سفارش بنر تبلیغاتی
Rate this post

با سفارش بنر تبلیغاتی می توانید روی رونق کسب و کار خود در فضای فیزیکی و یا مجازی تاثیر بگذارید!

همه شما انواع بنرهای تبلیغاتی را در سطح شهر، روزنامه و انواع مجلات دیده اید. در پنتازوم می توانید هم از خدمات طراحی برای فضای مجازی استفاده کنید و یا برای طراحی انواع بنر های ایستاده، بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی سفارش داشته باشید. البته نظر به این که امروزه محیط های مجازی بستری مناسب برای گسترش دادن کسب و کارهای بزرگ و کوچک هستند می توانید از سفارش انواع بنر برای تبلیغات در فضای مجازی استفاده کنید.

شما می توانید یک بنر تبلیغاتی را برای فضاهای متفاوتی در وب سفارش دهید! یک بنر تبلیغاتی می تواند در اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و یا مهم تر از همه در سایت شما کاربرد بسیار خوبی در جذب و اطلاع رسانی مشتریان داشته باشد!

 تعداد کاربران زیادی در این محیط ها فعال بوده و روزانه تعداد آنها نیز بیشتر می شود و شما با داشتن یک بنر تبلیغاتی حرفه ای مجازی می توانید به سرعت دیده شوید . روی مشتریان خود تاثیرگذار باشید و در نهایت فروش خدمات و یا کالاهای خود را افزایش دهید. حال شاید برای شما سوال باشد که بنر تبلیغاتی در محیط مجازی چیست و چگونه می توان یک برند تبلیغاتی موفق داشته باشید؟ پس در ادامه با پنتازوم همراه باشید.

سفارش بنر تبلیغاتی حرفه ای و موفق و تاثیر آن در رشد کسب و کار

سفارش بنر تبلیغاتی در محیط مجازی چیست؟

بنرهای تبلیغاتی در محیط های مجازی در واقع صفحات گرافیکی در سایز، طرح های مختلفی هستند که با دارا بودن متن و تصاویر جذاب، توجه کاربران را به خود جلب می کنند.

بنرهای تبلیغاتی به معرفی خدمات، محصولات و برند شما می پردازند البته سفارش یک بنر تبلیغاتی می تواند برای کارهای غیر تبلیغاتی و همچنین شخصی چون پیام تسلیت و تبریک نیز استفاده شود.
در واقع می توان گفت یکی از روش های موثر و مفید تبلیغاتی استفاده از تبلیغات بنری و استفاده از بنر تبلیغاتی در فضای های مجازی است.
طراحی و ساخت یک بنر تبلیغاتی مجازی با استفاده از برنامه های مختلف گرافیکی نظیر فتوشاپ انجام می شود.
اما طراحی یک بنر تبلیغاتی مناسب و حرفه ای کار هر کسی نیست و نیاز به تخصص های کافی دارد از طرفی وقت زیادی نیز می طلبد. تیم حرفه ای پنتازوم با داشتن تخصص کافی و طراحان گرافیک حرفه ای انواع بنرهای تبلیغاتی را طراحی می کند شما با سفارش بنر تبلیغاتی در پنتازوم می توانید گامی موثر در دیده شدن در محیط های مجازی بردارید.

مرتبط بخوانید : طراحی سایت در پنتازوم چطور انجام می شود؟

مزایای سفارش بنر تبلیغاتی در محیط مجازی چیست ؟

شما با صرف هزینه ای منصفانه و سفارش بنر تبلیغاتی می توانید از مزیت های زیادی برخوردار شوید که در ادامه به بررسی این مزایا پرداخته ایم:

جذابیت بصری

بنر تبلیغاتی به دلیل اینکه محتوا گرافیکی دارد توجه مخاطبان را بیشتر از تبلیغات متنی به خود جذب می کند، چرا که ذهن انسان تصاویر را بیشتر و بهتر از یک نوشته به ذهن می سپارد در نتیجه با سفارش بنر تبلیغاتی می توانید پیام تبلیغاتی خود در مورد برند، خدمات و محصولات خود را به سادگی به مخاطبین منتقل کنید.

 

افزایش فروش محصولات 

بنرهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای مفید برای رشد کسب و کار و فروش بیشتر محصولات هستند، اگر یک بنر تبلیغاتی در برگیرنده ی اطلاعاتی مفید در مورد خدمات محصول و برند شما باشد کاربران زیادی را در نگاه اول به خود جذب می کند. بسیاری از شرکت های معتبر چون apple ، nike برای ماندن در ذهن مشتری و حضور بیشتر از این شیوه تبلیغاتی استفاده می کنند.

سفارش بنر تبلیغاتی حرفه ای و موفق و تاثیر آن در رشد کسب و کار

مرتبط بخوانید : مشاوره کسب و کار در پنتازوم

اطلاع رسانی سریع فروش‌های ویژه و تخفیف‌ها 

بسیاری از برندها جهت افزایش درآمد دست به فروش های ویژه و تخفیف ها می زنند ولی برای تاثیر بیشتر نیازمند به اطلاع‌رسانی و تبلیغات قوی می باشد. با سفارش بنر تبلیغاتی می توانید به صورت کاملا موثر مشتریان بالقوه را از فروش های ویژه و تخفیف ها مطلع کنید.

جذب مجدد مشتری

بسیاری از افراد ممکن است به سایت شما مراجعه کنند و از محتوا، خدمات و یا محصولات شما راضی باشند ولی به دلیل فراموشی و یا هر دلیل دیگری ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه در سایت وارد نکنند. اگر شما اقدام به سفارش بنر تبلیغاتی کرده باشید پس از ساخت، ممکن است آن فرد بنرهای شما را روی وب سایت ها، اپلیکیش ها و یا شبکه های اجتماعی مشاهده کند و مجددا به استفاده از محصول و یا محتوا سایت شما ترغیب شود.
ضعف در طراحی بنر تبلیغاتی به معنای کمتر شدن نرخ کلیک (CTR) تبلیغات بنری است و اما پنتازوم با رعایت اصول و قوانین طراحی بنر، ایده آل ترین بنر تبلیغاتی را متناسب با حوزه کاری شما طراحی می کند و منجر به بالا رفتن مشتری و درآمد شما می شود.

سفارش بنر تبلیغاتی حرفه ای و موفق و تاثیر آن در رشد کسب و کار

افزایش بازدید سایت

هدف اصلی از طراحی و سفارش بنر تبلیغاتی، جذب مخاطب و ترغیب آن به کلیک بر روی بنر تبلیغاتی و بازدید از سایت است. طبیعتا هر چه ترافیک سایت بالاتر باشد شما می توانید مشتریان بسیار زیادی را جهت خرید محصول و یا استفاده از خدمات وب سایت تان جذب کنید و همین امر به معنای رشد و افزایش درآمد شما می باشد.

مرتبط بخوانید : خدمات پشتیبانی آنلاین سایت

معرفی برند

 یکی از بحث برانگیزترین موضوعات مطرح در هر کسب و کار اینترنتی جلب نظر و توجه کاربران مجازی به برند و محصولات است. خلاقیت و استفاده از بنرهای تبلیغاتی را می توان از رمزهای موفقیت در این مسیر دانست که از طریق آن می توانید برند، شرکت، کالا و سرویس های خود را متمایز کنید.

سفارش بنرهای تبلیغاتی در پنتازوم

طراحی بنر در پنتازوم به صورت زیبا، کاربردی و متناسب با نیاز و حوزه کاری کارفرما انجام می شود از این رو می تواند نقش مهم و موثری را در جذب مخاطبان و افزایش مشتریان داشته باشد. شما عزیزان جهت سفارش و طراحی بنر سایت ، طراحی بنر تلگرام و طراحی بنر اینستاگرام می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام ارسال کنید . شماره مستقیم پشتیبانی :09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید