۱۸ ترفند بازاریابی سال 99 که باید بدانید!

ترفند های بازاریابی سال 99

امروز با با ۱۸ ترفند های  بازاریابی سال 99 در خدمت شما هستیم. بازاریابی نباید واقعا گران یا سخت باشد. بعضی مواقع ساده ترین ایده ها موثرترین هستند. همانطور که برای سال 98 آماده می شوید،در مطلب از پنتازوم به ترفند های بازاریابی سال 99  که به کسب و کار شما در سال جدید کمک می کند اشاره شده است

(این  ترفند بازاریابی سال 99 حتی با هزینه ی کم قابل انجام است) :

برای ترفند های بازاریابی سال 99 این موارد را رعایت کنید:

۱- مهم ترین نکته در ترفند های بازاریابی سال 99 این است که “چرای” خود را بشناسید.

برای افزایش فروش تنها کافی نیست که کمی سریع تر یا ارزان تر از رقبای خود باشید. مشتریان بالقوه تان می خواهند بدانند که چرا از شما خدمات بگیرند؟

ترفند های بازاریابی سال 99

ترفند های بازاریابی سال 99

۲- در پیام و علامت تجاری خود ثابت قدم باشید.

برای سایت و هم چنین شبکه های اجتماعی خود یک تم واحد طراحی کنید. مردم باید بدون توجه به اینکه کجا شما را می بینند، باید شما را بشناسند.

همچنین لطفا مطمئن شوید که همه ی پیام های شما دارای املا صحیح هستند.

۳- از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. برای مخاطبان هر شبکه اجتماعی تولید محتوا مناسب داشته باشید. (برای مدیریت اینستاگرام حتی می توانید یک ادمین اینستاگرام حرفه ای استخدام کنید.)

۴- یکی از ترفند های بازاریابی داشتن یک سایت حرفه ای است.

با طراحی سایت حرفه ای به دنیای بسیار جدید بازاریابی محتوا وارد می شوید. به روزرسانی محتوای سایت باید به صورت منظم انجام شود. در عصر دیجیتال اگر کسب و کارتان دارای وب سایت نمی توانید در رقابت برنده باشید.

 

این مطلب را از دست ندهید!  9 گام ساده برای مدیریت کمپین تبلیغاتی!

مردم برای خدمات و محصولات شما به صورت آنلاین جستجو می کنند. بنابراین حتما باید یک سایت حرفه ای داشته باشید.

مرتبط بخوانید : تولید محتوا و برنامه ریزی سایت

۵- در ترفند های بازاریابی فراخوان را فراموش نکنید! در هر نقطه ای که مشتریتان با بازاریابی شما در ارتباط است ، آنجا باید یک فراخوان باشد که منجر به ارتباط با صفحه ی تماس، یک صفحه ی ورود، یک فرم انتخاب و غیره شود.

۶- وبلاگ: برای مردم دلیلی برای بازگشت به وب سایتتان بسازید. وبلاگ و راهنمایی ها، موارد مطالعاتی، آخرین محصولات _ اطمینان حاصل کنید که آنها دلیلی برای بازگشت به وب سایت شما را دارند.

۷- بازاریابی ایمیلی. با اجازه ی مشتریانتان ایمیل آنها را جمع آوری کنید، و به انها در مورد فروش و وقایع جدید ایمیل دهید. حتی شما می توانید که پیام ها را فیلتر کنید که فقط افراد خاصی دریافت کنند.

۸- یک شبکه ی ارتباطی خوب بسازید . تبلیغات زبانی قدرتمندترین نوع تبلیغات است. بنابراین ایجاد ارتباط با متخصصین و دیگر کسانی که می توانید مشتریانتان را به آنها و کسانی که قادر به راهنمایی خوب در مورد کسب و کار شما هستند رجوع دهید.

۹- شراکت با دیگر تجارت ها برای پیشرفت دوگانه . همکاری بازاریابی یک موقعیت برد دو طرفه است که اساسا” دو تیم برند در یک کمپین یا بخشی از محتوا مثل وبینار ، کتاب الکترونیکی، یا حتی یک رقابت خاص شرکت می کنند. هر شرکت در معرض مخاطبِ دیگری قرار میگیرد.

۱۰- ارسال تعطیلات فصلی و کارت های تشکر دست نویس به مشتریان سابق و فعلی،همکاران تجاری،متخصصان و سفیران نام تجاری(برند) شبکه ارجاعی و دوستانی که به شما کمک کرده اند یکی دیگر از ترفند های بازاریابی سال 99 است.

ترفند های بازاریابی سال 99

ترفند های بازاریابی سال 99

۱۱- میزبان یک گفتگوی زنده ،یا یک جلسه ی پرسش و پاسخ باشید. این یک راه عالی برای ایجاد ارتباط با با مخاطبین آنلاین شما است و اینکه دنبال کننده های جدید به دست آورید. گفتگوی زنده اجازه می دهد که محیطی عالی برای پاسخ به سوالات مشتریان ایجاد شود، و واقعا کسب و کار شما را بشناسند و در مورد آن بیشتر یاد بگیرند.

۱۲- پاسخ به سوالات در شبکه های اجتماعی، انجمن ها و سایت های پاسخگویی. به مردم با مشاوره رایگان در مورد موضوعات مرتبط با محصولات و خدمات خود کمک کنید. با این کار اعتماد آنها را جلب می کنید و متخصص تر به نظر می رسید.
۱۳- مراحل ارتباط با مشتری را بازبینی کنید. در قلب چرای شما مردمی اند که پشت تجارت شما هستند.

۱۴- ارائه ی مشاوره رایگان. برگزاری مکالمه با ارائه ی یک جلسه ی ملاقاتی یک راه عالی برای نشان دادن تخصص شما و جذب مشتریان بیشتری است.

۱۵- وب سایت خود را ترجمه کنید. فضای دیجیتال یک جامع ی چند ملیتی است. داشتن یک وب سایت در زبانِ محلی مشتری به شما کمک خواهد کرد که روابط بهتری با مشتریان خود داشته باشید.

۱۶- ارائه ی یک بسته ی خدماتی . از محصولات یا خدمات خود بسته های کوچک بسازید ، و این امر باعث جذب مشتریان جدید برای تجربه کردن محصول و خدمات شما می شود و حتی ممکن است باعث جذب مشتریان بلندمدت نیز شود.

۱۷- ارتباط با مشتریان قبلی : 

۱۸- کاهش،استفاده ی مجدد، بازیافت! شما مجبور به گذاشتن پست های جدید در رسانه های اجتماعی نیستید. از ترکیب وبلاگهای قدیمی ، ویدیوها، اینفورگرافیک ها یا موارد قابل استفاده دوباره در سایت و یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید!

تعدادی ترفند های بازاریابی سال 99 ، به شما کمک می کند که در مورد بودجه ی خود برای ماه های آینده تصمیم گیری کنید. همچنین به شما در فرایند ارزیابی نیز کمک می کند، بنابراین می توانید چیزهایی که بازدهی ندارد را حذف کنید، و با آنچه که در ماه های باقی مانده ی سال انجام می دهید پیش بروید.

امیدواریم مطلب ما در خصوص ترفند های بازاریابی  برای شما مفید واقع شده باشد. زمانی که اهداف بازاریابی و فروش خود را برای سال 99 تعیین کردید، اطمینان حاصل کنید که استراتژی ارتباطی شما کاملا مرتبط با دستیابی به آن اهداف است. به عبارت دیگر _ واکنشی نباشید، پویشگرانه باشید.

 

برای مشاوره رایگان بازاریابی اینترنتی همین الان می توانید با کارشناسان پنتازوم تماس بگیرید یا در تلگرام پیام ارسال کنید. (برای

لینک مستقیم تلگرام فیلترشکن را روشن کنید)

شماره مستقیم پشتیبانی : 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر