ادمین صفحه اینستاگرام
5/5 - (1 امتیاز)

ادمین صفحه اینستاگرام چه وظایفی دارد؟ چقدر باید هزینه برای استخدام یک ادمین پیج اینستاگرام بدهم؟ آیا یک ادمین اینستاگرام برای من تولید محتوا نیز انجام می دهد؟! هزینه را بر چه اساسی به ادمین پرداخت می کنم؟  یکی از ابزارهای بسیار کارآمد در بازاریابی، شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هستند. میتوانید با استخدام یک ادمین صفحه اینستاگرام، کار خود را شروع کنید.

یا این که خودتان دست به کار شوید و برای صفحه اینستاگرام خود تولید محتوا کنید! شاید پیش خودتان بگویید: «تولید محتوا در اینستاگرام ساده است و نیاز به هزینه کردن و استخدام یک ادمین نیست!»🤨

اما زمانی که بخواهیم از تمام پتانسیل های این فضا به خوبی بهره ببریم و به شکلی هدفمند مشتریان خود را پیدا کنیم، احتمالا با دیدگاه حرفه ای تری برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود برنامه ریزی می کنیم. نکته مهم این است که تولید محتوا و رسیدگی به پیج یک کار فوق العاده زمان بر و  دشوار است و نیاز به پشتکار و برنامه ریزی برای تولید محتوا و مدیریت پیج دارد. 💪

در ادامه این مطلب از پنتازوم به کمکی که یک ادمین اینستاگرام می تواند در رشد و توسعه صفحه به شما داشته باشد، وظایف ادمین اینستاگرام و هم چنین به بررسی حقوق دریافتی یک ادمین اینستاگرام می پردازیم. ممنون که همراه ما هستید.

ممکن است این سوال در ذهن شما پیش آید که یک ادمین صفحه اینستاگرام چه کمکی به من می کند؟!

یک ادمین صفحه اینستاگرام میتواند به عنوان یک مشاور کارآمد در طول ماه برای کسب و کار شما در اینستاگرام باشد. هم چنین می تواند روی طراحی پست ها، استراتژی توسعه ی صفحه و تبلیغات پیج به شما مشاوره بدهد.

ادمین اینستاگرام می تواند برای شما پست تهیه کند و آن را خودش در صفحه بارگزاری کند. پست هایی که ارزش تبلیغاتی دارند. علاوه بر پست ها ادمین اینستاگرام در مورد چگونگی درج پست ها، نحوه ی تبلیغات، بهترین زمان پست گذاری و … بسیاری از ترفندهای دیگر به شما کمک می کند.

دسترسی سریع و آسان به عناوین مقاله ادمین اینستاگرام (ادمین پیج اینستاگرام!)

فهرست مطالب نمایش

ویدئو ادمین اینستاگرام

در این ویدئو به صورت خلاصه وظایف ادمین پیج را توضیح داده ایم:

 

تبلیغات اینستاگرام هم مانند هر نوع کار دیگری نیاز به صرف زمان و انرژی دارد. اگر از جمله افراد پر مشغله باشید که در حال اداره شرکت یا فروشگاه خود هستید به احتمال زیاد فرصت چندانی برای اجرای تبلیغات و تولید محتوا برای صفحه ی اینستاگرام خود نخواهید داشت. حتی اگر بتوانید برای این کار زمان صرف کنید، باید به ابتدا به ابزارهای تولید محتوا، ابزارهای آنالیز یک صفحه اینستاگرام مسلط شوید. 

پادکست ادمین اینستاگرام

اطلاع از تعرفه ها:تولید محتوا اینستاگرام

معنی ادمین چیست؟! ادمین اینستاگرام کیست؟

کلمه Admin در زبان انگلیسی کوتاه شده کلمه Administrator می باشد.  در دنیای فن آوری اطلاعات IT خیلی زیاد از این اصطلاح استفاده می شود. این کلمه به مرور زمان به فرم کوتاه امروزی تغییر کرد و با همین فرم ادمین استفاده می شود.

در اصطلاح امروزی به فرد یا گروهی که مسئولیت رسیدگی به صفحه اینستاگرام شما را دارد، ادمین اینستاگرام گفته می شود. ( این رسیدگی به صفحه می تواند از تولید محتوا برای صفحه گرفته تا پاسخگویی به کامنت ها یا دایرکت ها تا درج کامنت در دیگر صفحات برای افزایش بازدید پیج اینستاگرام شما )

مهمترین نکته ای که می تواند به درک بهتر کلمه ادمین در اینستاگرام کمک کند، اطلاع از وظایف ادمین پیج اینستاگرام است. تا اینجا متوجه شدیم که کلمه Admin به معنای مدیر و ادمین اینستاگرام یعنی شخصی که یک پیج در این شبکه اجتماعی را مدیریت می کند.

وظایف ادمین یک پیج در اینستاگرام نیز دقیقا مشابه اقداماتی است که شما در زمینه توسعه پیج اینستای خودتان انجام می دهید. شاید زمانی برسد که پیج شما هم نیاز به ادمین اینستاگرام Admin داشته باشد.

برنامه ریزی تولید محتوا توسط ادمین صفحه اینستاگرام

از جمله کارهای یک ادمین صفحه اینستاگرام، برنامه ریزی محتوای اینستاگرام شماست. یکی از پارامترهای مهم در قرار دادن پست ها، انتخاب بهترین زمان ممکن از ۲۴ ساعت شبانه روز است. این انتخاب برای روزهای مختلف متفاوت است. به طور مثال ممکن است بهترین زمان روز پنج شنبه، ساعت ۳ بعد ازظهر باشد اما بهترین زمان روز سه شنبه، ساعت ۲۱:۳۰ باشد.

این موضوع وقتی جالب تر می شود که شما بدانید حتی برای صفحات با موضوعات مختلف هم بهترین ساعت پست گذاری متفاوت است. 😮

حال به این موضوع فکر کنید که بخواهید هر روز در زمان مشخصی پست های اینستاگرام را در صفحه خود قرار دهید.

احتمالا بعد از مدت یک ماه کاملا کلافه خواهید شد! ادمین صفحه اینستاگرام از شما هزینه دریافت می کند تا برای درج محتوا در بهترین زمان برنامه ریزی مناسبی داشته باشد. 

شاید از جمله افرادی باشید که علاقه مند به تبریک و تسلیت گفتن به مخاطبین خود در اینستاگرام هستید. میتوانید طراحی پست های (یا استوری های ) مناسبتی را به ادمین صفحه اینستاگرام خود بسپارید.

ادمین اینستاگرام
ادمین پیج به شما در این 3 بخش کمک می کند.

برای راه اندازی صفحه اینستاگرام بهتر است که تنظیمات تجاری صفحه خود را فعال کنید. این کار مزیت های مختلفی برای شما و ادمین صفحه اینستاگرام خواهد داشت.

با تجاری سازی صفحه خود میتوانید به اطلاعات آماری نسبتا دقیق دست پیدا کنید. از ویژگی های یک صفحه تجاری، اضافه شدن گزینه های ارتباطی مثل ایمیل،تلفن و آدرس به صفحه اینستاگرام شماست. با این کار دسترسی راحت برای بازدید کنندگان خود قرار می دهید.

نمونه قرارداد: دانلود نمونه قرارداد اینستاگرام

 

وظایف ادمین اینستاگرام

زمانی که شما کار تولید محتوا و مدیریت صفحه خود را به یک شرکت می سپارید، یک تیم مسئولیت پشتیبانی از صفحه شما را خواهند داشت. بنابراین شما میتوانید با پرداخت هزینه مناسب از خدمات حرفه ای طراحی گرافیک ، برنامه ریزی پست ها و درج پست ها در اینستاگرام استفاده کنید.

هم چنین خدمات پنتازوم در مدیریت سایت شامل مشاوره به شما در نحوه پیش بردن و تبلیغات در فضای اینستاگرام نیز می باشد.

وظایف تیم مدیریت محتوا اینستاگرام

وظایف تیم مدیریت محتوای اینستاگرام به صورت کلی شامل این موارد می شود:

1- مشاوره و راهنمای کارفرما به جهت توسعه کسب و کار (مشاوره در تهیه پادکست،عکاسی از محصولات یا محل ارائه ی خدمات، تهیه ی ویدئو و نحوه ی تبلیغات)

2- آپلود و انتشار محتوا شامل عکس و ویدیو به صورت منظم در پیج اینستاگرام

3- انتشار ویدئو در اینستاگرام

4- نوشتن کپشن یا متن متناسب با محتوای آپلود شده

5- درج هشتگ های مناسب و مرتبط با هر پست ( در نمایش پیج شما بسیار سودمند است و می تواند بازدید کننده زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد!😁 )

6- پاسخ به دایرکت هایی که توسط فالوور های یک پیج یا حتی افرادی که پیج را دنبال نمی کنند، ارسال شده است.

7- پاسخ به کامنت های پست ها (پاسخ ها بیشتر می تواند به صورت عمومی باشد و برای دریافت قیمت و… می توان کاربران را راهنمایی کرد تا با بخش فروش شرکت شما تماس بگیرند)

8- حذف کامنت های توهین آمیز و دور از ادب (این کار می تواند با تنظیم کلیدواژه های مربوطه در بخش تنظیمات اینستاگرام انجام شود و بدین ترتیب بخشی از کار به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.)

9- درج استوری های مناسب و سلسله مراتبی و استوری مارتینگ

10- پاسخ به ری اکشن های به استوری در صورت نیاز

11- افزایش لایک پست ها (می تواند با روش های مختلفی انجام شود. مانند : تعامل با دیگر صفحات، لایک کردن پست های دیگران و مشارکت فعال در بخش اکسپلورر اینستاگرام صفحه ی شما)

https://www.instagram.com/p/B-_iso_g2S3?utm_source=ig_embed

12- افزایش بازدید (View) ویدیوها (پست اینستاگرام) و آشنایی با روش های مختلف افزایش ویو (مانند خرید بازدید پست و یا کامنت در دیگر صفحات )

13- حفظ امنیت پیج و جلوگیری از هک شدن آن

این موارد تنها با رعایت استاندارهای ساده اما مهم قابل انجام است.

1- انتخاب رمز مناسب

✅2- فعال کردن احراز هویت دو بخشی

✅3- فعال کردن ایمیل و شماره بازیابی

✅4- چک هر چند وقت یکبار فعالیت های اکانت در بخش تنظیمات برای اطمینان از این موضوع که از لوکیشن و یا دستگاه ناامنی به صفحه ی شما متصل نشده باشند.

✅5- عوض کردن هر چند وقت یکبار پسورد صفحه ی شما

14- پویا کردن پروفایل با ایجاد تغییرات دوره ای در متن بایو (در صورت نیاز) (مثلا در صورتی که دوره های بازاریابی سال جدید را می فروشید : دانلود کتاب بازاریابی در سال 1401 | ترفندها و نکته ها )

15- تسلط  به نرم افزار های گرافیکی مانند Photoshop و illustrator (برای ساخت تم مناسب متناسب با کسب و کار شما مورد استفاده قرار می گیرد)

16- تسلط به نرم افزارهای  ادیت ویدئو (برای ساختن ویدئوهای جذاب به کار می روند)

17- افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام (Engagement Rate Optimization)

18- آشنایی با روش های مختلف تبلیغات در اینستاگرام

19- تسلط نسبی به زبان انگلیسی

20- خلاقیت در ایجاد محتوا

21- مذاکره با اینفلوئنسرهای اینستاگرام برای درج تبلیغات صفحه شما (در صورت تمایل شما برای اختصاص بودجه برای این نوع تبلیغات)

22- مذاکره و پیگیری برای درج تبلیغات و معرفی صفحه شما در دیگر صفحات اینستاگرام

23- فالو کردن هشتگ های مربوط به کسب و کار شما و لایک کردن روزانه و درج کامنت زیر پست های آن ها برای افزایش تعامل

ادمین صفحه اینستاگرام

از جمله دغدغه های بعدی صاحبان کسب و کار افزایش فالوئرهای آن هاست.

همه ما میدانیم که افزایش فالوئر به معنای افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شماست. زمانی که تعداد بازدید بیشتر شود، احتمال خرید از شما نیز بیشتر خواهد شد.

از جمله کارهای دیگری که یک ادمین صفحه اینستاگرام برای شما انجام خواهد کمک به اضافه شدن تعداد فالوئرهای شماست.

افزایش فالوئر اینستاگرام به ویژه با محدودیت های جدید ایجاد شده توسط اینستاگرام با طراحی پست های مناسب و مشاوره به شما برای درج تبلیغات در دیگر صفحات ممکن است. البته شاید هنوز هم استفاده از روش های قدیمی تر مثل فالو و آنفالو کردن، به بازدید بیشتر صفحه کمک کند. اما استفاده از یک محتوای جذاب هنوز هم بهترین راه افزایش فالووهاست.

ما استفاده از انواع ربات های افزایش فالوئر را به جهت احتمال بالای بلاک شدن توسط اینستاگرام پیشنهاد نمی کنیم.

هم چنین  هر نوع فعالیت تبلیغاتی تنها با ارتباط نزدیک با شما مقدور است. (به طور مثال ارائه تصاویر مناسب و ویدئوهای مربوط به کسب و کار، تخصیص هزینه برای برگزاری مسابقه و یا تبلیغات در دیگر صفحات و…)

بنابراین نقش ارتباط نزدیک شما با ادمین اینستاگرامتان در رابطه توسعه کسب و کار شما در اینستاگرام بسیار تاثیرگذار است.

استخدام ادمین اینستاگرام

ما به شما توصیه می کنیم روی کسب و کار خود تمرکز کنید و برای مدیریت پیج خود از یک ادمین اینستاگرام حرفه ای و آموزش دیده استفاده کنید. حتما قبل از شروع نمونه کارهایی که در اینستاگرام انجام داده است را بررسی کنید. (از نظر طراحی، پیگیری روند کار، آخرین پست درج شده، محتوای پست ها و… )

 هزینه ی ادمین اینستاگرام چقدراست؟

✅پرداخت هزینه بستگی به درخواست شما به تعداد و نوع خدماتی دارد که از تیم مدیریت صفحه اینستاگرام دارید. این مبلغ متغییر و ممکن است بین 1,000,00 تومان  الی 10,000,000 تومان (و یا حتی بیشتر!) خواهد بود. حتما برای شما هم جای سوال است که چطور؟!

پاسخ این سوال مستقیما بستگی به توانایی های یک ادمین پیج اینستاگرام دارد.

✅خلاقیت و توانایی گرداندن پیج اینستاگرام

✅زمانی که یک ادمین برای آموزش خودش (و اطلاع از آخرین به روزرسانی های ابزارها و الگوریتم های اینستاگرام ) می گذارد.

✅توانایی تولید محتوا به صورت حرفه ای (عکس، ویدئو و…)

توجه! اگر شما نیاز به عکاسی حرفه ای و یا طراحی لوگو و تهیه موشن گرافی اختصاصی داشته باشید، هزینه این موارد به صورت مجزا محاسبه خواهد شد. زیرا هر یک از این موارد یک پروژه کاری کاملا مستقل است.

هزینه ی مدیریت صفحه ی شما هم چنین ارتباط نزدیکی به تعداد پست ها و نوع آن ها هم دارد.

تعدادی از نمونه بنرهای اینستاگرام که در پنتازوم طراحی شده اند را ببینید.

نکته مهم در هزینه ادمین اینستاگرام شرح وظایفی است که شما از ادمین اینستاگرام و یا شرکت تولید محتوا دارید. این هزینه می تواند فقط بابت طراحی پست ها دریافت شود و یا دیگر وظایف علاوه بر طراحی حرفه ای به آن افزوده شود.

آیا میتوان به ادمین اینستاگرام اعتماد کرد؟

این سوال را به شکل دیگری نیز می توان مطرح کرد! آیا ادمین صفحه اینستاگرام می تواند اختیار کامل صفحه من را در دست بگیرد؟! مشخصات تماس آن را عوض کند و برای استفاده شخصی خود از آن بهره برداری کند؟

جواب این سوال قطعا بله هست! چاره چیست؟! به جای فعالیت با اشخصاص ناشناس از یک شرکت معتبر کمک بگیرید! شرکت ها شخص نیستند که هر زمانی که خواستند پاسخ شما را بدهند. با توجه به هزینه های زیادی که شرکت ها برای بازاریابی و جذب مشتریان می کنند، تنها نگهداری و جلب رضایت مشتریان در طولانی مدت به رشد و توسعه آن ها کمک می کند.

همونطور که شما کسب و کار دارید و در محلی کار خود مشغول فعالیت هستید، شرکت های دیجیتال مارکتینگ هم مانند شما مشغول فعالیت در حرفه خود هستند و قطعاً اعتماد کردن به این شرکت ها خیلی مطمئن تر از اعتماد کردن به افراد شخصی هست مگر اینکه اشخاص را بشناسید.

اگر تمایل دارید با قیمت پشتیبانی صفحه اینستاگرام  ما آشنا شوید، میتوانید با ما تماس بگیرید.از برنامه ریزی برای کسب و کار شما لذت می بریم. شماره پشتیبانی برای مشاوره : 09223896531

سوالات متداول در استخدام ادمین اینستاگرام

✅ حقوق ادمین اینستاگرام چقدره؟! (چقدر هزینه برای بالا آمدن پیچ نیاز است؟)

حقوق بستگی به توانایی های یک ادمین دارد.! هم چنین تعداد پست ها و زمانی که در روز صرف می شود نیز روی هزینه ی پرداختی به یک ادمین اینستاگرام موثر است.مشاوره رایگان:09223896531 🧐😁

استخدام ادمین اینستاگرام چگونه است؟

حتما ابتدا خدمات پنتازوم را در سایت ببینید. برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید. 09223896531

✅چطور یک ادمین اینستاگرام بشوم؟!

برای این که ادمین یک پیج باشید، نیاز دارید اول از همه کار با ابزارهای تولید محتوا را یاد بگیرید. علاوه بر توانایی ادیت عکس ها، طراحی بنرهای جذاب و تولید ویدئوهای جذاب، شما نیاز دارید با نحوه ی عملکرد اینستاگرام آشنا باشید.
برای نوشتن توضیحات کپشن اینستاگرام باید با روش های کپی رایتینگ آشنا باشید.
هم چنین باید به چگونگی استفاده از هشتگ های اینستاگرام مسلط باشید.
در طراحی پست ها و جذب مخاطب خلاقیت داشته باشید.
تمامی قابلیت های استوری برای جذب مخاطب در اینستاگرام را بلد باشید و به طور خلاصه اینستاگرام را اصولی بیاموزید.

✅آیا می توانم چندین ادمین در صفحه ی اینستاگرام خود داشته باشم؟

بله. شما می توانید به صورت همزمان چند ادمین صفحه استخدام کنید. نحوه ی اضافه کردن آن ها به پیج به این شکل است که باید نام کاربری و رمز صفحه را به آن ها بدهید تا آن ها بتوانند از گوشی خودشان در اکانت شما لاگین کنند.
متاسفانه امکان درج سطح دسترسی برای ادمین های صفحه نیست. بنابراین به شما توصیه می کنیم از افراد معتمد برای مدیریت پیج اینستاگرام خود استفاده کنید.

✅چطور به ادمین اینستاگرام اعتماد کنم؟!

به هر کسی اعتماد نکنید! تنها از جایی خدمات دریافت کنین که مطمئن است. شرکت ها بهترین انتخاب در ارائه خدمات در این زمینه هستند.

✅آیا می توانم همزمان با ادمین، خودم هم روی پیجم کار کنم؟

شما می توانید همزمان با ادمین خود در صفحه لاگین کنید. از این بابت مشکلی وجود ندارد. اما توجه کنید کلیه مواردی که برای رشد صفحه انجام می شود باید با هماهنگی انجام گردد. در غیر این صورت ممکن است مثلا به علت فالو و آنفالو کردن بیش از اندازه، کامنت گذاری بیش از حد و ارسال پیام های تبلیغاتی در دایرکت افرادی که فالوور شما نیستید، بلاک شوید. در صورتی که صفحه ی شما چند ادمین دارد، بهتر است تقسیم وظایف کنید.

✅ چقدرطول می کشد تا صفحه اینستاگرام من بالا بیایید؟!

احتمالا منظور شما از این سوال این است که چقدر طول می کشد تا تعداد فالوور بالایی در اینستاگرام داشته باشم!
این موضوع دقیقا به موارد زیر ارتباط پیدا می کند و پاسخ دقیقا یکسانی برای همه ندارد:
1- موضوع صفحه ی شما
2- کیفیت محتوای شما
3- استمرار در پست گذاری و فعالیت در پیج
4- تبلیغات شما برای صفحه
5- استفاده از یک ادمین حرفه ای برای مدیریت صفحه (آشنا به الگوریتم های اینستاگرام و استفاده از ترند های به روز مانند استیکرهای تعاملی، هشتگ های پربازدید و…)

✅مدیریت پیج چقدر هزینه دارد؟!

برای مدیریت حرفه ای صفحه اینستاگرام نیاز به یک ادمین اینستاگرام حرفه ای دارید. برای فعالیت مستمر روی صفحه حقوق ادمین از ماهیانه حداقل 2-3 میلیون تومان شروع می شود. علاوه بر هزینه ی ادمین باید هزینه ی تبلیغات در صفحات دیگر را نیز در نظر بگیرید. 👌
اگر شما تولید کننده ی یک محصول هستید، هزینه ی عکاسی تبلیغاتی نیز به مواردی که باید در نظر بگیرید اضافه می شود.

✅آیا خرید لایک، فالوئر، کامنت و بازدید را برای یک صفحه اینستاگرام توصیه می کنید!؟

در یک کلام خیر!
چه صفحه ی فروشگاهی داشته باشید و چه صفحه ی خدماتی، هدف از درج محتوا و بازاریابی در اینستاگرام جذب مخاطب واقعی است. مخاطب واقعی است که از شما خرید می کند و در نهایت سود اقتصادی به شما می رساند.
در اینستاگرام تنها با ارائه ی محتوای خوب و جذاب می توانید کاربرد جذب کنید.! خرید فالوور فیک تنها به صفحه ی شما آسیب می زند.
نگران تعداد کم فالوور و یا لایک و کامنت نباشید. واقعی و مستمر فعالیت کنید. در طولانی مدت با این کار رشد صفحه اینستاگرامتان را تضمین می کنیم!

✅پشتیبانی و تولید محتوا اینستاگرام در پنتازوم چطور انجام می شود؟

مدیریت صفحه ی اینستاگرامِ شما یک پروژه ی تبلیغاتی است که در درجه ی اول نیاز به همکاری نزدیک ما و شما دارد. بنابراین قبل از این که شما سفارش خود را برای مدیریت پیج ثبت کنید، یک کارشناس از پنتازوم در خصوص نوع کسب و کار شما، این که تا به حال صفحه ی اینستاگرام داشته اید، تعداد محتوا (پست و استوری) و توقعات شما از ادمین اینستاگرام را بررسی می کند.
پس از مشاوره ی اولیه و نیاز سنجی پروژه ی شما، و انتخاب پلن مورد نیازتان شروع می کنیم.
(هزینه تولید محتوا اینستاگرام با توجه به تعداد پست و استوری و نحوه ی فعالیت درخواستی شما محاسبه می شود😄👌 )

حتما بخوانید: رفع بلاک اینستاگرام
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
58 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
 • سام فكري
  3 سال پیش

  سلام
  درخواست نمونه کار دارم

  با تشکر

  • shangoolim
   3 سال پیش

   سلام. از قسمت فوتر بخش نمونه کارها میتونین نمونه های انجام شده رو ببینید. با سپاس

 • احتشام
  3 سال پیش

  در حال افتتاح یک کارواش در مشهد هستم ، چطور میتونید کمک کنید
  09021875454

 • عاطفه زلیکانی
  3 سال پیش

  سلام
  زمینه کاری من در خصوص بیمه عمر و سرمایه گذاری. شرایط ادمین اینستا میخواستم بدونم ک چطور؟
  و میخواستم بدونم ک چطور کمکم میکنن؟

  • مدیر سایت
   3 سال پیش

   سلام. شما میتونین از لینک زیر پلن های کلی پنتازوم رو در خصوص تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام ببینین :
   تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
   و یا اگر نیازمندی ویژه و یا متفاوتی دارین با ما تماس بگیرین: 02122374938- 09223896531

 • علی نژاد
  3 سال پیش

  خیلی عالی

 • خرید گل
  3 سال پیش

  سلام،بنده یک پیج خرید گل دارم که برای تولید محتوا نیاز به ادمین دارمکچه پلنی پیشنهاد میدید؟

  • مدیر سایت
   3 سال پیش

   سلام. شما میتونین از لینک زیر پلن های کلی پنتازوم رو در خصوص تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام ببینین :
   تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام
   و یا اگر نیازمندی ویژه و یا متفاوتی دارین با ما تماس بگیرین: 02122374938- 09223896531

 • سارامعینی
  3 سال پیش

  چطوری یه پیج دو تا ادمین میتونه داشته باشه؟؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   دسترسی مجزا منظورتون هست؟ در حال حاضر امکان پذیر نیست. ولی با به اشتراک گذاری رمز این مورد مقدور هست.

 • علی حیدری
  3 سال پیش

  خیلی مطلب مفید بود. مرسی از شما

 • مهناز میری
  2 سال پیش

  خیلی ممنون از توضیحات جامع به خصوص در بخش وظایف ادمین. که واقعا هم تخصص های مختلف میخواهد. شما از ربات برای افزایش فالوئر استفاده می کنید؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام. خیر در حال حاضر از ربات هیچ استفاده ای نمیکنیم. دلیل اون هم محدودیت شدید اینستاگرام هست. حتی صفحات شخصی هم مشکلات زیادی بابت این محدودیت ها پیدا کرده اند.

 • فواد احد نظری
  2 سال پیش

  سلام آیا شما خدمات مربوط به عکاسی رو هم از کالاها انجام میدین؟ در بخشی از متن اشاره کردین.

 • ali
  2 سال پیش

  سلام نحوه ادمین شدن چطوره الطفا بگید قرارداد بستن و غیره… منم فتوشاپ بلدم اینستا هم کار کردم قبلا .

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام. همونطور که ذکر شد باید اول ببینین کارفرمای شما چه چیزی نیاز داره؟
   در ضمن آیا علاوه بر فتوشاپ مشاوره کسب و کار، خلاقیت در تبلیغات و .. موارد دیگری که باید روش تسلط داشته باشین به چه صورت هست؟

 • Mazums
  2 سال پیش

  من میخوام ادمین شم چیکار باید بکنم؟

 • شیرین بختیاری تبار
  2 سال پیش

  سلام من تمایل دارم که ادمین صفحه ای در اینستاگرام‌باشم و برای اینکار بسیار برنامه ریزی کردم اگر کسی تمایل داره ممنون میشم‌به من‌خبر بدید

 • مرادی - م
  2 سال پیش

  سلام یک سوال خدمات شما شامل عکاسی هم میشود؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام . شامل عکاسی می شود. اما هزینه این موارد به صورت مجزا (از پکیج های تولید محتوا اینستاگرام ) دریافت می شود. با سپاس

 • پدرام حاج حسینی
  2 سال پیش

  سلام اگر بخواهیم همه ی پست ها ویدئو باشند، شما انجام میدین؟ کارمون در حوزه ی ساختمان هست.

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   بله. میتونین ویدئو های خودتون از پروژه ها رو ارسال کنین تا تدوین و ادیت بشود یا ما براتون موشن گرافی تولید کنیم. یا ویدئو های مرتبط با صنعت ساختمان رو براتون درج کنیم. برای مشاوره بیشتر میتونین با پشتیبانی در تماس باشین.

 • شیلا
  2 سال پیش

  سلام. من میخوام واقعا صفحه ام بیاد بالا. حداقل چقدر باید ماهی هزینه کنم؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام
   بستگی دارد که موضوع صفحه شما چه چیزی باشد؟ بخواهید هزینه برای تبلیغات بدهید؟ و ..

 • مهدی عسگریان
  2 سال پیش

  سلام. درخواست آموزش برای ادمین شدن دارم. چکار باید بکنم.؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام برای راهنمایی لطفا با پشتیبانی ما تماس بگیرید. 09223896531
   سپاس

 • شهرام فضلی
  2 سال پیش

  سلام. نمونه که انجام داده باشید مربوط به ماشین یا قطعات یدکی هم دارین؟

 • مریم سعادتی پور
  2 سال پیش

  برای رفع بلاک در اینستاگرام هم خدماتی میدین؟؟؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام
   روزتون بخیر.
   پیشنهاد میکنم مطلب محدودیت های اینستاگرام ما رو مطالعه بفرمایید.
   در مورد بلاک اینستاگرام بیشتر از هر چیزی رعایت مواردی که ذکر شده مورد اهمیت است. و در مورد رفع بلاک در حال حاضر صبر کردن فقط راه چاره هست.

 • آریا
  2 سال پیش

  سلام چطور میشه چند تا ادمین به یه صفحه اضافه کرد؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام در حال حاضر به صورت مجزا و با سطح دسترسی این کار امکانپذیر نیست.

 • سیده ابوذر حسینی
  2 سال پیش

  سلام. شما خدمات افزایش فالوئر هم دارید؟ هر کا چند؟

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   عرض سلام. اگر درست متوجه شده باشم (چون گفتین هر کا فالوئر چند؟!) ما به این صورت فعالیت برای افزایش فالوئر نداریم. البته از پست هایی که طراحی میکنیم و مشاوره که ارائه میدیم فالوئرهای مشتریان هم افزایش پیدا می کنند. اما فالوئر فیک و یا با ربات انجام نمیدهیم. ارادتمند.

 • امیر تنها
  2 سال پیش

  سلام من رمزم یادم رفته. خدمات مربوط به بازیابی اکانت هم دارین؟خواهش میکنم کمکم کنین. واقعا برام مهمه .

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام روزتون بخیر.
   شما چه شماره و یا ایمیلی ثبت کردین برای اکانت در قسمت بازیابی؟ (البته کامنت نذاریناااا اینجاا :)))) میتونین با هر کدوم از این موارد ری ست کنین اکانتتون رو.

 • حسن فرهی
  2 سال پیش

  سلام. شما حتما باید ادمین باشین تا کار کنین رو پیجمون؟ ممکنه فقط درخواست طراحی بدیم؟ یعنی درج و .. استوری و … با خودمون باشه؟ اون هزینه هاش چطور هست؟ سپاس

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام.
   خیر . میتونین صرفا از خدمات طراحی و تولید محتوا پنتازوم استفاده کنین.

   • شاهین احمدی
    2 سال پیش

    سلام به طور میانگین درامد ادمینی به چه صورته؟

 • علی متینی
  2 سال پیش

  در مورد ادمین سایت های فروشگاهی هم پست بزارین با تشکر

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام. حتما دوست عزیز.

   • ساناز
    2 سال پیش

    میخواستم بدونم پادکست رو با چه برنامه اى درست مى کنید؟ ممنون میشم جوابم رو بدید🌹

    • مدیر سایت
     2 سال پیش

     سلام. میشه با گوشی تون ویس بگیرین. و با ادیتور ویدئو ساده به نام AVS EdItor روی اسلاید ها کار کنین. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارین پیام بدین به 09223896531 در تلگرام یا واتس آپ.ما ویدئو آموزشی این نرم افزار رو هم تولید کردیم.

 • گیم کالا
  2 سال پیش

  سلام
  لطفا در مورد نحوه گرفتن نماد اعتماد هم پست بزارین با تشکر

  • مدیر سایت
   2 سال پیش

   سلام چشم. اما شما میتونین به صورت رایگان و از این آدرس اقدام کنین :
   https://enamad.ir

   پیچیدگی خاصی نداره. ثبت نام می کنین و روند اداری باید طی بشه. خود کارشناس هاشون هم کمک می کنند.

 • محسن ف
  1 سال پیش

  سلام. میخوام ادمین بشم. شما صفحه برای ساپورت دارین ؟

  • مدیر سایت
   1 سال پیش

   سلام. لطفا رزومه تون رو به این شماره در واتس آپ یا تلگرام ارسال کنید:

   09223896531

 • محمد مشرفی
  1 سال پیش

  سلام. به طور میانگین هزینه ادمین اینستاگرام چقدر هست؟ منظورم حقوقی هست که ماهیانه باید در نظر بگیریم. ممنون

  • مدیر سایت
   1 سال پیش

   سلام. لطفا ویدئو رو ببینین. توضیح دادیم دقیق. بستگی به تفاهم شما داره.

 • نمایندگی خانه هوشمند
  1 سال پیش

  در انتخاب ادمین دقت کنید . و حتما یک نفر رو هم برای امنیت پیج داشته باشید.

  • مدیر سایت
   1 سال پیش

   امنیت پیج در واقع نیاز به یک نفر مجزا ندارد. در واقع مسئول امنیت پیج یک نوع تبلیغات صرفا برای کسب درآمد هست. مطلب جلوگیری از هک اینستاگرام که تصویری توضیح دارد رو ببینین. رعایت نکات امنیتی کفایت میکند.

 • ثمر موحدی
  9 ماه پیش

  فقط این که نمیدونیم بالاخره حقوقش رو چطور باید حساب کنیم!

 • الهام اردبیلی
  9 ماه پیش

  من برای سایت موزیک اقدام به دریافت نماد ساماندهی کردم ولی همش میگه مورد تایید نیست و نمادی که توی سایتم هست اصلا طلایی نمیشه
  چیکار کنم
  در ضمن سایتم موزیکه

 • سما مدنی
  4 ماه پیش

  سلام ادمین میتونه در مدت 1 ماه چند هزار تا فالور ببره بالا؟

 • میثم براتی
  1 ماه پیش

  واقعا کامل گفتین

 • محدثه هاشمی
  1 ماه پیش

  سلام وقت تون بخیر
  ممنون از مقاله جامع و خوبی که منتشر کردید.
  من خودم تجربه ادمینی اینستاگرام رو دارم و با تیم باربری در غرب تهران و مجموعه مهندسی فرتاک هم شروع به کار کردم راضی هم بودم الحمدالله.

  • مدیر سایت
   1 ماه پیش

   خدا رو شکر. خوشحالم مقاله مفید بود براتون

 • حسین
  1 ماه پیش

  واقعا کامل نوشتی.من ادمین هستم خودم