سفارش تولید محتوا و همه ی آنچه که نیاز دارید تا بدانید!!

سفارش تولید محتوا

 تولید محتوا چیست؟ ویژگی های یک محتوای خوب چه چیزهایی هستند؟ در سفارش تولید محتوا چه نکاتی مهم است؟ انواع محتوا کدامند؟ در این مقاله از پنتازوم قرار است، تمامی این سوالات را پاسخ دهیم.

با سفارش تولید محتوای خوب فروش را بالا ببرید! برند شوید. امنیت شغلی داشته باشید.

 این روزها که همه برای نشستن بر روی سکوهای برتر گوگل می جنگند،تولید محتوا حرف اول را می زند.

 در واقع تولید محتوای خوب مساوی است با رتبه اول شدن. 

شرکتی که بتواند بر اساس معیارهایی مثل سلیقه مخاطبان و قوانین گوگل محتوا های ناب و دسته اول تولید کند، مشخصا پیروز میدان نبرد خواهد بود. 

بر خلاف تصور خیلی ها تولید محتوای مناسب که بتواند به بهبود رتبه وبسایت کمک کند، اصلاً هم کار سختی نیست فقط باید بدانید که چه کسی دقیقاً از پس آن برمی‌آید. این مطلب طوری طراحی شده است که به تمام سوالات شما در زمینه تولید محتوای دیجیتال پاسخ می گوید، پس ادامه مقاله را دنبال کنید.  

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا به معنای ایجاد و انتشار فرم های مختلفی از جنس متن، صوت و تصویر است که در درجه اول به نیاز مخاطب توجه می‌شود و سوالات و مشکلات او را رفع می‌کند.

تولید محتوا یعنی ایجاد ارتباط!

 به جرات می توان گفت برای شرکت هایی که بازاریابی می کنند تولید محتوا همه چیز است.

یعنی عمر و بقای یک شرکت، سایت و یا پیج به محتوایی که تولید می کند، بستگی دارد. اگرمحتوا نتواند مخاطبان را جذب کند و به نوعی حرف دل مخاطب را بزند، نمی تواند به درستی با کاربران ارتباط برقرار کرده و برای وب سایت ها درآمدزایی کند. 

البته لزوما وقتی صحبت از تولید محتوا می کنیم، منظورمان محتواهای سایت ها نیست، زیرا هر چیزی می تواند به نوعی محتوا باشد. آگهی های تلوزیونی، برنامه های رادیویی و کتاب ها هر کدام یک نوع محتوا هستند. اما چیزی که این روزها بازارش حسابی داغ شده است، تولید محتوای دیجیتال است.

 نوعی از تولید محتوا که دیر یا زود همه به آن احتیاج خواهند داشت. همانطور که گفتیم پیشرفت یک شرکت در گرو تولید محتوای با کیفیت و مخاطب پسند است و شاید سفارش تولید محتوا یک دغدغه برای کسب و کارهای مختلف باشد.

 برای اینکه بتوانید یک محتوای یونیک و جذاب سفارش دهید، اول باید ویژگی‌های آن را به درستی بشناسید.

ویژگی های یک محتوای خوب

ایجاد محتوای ناب و جذاب می تواند سخت ترین کار یک بازاریاب محتوا باشد. با این حال اگر با ویژگی یک محتوا مناسب آشنایی داشته باشد و بتواند بر اساس آن به تولید محتوا بپردازد، مطمئنا بهترین بازده را در جلب رضایت کاربران و تبدیل آن ها به مشتری خواهد داشت.

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در پنتازوم

 با رعایت نکات زیر می توانید بهترین محتوا را تولید کنید. 

1. محتوای هدفمند

 قبل از اینکه هر گونه محتوایی را تولید کنید، باید درک مناسبی از مخاطبان داشته باشید که ما در بازاریابی دیجیتال به آن پرسونای مخاطب می‌گوییم.

 پرسونای مخاطب در واقع شناخت کامل مخاطبان است که بر اساس تحقیقات صورت گرفته نیازها و خواسته‌ها، اهداف، محدوده سنی، جنسیت، الگوهای خرید و به طور کلی رفتار مخاطبان را توصیف می‌کند. اگر ما بتوانیم به درک درستی از مخاطبان خود دست پیدا کنیم، می‌توانیم متناسب با نیاز آنها به تولید محتوا بپردازیم و این یعنی ایجاد محتوای هدفمند متناسب با نیاز کاربر. 

یکی از راه‌هایی که بتوانید مخاطب خود را هدف قرار دهید، تجزیه و تحلیل آمار وب سایت است که با نرم افزارهای گوناگون صورت می گیرد.

 از طریق این نرم افزارها می توانید درک کنید چه کسانی و به چه تعداد از وبسایت شما بازدید می کنند، به چه نوع محتوایی بیشتر علاقه دارند و کدام قسمت ها را نمی پسندند و ده‌ها اطلاعات دیگر. زمانی که قصد یک سفارش تولید محتوا دارید باید نکات زیر را حتما در نظر بگیرید.

 2.بهینه سازی محتوا 

جلب رضایت کاربران تازه بخشی از ماجرا است.

برای این که بتوانید به صورت هدفمند محتوا ایجاد کنید، باید رضایت موتورهای جستجوگر را هم به دست بیاورید.

  بهینه سازی محتوا دقیقاً همان چیزی است که شما برای رسیدن به این مورد نیاز دارید.

وقتی محتوایی تولید می‌کنید که تمام قوانین گوگل را به درستی رعایت کرده باشد، باعث افزایش بازدید از محتوا و به دنبال آن کسب رتبه‌های بهتر در نتایج گوگل خواهد شد. 

بهینه‌سازی محتوا شامل موارد بسیار زیادی می‌شود که ما در ادامه خلاصه آنها را برای شما شرح می‌دهیم:

 کلمات کلیدی: هر وبسایت با توجه به نوع فعالیت خود یک سری کلمات کلیدی دارد که باید بر اساس آنها به تولید محتوا بپردازد. در اصل می توان گفت کلمات کلیدی همان کلید واژه هایی هستند که مردم بیشترین جستجو را در مورد آنها انجام می‌دهند.

برای اینکه بتوانید بهترین کلمات کلیدی کسب و کار خود را پیدا کنید، باید در درجه اول ببینید مردم چه چیزی را در رابطه با کار شما جستجو می‌کنند.

این امر می‌تواند سنگ بنای یک محتوای مخاطب پسند باشد. 

تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا کلید واژه های پولساز را به راحتی پیدا کنید. 

رعایت چگالی کلمات کلیدی: گوگل یک اندازه مشخص از محتوا را به کلمات کلیدی اختصاص داده است. شما نباید بیشتر و یا کمتر از حد مجاز( به طور متوسط 2 درصد) از این کلمات در محتوای خود استفاده کنید.

 بهینه سازی محتواهای بصری: فرقی نمی‌کند محتوای شما فیلم باشد، تصویر یا اینفوگرافیک، در هر صورت باید این محتوا متناسب با اندازه صفحه سایت بهینه سازی شده و برای اینکه در روند بارگیری صفحه اختلال ایجاد نکند، کاهش حجم پیدا کند. البته نباید طوری باشد که کیفیت محتوای شما پایین بیاید. 

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا

عنوان سئو: عنوانی که برای محتوای خود ایجاد می کنید باید شامل عبارت کلیدی باشد و علاوه بر آن جذابیت هم داشته باشد.

طول مقاله: از نظر گوگل محتوا هر چه طولانی تر باشد از رتبه بهتری برخوردار خواهد شد. البته این به آن معنا نیست که محتوای بی کیفیت تولید کنید و مطلب نامربوطی در محتواها قرار دهید. بلکه این محتوا علاوه بر طولانی بودن باید کاربردی و جذاب نیز باشند.

 3.محتوای ارزش آفرین

 مهمترین سوالی که باید هنگام طراحی یک محتوا پرسیده شود این است: آیا این محتوا ارزشی را برای مخاطب ایجاد می‌کند؟

 برای ارزشمند شدن محتوا راه های زیادی وجود دارد. از جمله اینکه محتوای شما می‌تواند آموزشی باشد.

مثل نحوه کار کردن با فتوشاپ، یا مشکلی را از مخاطب حل کند مانند:

 نحوه روشن کردن شمعک آبگرمکن، یا هر چیز دیگر. محتوایی که تولید می کنید نباید به صورت مستقیم از خدمات شما صحبت کند.

کاربران نباید حس کنند که فعالیت خود را در اولویت محتوا قرارداده اید. هدف یک محتوا در درجه اول باید رفع نیاز کاربر و جذب او به بهترین شکل ممکن باشد.

4.داستان گویی

داستان پردازی یکی از موثرترین روش‌های تولید محتوای جذاب است. انسان ها از قدیم تا به حال ارتباط غیرقابل وصفی با داستان ها داشتند و هنوز که هنوزه هیچ چیزی مثل داستان گویی نمی‌تواند مخاطب را پای صفحه پیج شما میخکوب کند.

وقتی لحنی صمیمی داشته باشید، مخاطب به شما به چشم کسی نگاه می‌کند که می‌تواند او را درک کند و این عمل باعث جلب اعتماد به کسب و کار شما می شود.

5.درگیر کردن مخاطب

با تولید محتوا چگونه میتوانیم یک مخاطب را مجذوب خود کنیم!؟

تاکتیک های زیادی در این زمینه وجود دارد که در کل به درگیر کردن کاربران اشاره دارد. برای تولید محتوا جذاب باید به صورت مستقیم مخاطبان را هدف قرار دهید!!

با آنها گرم بگیرید، از آنها سوال کنید، آنها را به تفکر وا دارید و خلاصه به صورت مداوم پای او را وسط ماجرا باز کنید.

درگیر کردن مخاطب می تواند به بهترین شکل بازدید از محتوای شما را بالا ببرد.

6.محتوای قانع کننده

صرف نظر از اینکه مشتریان شما در کدام مرحله از خرید هستند، محتوای شما باید بتواند برای اقدام به عمل یک انگیزه ایجاد کند.

محتوایی که تولید می‌کنید باید به صورتی باشد که مخاطب قانع شود اطلاعات بیشتری را درباره ی برند و کسب و کار شما و فعالیتی که انجام می‌دهید کسب کند. این محتوا باید آنقدر قوی باشد که کاربران را ترغیب کند به مراحل بعدی رفته و در نهایت به مشتری تبدیل شوند.  

سفارش تولید محتوا

جدول سفارش آنلاین تولید محتوا

در این پلن ها انتخاب کلمه کلیدی به همراه عنوان از سوی کارفرما ارائه می شود. درصورتی که نیاز دارید در بخش تحقیق کلمات کلیدی هم همراه شما باشیم، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مهم است فرآیند تولید محتوا تماما توسط یک متخصص انجام شود. هزینه ای که می پردازید بابت درج تصویر مرتبط در محتوا، انتخاب کلمه کلیدی مناسب، سئو عناوین، لینک سازی و نوشتن عناوین متای مناسب برای مقاله های شماست. 

در پلن های مربوط به سایت نیاز شما را در نظر میگیریم. در همه ی این پلن ها بدون هیچ هزینه ی اضافه دیگری این موارد انجام می شود:

1-درج در سایت

2- درج کلمه کلیدی و سئو متناسب با آن

3- سئو عناوین

4- درج تصویر مرتبط

5- لینک سازی

6- برچسب گذاری مناسب

5- نوشتن متا تایتل مناسب 

نوع خدمات توضیحات تعداد کلمه قیمت هر کلمه قیمت کل سفارش آنلاین

تولید محتوای متنی سایت

تالیف و ترجمه

600 کلمه

(هزینه هر کلمه)

120 تومان

(هزینه کل)

72,000 تومان

تولید محتوای متنی سایت

تالیف و ترجمه

1000 کلمه

(هزینه هر کلمه)

90 تومان

(هزینه کل)

90,000 تومان

تولید محتوای متنی سایت

تالیف و ترجمه

5000 کلمه

(هزینه هر کلمه)

80 تومان

(هزینه کل)

400,000 تومان

خدمات پنتازوم در زمینه ی تولید محتوا

اگر از آن دست سایت ها و یا پیج هایی هستید که به دنبال یک تولیدکننده خاص و سفارش تولید محتوا می گردید ما به شما پنتازوم را  معرفی می کنیم.

پنتازوم با هدف توسعه وب سایت های ایرانی و جلب رضایت مشتری ایجاد شده است. فعالیت اولیه آن تولید محتوای جذاب، کاربر پسند، گوگل دوست، هدفمند و یونیک است.

محتوایی که برگرفته از استراتژی بازاریابی هر کسب و کاری خواهد بود.

این گروه به خوبی می‌داند که هر برند صدای خاص خود را دارد. به همین دلیل متناسب با نیاز هر کسب و کار به تولید محتوای اختصاصی برای آن می پردازد. محتوای تولیدی توسط گروه پنتازوم انواع گوناگونی دارد که می‌توانید متناسب با نیاز خود هر یک از آنها را انتخاب کنید.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوای متنی

فرقی نمی‌کند که هدف شما تألیف یک متن باشد یا ترجمه و یا ترکیب هر دو!! زیرا گروه پنتازوم تمام گزینه‌ها را روی میز دارد. شما با خیال راحت می توانید محتوای متنی خود را بر اساس هر یک از شیوه های ذکر شده، سفارش دهید و یا انتخاب بهترین گزینه را به متخصصان پنتازوم بسپارید تا در اینجا بر اساس نیاز بازار شما بهترین ها را انتخاب کرده و بر اساس آن به تولید محتوا اقدام کند.

تولید محتوای فارسی

چیزی که واضح است بیشترین محتوای متنی تولید شده در کشورمان به زبان فارسی است، اما این به آن معنا نیست که تمام محتواها مخاطب پسند و کاربردی هستند. پنتازوم با توجه به فرهنگ مردم و مطابق با سلیقه و نیاز هر گروه اقدام به تولید محتوا می کند و این دقیقاً زدن به قلب هدف است. ساده نویسی، روان نویسی، رعایت قواعد دستور زبان و جذب مخاطبان از ویژگی های تولید محتوای متنی توسط ما خواهد بود.

تولید محتوای متنی انگلیسی

اگر برای سایت های انگلیسی زبان خود به دنبال سفارش تولید محتوا  هستید، می توانید روی پنتازوم حساب باز کنید.

اینجا همه چیز بر اساس نیاز مخاطب و هدف آنها شکل می‌گیرد. یک متن انگلیسی زبان هم باید مثل محتوای فارسی در درجه اول از قواعد دستور زبان پیروی کند و سپس برای مخاطب جذابیت ایجاد کند. 

سفارش تولید محتوا

تولید محتوای تصویری

اگر از آن دسته افرادی هستید که بیشتر از طریق تصاویر با مخاطبان ارتباط برقرار می کنید، می توانید از خدمات تولید محتوای تصویری ما استفاده کنید.

یک محتوای تصویری برای اینکه پربازدید شود، باید در درجه اول متناسب با موضوع محتوا باشد و سپس به بهترین شکل ممکن بهینه سازی شود. البته این نوع محتوا معمولا به همراه محتوای متنی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی بنر سایت یکی از خدمات تولید محتوای تصویری در شرکت ماست.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوای گرافیکی

این روزها تنوع تولید محتوا آنقدر بالا رفته که سلایق روز به روز در حال تغییر است. وب‌سایت شما زمانی رتبه های بهتری کسب می‌کند که بتواند کاربران مختلف با سلایق گوناگون را جذب کند.

بنر های سایت، تصاویر معمولی وعکس نوشته ها همگی نوعی از محتوای گرافیکی هستند. اینفوگرافیک ها هم یکی از انواع محتواهای جذابی هستند که این روزها حسابی در دل مخاطبان جا باز کرده اند. برای اینکه بتوانید مخاطبان مختلف را جذب کنید باید اینفوگرافیک ها و کارهای گرافیکی جذاب تولید کنید.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوای ویدئویی

یک دقیقه فیلم می‌تواند اندازه یک کتاب حرف برای گفتن داشته باشد. کاربران زیادی هستند که با فیلم ها بیشترین ارتباط را با برند را برقرار می کنند.

در عین حال که فیلم ها باید از یک سیر منطقی از ابتدا تا انتها برخوردار باشند. برای اینکه بتوانید بیشترین تاثیر گذاری را برای کاربران داشته باشید، باید بتوانید هر چند وقت یکبار و یا به صورت مداوم به تولید و انتشار محتوای ویدیویی هدفمند اقدام کنید.  

سفارش تولید محتوا

فرم سفارش تولید محتوا

اگر شما صاحب یک سایت هستید، و درخواست تولید محتوای اختصاصی دارید، می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید! کارشناسان ما در پنتازوم در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

حوزه‌های ارائه خدمات تولید محتوا پنتازوم 

موفقیت کسب و کار شما در گروی سفارش تولید محتوا مناسب است.

یک شرکت ارائه دهنده خدمات تولید محتوا باید بتواند با محتوای کاربردی خود به برند شدن شرکت ها کمک کند. اما این پایان ماجرا نیست. سایت ها برای رشد و توسعه خود نیازبه تولید محتوا مستمر دارند و در صورتی که قیمت تمام شده محتوا بالا باشد، حتی می تواند به ضرر شرکت سفارش دهنده باشد.

 پنتازوم علاوه بر تولید محتوای مناسب جهت برندسازی از قیمت‌های منصفانه برای ایجاد محتوا بهره‌مند است. 

فعالیت این شرکت در زمینه سایت و سایر شبکه اجتماعی، خصوصا اینستاگرام زبانزد است، این گفته را نمونه کار های بی شمار در طول سال‌های فعالیت اثبات می‌کند.  

این مطلب را از دست ندهید!  انواع خدمات تولید محتوا

نحوه فرایند ثبت سفارش تولید محتوا در پنتازوم

در صورتی که تمایل به سفارش سریع داشته باشید، می توانید از پلن های تولید محتوا در همین صفحه استفاده کنید و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

برای راحتی کار شما، قبل از هرچیز می توانید از خدمات مشاوره رایگان پنتازوم برای تولید محتوا استفاده کنید. فرقی هم نمی‌کند چه سایتی دارید و چه تعداد مقاله می خواهید. به صورت پروژه ای کار می‌کنید یا ماهانه، زیرا خدمات مشاوره ای برای همه یکسان و رایگان خواهد بود.

در مرحله دوم با بررسی تعداد مقالات درخواستی، تخمین زمان تحویل مقالات و هزینه آن ها اطلاع رسانی خواهد شد.

در نهایت در صورت رضایت طرفین از همکاری استارت کار زده شده و برنامه‌ریزی برای اجرای موارد مشخص شده طبق نظر سفارش دهنده انجام خواهد شد. شما می توانید با خیال راحت سفارش تولید محتوا خود را به ما بسپارید.

تولید محتوا یک موضوع بسیار جدی در موفقیت کسب و کار شماست. تمامی سایت های موفق از جمله دیجی کالا، علی بابا، الی گشت، تبیان، ورزش 3 و .. با استراتژی محتوایی خوب توانسته اند به موفقیت برسند.

جای شما در بین برندها خالی است! پنتازوم به شما کمک می کند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. هر روزی که زودتر شروع کنید، ده ها قدم جلوتر از رقبا هستید.

پنتازوم شما را از تولید محتوا، تا محتوا گذاری در سایت و انتشار آن به بهترین شکل و در سریعترین زمان ممکن حمایت خواهد کرد.

 شما می‌توانید با روشن کردن فیلتر شکن خود از طریق تلگرام از ما مشاوره و راهنمایی دریافت کنید و یا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به برقراری ارتباط کنید. ما شما را در راه رسیدن به موفقیت تا هر زمان که بخواهید یاری خواهیم کرد. تماس با پشتیبانی از طریق شماره 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر