پشتیبانی آنلاین سایت
5/5 - (1 امتیاز)

خدمات پشتیبانی آنلاین سایت برای شما دغدغه های روزمره سایتتان را پوشش می دهد و این مهم ترین فایده آن است. شکی نیست که هر سایتی که طراحی می شود، در ابتدای راه بازاریابی اینترنتی و معرفی خدمات و یا کالاهایش به مشتریان خود قرار دارد. اما پشتیبانی سایت چیست؟ شما با استفاده از خدمات پشتیبانی آنلاین سایت از مزایای زیادی برای کسب و کار خود برخوردار خواهید شد. در این مقاله خدمات پشتیبانی آنلاین سایت و انواع آن را برای شما معرفی می کنیم.

مرتبط بخوانید: گزارش جامع کسب و کار اینترنتی

امروزه طراحی سایت، پشتیبانی آنلاین سایت و شرکت های مختلف طراحی به شدت در بازار حضور پر رنگی پیدا کرده اند. امروزه زمان فعالیت سنتی کسب و کارها به پایان رسیده است.  هر کسب و کاری (سنتی یا مدرن) حیات خود را وابسته به معرفی محصولاتش در فضای مجازی می بیند. امروز حتی کوچکترین شرکت ها نیز به فکر داشتن یک وب سایت زیبا هستند و می خواهند خدمات خود را از این طریق به فروش برسانند. البته طراحی سایت و برنامه ریزی برای توسعه آن  به هر حال یک وبسایت زیبا حتما می تواند نظر مشتریان را در همان نگاه اول جلب کند و مشتری را تبدیل به یک خریدار دائمی کند. اما نکته مهم این موضوع است که توجه کنید که این سایت باید ابتدا به ساکن بازدید کننده داشته باشد تا جذب محصولات، طرح ها و تخفیف ها و در نهایت ظاهر جذاب سایت شما شود.!

مزایای خدمات پشتیبانی آنلاین سایت

1- کاهش هزینه ها : ( نیاز به استخدام نیروی ثابت و نیز پرداخت بیمه، مالیات، اختصاص یک سیستم کامپیوتری، فضای کافی و مناسب نیست!)

2– افزایش کیفیت : با توجه به این که افرادی که وظیفه خدمات پشتیبانی آنلاین سایت خود را به آن ها می سپارید، در این حوزه متخصص هستند و وظیفه پشتیبانی آنلاین سایت ده ها (صد ها؟!) را بر عهده دارند در این حوزه تبحر کافی دارند. از ظرفی زمانی که شما یک پروژه را برون سپاری می کنید و قرار است خدمات پشتیبانی ماهیانه دریافت کنید، حفظ شما به عنوان یک مشتری ثابت برای آن شرکت اهمیت دارد! در صورتی که در بسیاری از مواقع نیروهای ثابت که از استخدام و قرار داد (حداقل یکساله و .. ) خود اطمینان کافی دارند انجام درست فعالیت ها از اولویت کمتری برایشان برخوردار است. علاوه بر آن شما با برون سپاری پشتیبانی سایت خود به یک شرکت معتبر نیازمند نظارت کمتری بر روی نیروهای خود هستید.

پشتیبانی آنلاین سایت

پشتیبانی آنلاین سایت خود را به یک شرکت معتبر بسپارید.

پشتیبانی آنلاین سایت به چه فعالیت هایی گفته می شود؟

با توجه به درخواست شما فعالیت های گسترده ای در این بخش قابل انجام است. به صورت لیست وار برخی از این موارد را برای شما ذکر خواهیم کرد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

1- پشتیبانی آنلاین فنی و به روزرسانی

2- پشتیبانی آنلاین گرافیک و بنر های سایت

3- پشتیبانی آنلاین سایت در خصوص برنامه ریزی تبلیغاتی

4- پشتیبانی آنلاین وبسایت در خصوص تولید محتوا

5- پشتیبانی آنلاین وبسایت در خصوص سئو

6- پشتیبانی آنلاین سایت در خصوص پاسخگویی به مشتریان

7- پشتیبانی آنلاین سایت در زمینه ارسال خبرنامه

8- پشتیبانی آنلاین سایت در برنامه ریزی برای رشد و توسعه

9- ؟

مرتبط بخوانید: پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی آنلاین وبسایت مزایای زیادی دارد. در صورتی که شما نیاز به این خدمات داشته باشید، با ما تماس بگیرید. یا در تلگرام پیام ارسال کنید. از این که نقشی در رشد و توسعه کسب و کار شما داشته باشیم، لذت می بریم. شماره پشیبانی آنلاین : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
1 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
  • خرید خط 0912
    11 ماه پیش

    جالب بود و موفق باشید و خوب بود