه خود ندارند، که کم‌تر باعث درخشش آن‌ها می‌شود. با تجهیزات ساده مثل شامپو ماشین ، اسفنج، یک سطل و یک شلنگ محکم، شما می‌توانید درآمد جانبی خوبی را از طریق تمیز کردن ماشین‌ها در زمان آزاد بعد از کار و در آخر هفته به دست آورید.

۲۱.ارائه خدمات مراقبت بهداشتی سالمندان

ارائه مراقبت از افراد مسن به مجموعه‌ای وسیع‌تری از ملزومات نیاز دارد. بنابراین این ایده استارت آپ ایده ای نیست که بیشتر مردم بتوانند آن را اجرا کنند. این ملزومات شامل مجوز، گواهی آموزش، مجوزهای تجاری و فرم‌های مالیاتی بستگی به  سطح مراقبت که قصد دارید ارائه دهید دارد و اینکه آیا شما قصد دارید یک کسب‌وکار رسمی را اجرا کنید یا اینکه خودتان  بعنوان یک کارگر مستقل کار کنید. اگر شما تاکنون از بستگان و دوستان قدیمی خود مراقبت کرده اید، ممکن است بخواهید اطلاعاتی در مورد هزینه ارائه مراقبت به سالمندان کسب کنید. در تمام موارد، شما به محبت کردن حقیقی به افراد مسن، دانش خوب از کمک‌های اولیه، CPR، و اصول مراقبت‌های بهداشتی سالمندان برای برتری در این ایده کسب‌ و کار نیاز دارید.

۲۲.ایده استارت آپ : تمیز کردن فرش

فرش ها خانه شما را گرم و راحت می‌کند. اما آن‌ها همچنین تمایل دارند گرد و غبار، دوده، لکه و حشرات را در طول زمان جمع‌آوری کنند. شما می‌توانید با راه‌اندازی یک ایده درآمدزا و یا خدمت به عنوان یک پاک‌کننده قراردادی مستقل در زمان آزاد خود از این فرصت استفاده کنید. در هر صورت، شما باید بر روی تجهیزات مناسب مانند تمیز کننده‌های واکیوم، برس فرش و مواد شیمیایی تمیز کننده برای راه‌اندازی این ایده کاری سرمایه‌گذاری کنید. به امکان اجاره کردن تجهیزات برای یک هفته کامل نگاهی بیندازید و ۵ تا ۱۰ مشتری را به خدمت خود اختصاص دهید تا هزینه‌های اجاره تان را خنثی کنید. اگر یک سود سالم به دست آورید، در نهایت قادر خواهید بود که در مالکیت تجهیزات خود سرمایه‌گذاری کنید و درآمد خود را افزایش دهید و در نتیجه آن را تبدیل به یک کسب‌وکار جدی کنید.

۲۳.تمیز کردن خانه

اگر می‌خواهید خدمات خود را گسترش دهید و پول بیشتری به دست آورید، می‌توانید کل خانه را با این ایده استارت آپ کوچک تمیز کنید. خدمات تمیز کننده خانه تمیز کردن فرش، کف، چمن‌ها، گاراژها، پنجره‌ها، دیوارها و سقف‌ها را پوشش می‌دهد و نیاز به طیف وسیعی از ابزارهای تمیز کردن دارد. شما می‌توانید خدمتکار و سرایداران را استخدام کنید تا کار تمیز کردن واقعی را انجام دهید در حالی که امور مربوط به فروش، موارد اجرایی و خدمات مشتری را اداره می‌کنید.

۲۵.مراقبت از کودک

بسیاری از خانواده‌ها با کودکان، از جمله والدین مجرد، زمان بسیار محدودی دارند و تقاضا برای ارائه دهندگان خدمات مراقبت از کودکان ( و یک فرصت ایده درآمدزا برای شما) را ایجاد می‌کنند. اگر کودکان را دوست داشته باشید و اوقات فراغت داشته باشید، می‌توانید با مراقبت کردن از کودکان در زمانی که والدین آن‌ها مشغول کار هستند، درآمد جانبی زیادی داشته باشید. فقط مطمئن شوید که گروه سنی خاص را که شما از آن مراقبت می‌کنید، شناسایی کنید و تمام مجوزهای لازم را دارید. تاسیس یک مرکز خانگی مراقبت روزانه که قادر به خدمات‌رسانی شش یا چند کودک است، یک راه سودآور برای توسعه در این ایده استارت آپ است اگر محیط مناسبی برای آن داشته باشید.

ایده استارت آپ

۲۶.تعمیر کامپیوتر

به کارگیری برنامه های فنی برای به دست آوردن پول می تواند وسیله قدرتمند شدن مهارت های سخت افزار و نرم افزار شود و خدمات تعمیر کامپیوتر در منزل پیشنهادی در این زمینه باشد. اگر دوست دارید این ایده استارت آپ را پیاد کنید، می‌توانید با یک تیم تکنولوژی یک نفره شروع کنید، قبل از این که بتوانید کسب و کارتان را گسترش دهید. به یاد داشته باشید، شما می‌توانید خدمات خانگی را به صورت محلی به عنوان نقطه شروع این ایده کسب‌ و کار و همچنین ارائه پشتیبانی از راه دور از طریق پیام‌رسانی آنلاین و سرویس‌های تماس ویدئویی قبل از تبدیل شدن به یک کسب و کار بزرگ ارائه کنید.

۲۷.مدلینگ

اگر ظاهر خوبی داشته باشید، می توانید به یک مدل مناسب برای تبلیغ برندها به عنوان یک ایده استارت آپ جانبی تبدیل شوید. شما می‌توانید در یک آژانس بزرگ ثبت‌نام کنید، یک نماینده فریلنسر پیدا کنید و یا به دنبال تبدیل شدن به یک مدلینگ به عنوان یک استعداد مستقل بگردید. از آنجا که مدلینگ یک زمینه پیچیده است، تمام توصیه‌های لازم را دریافت کنید و یک مربی پیدا کنید که می‌تواند شما را از برخی از چالش‌های اولیه که برای ایجاد برند شما به همراه خواهد داشت، راهنمایی کند. بسته به اولویت شما، می‌توانید در یک فرمت رسانه‌ای مثل ویدئو و یا تصاویر متخصص شوید تا یک رزومه متقاعد کننده بسازید و این کار را به یک ایده کسب وکار تبدیل کنید.

ایده استارت آپ

۲۸.آموزش و کلاس‌های کامپیوتر یکی از ایده استارت آپ

همه حتی کودکان و بازنشستگان باید کمی دانش فنی داشته باشند تا رقابتی بمانند و از شگفتی‌های عصر دیجیتال استفاده کنند. فقط مشاهده کنید که چگونه سایت‌های یادگیری مانند Codecademy، Treehouse، وUdacity  به رشد خود ادامه می‌دهند و شما نیاز به آموزش کامپیوتر برای نسل ما را درک خواهید کرد .به این ترتیب آموزش دیگران در صورتی که شما مهارت‌های لازم را داشته باشید ایده کاری عالی است. اگر شما مهارت های کامپیوتری دارید، می‌توانید با ارائه درس‌ها و آموزش ها در محله تان و یا در سرتاسر فضای مجازی از طریق پورتال هایی مانند YouTube به عنوان یک ایده کسب‌وکار جانبی، پول نقد بگیرید. شما حتی می‌توانید سایت آموزشی خود را با یک رابط برای پرداخت‌های آنلاین راه‌اندازی کنید.

۲۹.خدمات قرارداد مشتری

برخی شرکت‌ها عملیات خدمات مشتریان خود را برون سپاری می‌کنند و بسیاری از این شرکت‌ها پیمانکاران خانگی را می‌پذیرند. شما می‌توانید با عضو شدن در سایت‌های فریلنسری برای آزمایش این ایده استارت آپ شروع کنید. اگر در حال حاضر یک متخصص CSR  با مهارت‌های مدیریتی هستید، می‌توانید یک تیم مجازی را به صورت آنلاین شکل داده و رهبری کنید و به مشتریان به عنوان یک شرکت خدمات مشتریان خدمات ارائه کنید.

۳۰.تهیه مبلمان سفارشی

تبدیل هنر یا سرگرمی مورد علاقه تان به یک ایده درآمدزا به راحتی در میان تجربیاتی که هر کسی می‌تواند داشته باشد ممکن شود. با وجود افراد بیشتری که خواستار سطح بالاتری از شخصی سازی در مورد هر چیزی که از آن استفاده می‌کنند، شانس خود را برای ایجاد مبلمان سفارشی امتحان کنید.

۳۱. ایده استارت آپ : ساخت جواهرات دست ساز

حداقل سه کارآفرین نوجوان وجود دارند که در حال حاضر مقادیر شگفت انگیزی از پول را از راه انداختن ایده‌ استارت آپ جواهرات دست ساز دریافت کرده‌اند. با در نظر گرفتن این صنعت که در کوتاه‌مدت از طریق نرخ رشد سالانه ۵ تا ۶ درصد می درخشد، این بازار برای تازه واردان جدید مناسب است  و می تواند جرقه ای برای ورود به عرصه صنایع دستی جذاب به ارمغان بیاورد.

۳۲. ایده استارت آپ : ارزیابی و قیمت گذاری املاک

کسب‌وکار ارزیابی املاک را می توان در خانه انجام داد، به طور نیمه‌وقت می توانید این ایده استارت آپ جانبی جالب را در صورتی که اعتبار لازم برای پشتیبانی از آن را داشته باشید انجام دهید. اگر می‌خواهید شغل روزانه خود را حفظ کنید و درآمد اضافی داشته باشید این یک گزینه عالی است. شما به مدرک دانشگاهی نیاز ندارید تا در این ایده استارت آپ شروع کنید، اما شما به دانش قوی در این حرفه و یک شبکه رو به رشد از دلالان رهن، آژانس های املاک، بانک‌ها و اشخاصیکه می‌خواهند از خدمات شما استفاده کنند نیاز خواهید داشت.

۳۳. ایده استارت آپ : بیلبورد انسانی

اگر خودنمایی در مکان‌های عمومی به عنوان یک ایده کسب‌وکار جانبی را دوست دارید، و از کمی هیجان لذت میبرید، پس کار کردن به عنوان یک بیلبورد انسانی می‌تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد. می‌توانید با نگه داشتن یک پلاکارد یا پوشیدن یک لباس مخصوص ساندویچ فروشی شروع کنید. اگر فکر می‌کنید که این ایده کسب‌وکار جانبی خوبی است، می‌توانید همه راه را طی کنید و آن را به یک ایده کاری کوچک تبدیل کنید. به علاوه شما مجبور نخواهید بود با تمام مسائلی که کسب‌وکارهای پیچیده به آن فکر می‌کنند سروکار داشته باشید.

ایده استارت آپ

۳۴.خرید یک وب سایت یکی از ایده استارت آپ می باشد.

وب سایت‌ها خیلی متفاوت با سهام نیستند. بسیاری از آن‌ها بی ارزش هستند، اما برخی از آن‌ها می‌توانند برای شما ارزش ایجاد کنند. اگر شما توانایی شناسایی این گونه وب سایت ها را داشته باشید می توانید آن‌ها را مثل سهام خرید و فروش کنید. شما می‌توانید خرید و فروش سایت ها را به عنوان یک ایده استارت آپ به امید ایجاد درآمدهایی براساس ترافیک کاربر، میزان درآمد جاری، نام دامنه، یا برخی عوامل دیگر انجام دهید.

۳۵. ایده استارت آپ : خدمات لباسشویی

همه ما لباس می‌پوشیم که می تواند خدمات لباسشویی را به یک ایده استارت آپ عالی تبدیل کند. این یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از این روند به عنوان یک ایده کسب‌وکار جانبی استفاده کنید.

۳۶. ایده استارت آپ : خدمات تفکیک زباله

همانطور که گفته می‌شود، زباله یک نفر گنجینه شخص دیگری است. این ایده کسب‌ و کار ممکن است فریبنده نباشد، اما شما می‌توانید با کسب درآمد جانبی، دنیا را به یک مکان تمیزتر تبدیل کنید. برای شروع، احتمالا به یک کامیون دستی و تجهیزات استاندارد مانند بیل، سطل زباله و … نیاز دارید تا این ایده استارت آپ را راه‌اندازی کنید.

۳۷. ایده استارت آپ : سردفتر اسناد رسمی شوید.

اسناد رسمی عموما برای اعتبار بخشیدن و به عنوان  شاهدان بی‌طرف در اسناد قانونی عمومی، به ویژه آن‌هایی که مربوط به املاک و قراردادهای تجاری هستند، خدمت می‌کنند. شما باید برای پیاده سازی این ایده کاری برخی از الزامات را فراهم کنید.

۳۸. ایده استارت آپ : برنامه‌ریزی عروسی

مثل روز تولد، ازدواج همیشه اتفاق می‌افتد. این بدین معنی است که شما می‌توانید عروسی‌ها را به عنوان مجموعه ای از فرصت‌های تجاری درنظر بگیرید. لباس‌های عروسی، جواهرسازان، تهیه کنندگان مواد غذایی، تالارها، عکاسان، فروشگاه‌های گل، کارت های دعوت و کارهای دیگر موارد هستند که برای عروسی نیاز است. حالا می‌توانید تصور کنید که  اگر بتوانید شبکه‌ای از ارائه دهندگان این خدمات را شکل دهید ، پیشنهادات خوبی به زوج های درگیر این موضوع  می توانید ارائه دهید. این فرآیند قطعا سرگرم‌کننده و وقت گیر است، اما به عنوان یک ایده استارت آپ ، می‌تواند بسیار عالی باشد.

۳۹.ایده استارت آپ : برنامه ریزی جشن و مراسمات

برنامه ریزی عروسی مزایای خاص خود را دارد، اما برنامه ریز مراسمات عمومی نیز فوایدی دارد. برنامه ریزان مراسم و جشن ها شامل ارائه خدمات برای نه تنها مراسم عروسی، بلکه سمینارها، رویدادهای شرکتی، تولد، کنسرت‌ها، کنفرانس‌ها، مهمانی‌ها ویداده‌ای دیگر می باشد و آن را به یک ایده استارت آپ نسبتا متنوع تبدیل می‌کنند.

ایده استارت آپ

۴۰.ایده استارت آپ : تبدیل شدن به یک آشپز شخصی

مشغله های زندگی می‌توانند به مردم فشار بیاورند. همچنین می‌تواند باعث اختلال در زندگی خانوادگی شود با توجه به این موضوع که والدین پرمشغله و کودکانی که مشغول انجام تکالیف هستند فرصت کافی برای تهیه شام مناسب و وعده‌های آخر هفته ندارند. از این رو، تقاضای شگفت‌آوری برای آشپز خانگی پاره‌وقت به عنوان یک ایده کسب وکار وجود دارد. اگر تهیه غذاهای سالم و خوش‌مزه کار شما است، پس این ایده کاری جانبی سودآور می‌تواند با کمک به تغذیه خانه‌های شلوغ، درآمد خوبی برای شما تامین کند.

۴۱. ایده استارت آپ : تمیز کردن استخر

صرف کردن یک بعد از ظهر در استخر شنا می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. اما تمیز کردن آن می‌تواند سخت باشد. از این رو، اغلب صاحبان استخر افرادی را استخدام می‌کنند تا این کار را برای آن‌ها انجام دهند. اگر به پول نقد اضافی نیاز دارید و به کمکی فعالیت فیزیکی نیاز دارید، تمیز کردن استخر یک ایده استارت آپ مناسب برای شما است.

۴۲. ایده استارت آپ : داوری بازی‌های ورزشی تفریحی

آیا شما ورزش را دوست دارید؟ بازی‌های غیر حرفه‌ای که در پارک‌های عمومی و زمین‌های ورزشی کالج برگزار می‌شوند، می‌تواند یک راه هیجان‌انگیز برای تبدیل عشق شما به فعالیت‌های خارج از خانه به یک ایده کسب‌وکار سودآور باشد که شما می‌توانید شب‌ها و تعطیلات آخر هفته‌ها در آن شرکت کنید.

۴۳. ایده استارت آپ : ساخت نرم‌افزار سفارشی برای مشتری از ایده استارت آپ موثر

نرم‌افزار امروزه کسب و کارها را هدایت می‌کند. این واقعیتی است که در افراد و شرکت‌هایی که تلاش می‌کنند سود خوبی کسب کنند، گم نمی‌شود، نامی برای آن ها ایجاد کرده، و یا به سادگی کارها را انجام ‌دهید. در نتیجه، چشم‌انداز شغلی برای توسعه دهندگان نرم‌افزار بسیار ساده‌تر از دورنمای بسیاری از مشاغل دیگر خواهد بود. امکان ایجاد فرصت‌های بسیار زیاد برای این ایده استارت آپ در آینده وجود دارد.

۴۴. ایده استارت آپ : مربی تیم ورزشی باشید.

هیچ چیز مانند بازی مورد علاقه شما هیجان انگیز نیست. اما دریافت پول برای مربیگری یک تیم ورزشی و نزدیک شدن به این ایده بهترین کار است. نه تنها مهارت‌های جدید را یاد می‌گیرید، بلکه با این ایده استارت آپ درآمد خوبی کسب خواهید کرد.

۴۵. ایده استارت آپ : کسب و کار چاپ تی شرت

چاپ تی شرت یک ایده استارت آپ برای بسیاری از افراد است، اما اجرای این ایده می‌تواند به سرعت وقت زیادی از شما بگیرد. بنابراین بدانید که قبل از انجام این ایده  به چه چیزی وارد می‌شوید.

۴۶. ایده استارت آپ : خدمات تمیز کردن باغچه و محوطه

بخش بزرگی از مالکان خانه و شرکت‌های کوچک محوطه از چمن دارند. بسیاری از آن‌ها به ارایه دهندگان مستقل خدمات تمیز کردن باغچه مراجعه می‌کنند تا از چمن های خود مراقبت کنند. برای شروع و حفظ ایده کسب‌وکار تمیزکردن باغچه، شما به آموزش، تجهیزات و یک شبکه رو به رشد از مشتری نیاز دارید.

ایده استارت آپ

۴۷. ایده استارت آپ : سخنرانی عمومی

اگر قدرت بیان داشته باشید، سخنرانی عمومی یک ایده استارت آپ با ارزش برای شما است که دنبال کنید. بسیاری از نویسندگان، متخصصان پزشکی، دانشمندان، هنرمندان، سیاستمداران، و دیگر متخصصان موضوعی، با ارائه سخنرانی‌ها و سمینارها درآمد بیشتری کسب می‌کنند. سخنرانان انگیزشی حرفه‌ای درآمد خوبی دارند و این ایده کسب‌ و کار جانبی بسیار واقع گرایانه را انجام می‌دهند.

۴۸. ایده استارت آپ : مشاوره کنکور یکی از ایده استارت آپ کاربردی

وظیفه اصلی مشاورین کنکور کمک به هدایت دانش آموزان از طریق یک دوره مهم در زندگی آن‌ها است. برخی از مشاوران بر پذیرش، فعالیت‌های فوق‌برنامه، و نگرانی‌های دیگر تمرکز دارند.  موسساتی وجود دارند که به دنبال مشاورین کنکور نیمه‌وقت می‌باشند. شما حتی می‌توانید به تنهایی کار خود را شروع کنید و درآمد خوبی از ارائه خدمات مشاوره ای داشته باشید.

۴۹. ایده استارت آپ : ارائه دکوراسیون فصلی

عید نوروز، روز ولنتاین، روز مادر و مناسب های بسیار دیگری وجود دارد که به عنوان دلایل محکم برای بررسی ایده کسب ‌وکار جانبی تولید و فروش تزیینات فصلی به حساب می‌آیند. هر چه باشد، مردم و کسب و کارها پول خوبی برای آن‌ها می‌پردازند. شما می توانید درآمد خوبی از فروش تزیینات ویژه این مناسبت ها کسب کنید.

۵۰. ایده استارت آپ : فروش لباس و پوشاک

با ظهور بازارهای فروش آنلاین ، افراد با مهارت‌های هنری مناسب مانند خیاطی، یک بازار برای فروش محصولات خود به عنوان یک ایده استارت آپ دارند. اگر همیشه می‌خواستید طراحی و دوخت لباس انجام دهید، می‌توانید این ایده کسب‌ و کار جانبی را عملی کنید و درآمد خوبی از فروش محصولات خود داشته باشید.

امیدواریم این مطلب از وبلاگ پنتازوم در خصوص ایده استارت آپ برای شما موثر واقع شده باشد.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید