طراحی سایت شرکتی در تهران
Rate this post

طراحی سایت شرکتی واقعا چه کمکی به کسب و کار ها می کند؟! ممکن است شما که یک کسب‌وکار را آغاز می‌کنید و در مورد این واقعیت که چرا در دنیای امروزه کسب‌وکارها به یک وب سایت نیاز دارد دچار سردرگمی شده باشید. شما شگفت‌زده خواهید شد از اینکه بدانید در حدود ۴۶ درصد از کسب و کارهای کوچک در سال ۲۰۱۶ یک وب سایت نداشتند، اما در عرض یک سال  این میزان به ۲۹ درصد کاهش پیدا کرد. پس چه چیزی باعث شد مردم تغییر کنند؟ چرا مشتریان علاقه زیادی به فروشگاه‌های آنلاین نشان می‌دهند؟ در اینجا دلایلی برای اهمیت طراحی سایت وجود دارد و در نهایت به شما برای طراحی سایت شرکتی در تهران به همراه خدمات پشتیبانی راهکار موثری ارائه خواهیم کرد که شما را به اهدافتان نزدیک تر کند.

۱. ارائه خدمات ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته با طراحی سایت شرکتی در تهران

بعد از این که یک وب سایت شرکتی راه اندازی کردید، می توانید در تمام زمان ها به مشتریان خود خدمات ارائه کنید. مشتریان می‌توانند به محصولات شما نگاه کنند و حتی زمانی که شما در دسترس نیستید آن‌ها را بخرند. این بدین معنی است که شما خدمات و محصولات خود را ۲۴ * ۷ می‌فروشید. با این حال، شما باید از یک تیم توسعه وب باتجربه و ماهر برای طراحی سایت شرکتی در تهران برخوردار باشید.

مرتبط بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی در تهران : پنتازوم

۲. هدف قرار دادن بازار بزرگ‌تر با طراحی سایت شرکتی در تهران

زمانی که یک کسب‌وکار آفلاین دارید، تنها به تعداد محدودی از مشتریان دسترسی دارید، اما زمانی که آنلاین هستید، می‌توانید یک بازار بزرگ‌تر را هدف قرار دهید. ساعات کار شما طولانی‌تر از معمول است و مهم نیست چه چیزی را می‌فروشید، محصولات و یا خدمات؛ شما این کار را با کم‌ترین هزینه انجام می‌دهید.

۳. حضور جهانی

امروزه، همه چیز در مورد قرار دادن شرکت شما بر روی نقشه جهانی است. هر چه با کشورهای بیشتری ارتباط برقرار کنید، موفقیت کسب‌وکار شما بیشتر خواهد شد. دقیقا به همین دلیل است که کسب‌وکار کوچک شما به یک وب سایت نیاز دارد. با طراحی سایت شرکتی در تهران شما هزینه کمی برای جمع آوری مشتری بدون حضور فیزیکی خواهید پرداخت.

۴. جلب توجه جوانان با طراحی سایت شرکتی

جوانان زمان زیادی را بصورت آنلاین سپری می‌کنند و خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند تا اینکه در واقعیت از مرکز خرید بازدید کنند. داشتن یک کسب‌وکار آنلاین به این معنی است که شما می‌توانید جوانان را جذب کنید که از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

طراحی سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی در تهران

 

۵. مشتریان خود را در مورد برندتان آموزش دهید.

مشتریان همیشه علاقه‌مند به دانستن این هستند که چه چیزی الهام‌بخش شرکت شما برای شروع بوده است. زمانی که مسئول انتشار مطالب در مورد شرکت خود هستید، شانس بهتری برای تحت‌تاثیر قرار دادن مشتری دارید زیرا هیچ‌کس کسب‌وکار شما را بهتر از شما نمی شناسد. این بدین معنا نیست که شما در مورد برند خود اغراق می کنید، اما می‌توانید به مشتریان خود کمک کنید و سود خود را افزایش دهید. یک وبلاگ را به وب سایت خود اضافه کنید تا مشتریان شما احساس کنند که چیزی را به آن‌ها می‌دهید و تنها به دریافت پول علاقه‌مند نیستید.

۶. حضور در شبکه های اجتماعی

اگر یک کسب‌وکار را اداره می‌کنید، واضح است که شما باید در رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام و فیس بوک حضور داشته باشید. این کار ارزش برند شما را افزایش می‌دهد، به خصوص اگر عکس‌های خلاقانه آپلود کنید، با مشتریان خود تعامل داشته باشید و میزبان رقابت‌هایی باشید که توجه مردم را به شما جلب خواهند کرد.

مرتبط بخوانید: تعرفه طراحی سایت و عوامل تاثیرگذار بر آن

۷. برنامه بازاریابی

وب سایت‌ها اولین مرحله از هر برنامه بازاریابی هستند و پیش از طراحی بروشورها و کارت‌های کسب‌وکار باید انجام شوند. دقت کنید که هر فعالیت تبلیغاتی که شما شروع می‌کنید باید در صفحه ورود وب سایت شما باشد تا بازدیدکنندگان آن را هنگام باز کردن وب سایت شما ببینند. طراحی سایت شرکتی در تهران طوری عمل می کند که این بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل کنید.

۸. طراحی سایت اعتبار و قانون‌مداری برند شما را بهتر می‌کند.

داشتن یک وب سایت شرکتی باعث می‌شود که کسب‌وکار شما معتبرتر و قانونی باشد. ما در دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم، و این یک ایده مشترک است که فکر کنیم اگر شما یک وب سایت برای کسب‌وکار خود داشته باشید، شرکت شما واقعی است و مردم را فریب نمی‌دهید، درست مانند چند دهه قبل که داشتن یک آدرس فیزیکی مهم بود. با این حال، ضروری است که کسب‌وکار خود را به شیوه‌ای جذاب اما با ساختار خوب معرفی کنید.

۹. پشتیبانی از مشتری با طراحی سایت شرکتی در تهران

با داشتن یک صفحه پشتیبانی مشتری در وب سایت خود، تعامل خود با مشتریان خود را بهبود بخشید. این کار به ویژه زمانی کمک می‌کند که به بیش از یک کشور خدمات بدهید. این برای کسب و کارهایی مفید است که توان مالی یک سرویس تلفنی را ندارند. همچنین می‌توانید یک صفحه “پرسش های متداول” برای مشتریان آپلود کنید تا آن‌ها بتوانند قبل از اینکه مزاحم شما شوند، سوالات خود را حل کنند.پ

مرتبط بخوانید: ادمین سایت

۱۰. رسیدن به اهداف کسب‌وکار

یک وب سایت شرکتی شما را به اهداف کسب‌وکارتان نزدیک‌تر می‌کند. شما باید به کار خود وفادار بمانید و به کیفیت و ارزش خود برای موفقیت کسب‌وکار خود اقرار کنید. برای اینکه احساس موفقیت بکنید و رقابتی بمانید، به جای یک هدف بزرگ، اهداف کوچک‌تر را ایجاد کنید. این همچنین یک ساختار به کسب‌وکار شما می‌دهد و شما یک ایده روشن درباره نحوه اداره شرکت به دست می‌آورید.

۱۱. فروش آنلاین با طراحی سایت شرکتی در تهران

گزارشات می‌گویند که اگر یک وب سایت نداشته باشید پول زیادی را از دست می‌دهید. درصد فروش آنلاین در هر سال به صورت تصاعدی رشد می‌کند. شما نیاز ندارید به فروشگاه فیزیکی خود محدود شوید چون مهم است که هر دو با هم ترکیب‌شده و حداکثر درآمد را به شما می‌دهند.

مرتبط بخوانید: طراحی سایت حرفه ای در تهران

۱۲. آزمون ایده‌های جدید

وب سایت کسب‌وکار خود را با CMS  توسعه دهید که به شما اجازه می‌دهد تا ایده‌های جدید را تست کنید و بازدیدکنندگان می‌توانند در صورتی که بخشی از سایت کار می‌کند یا خیر، به شما اطلاع دهند. پول هدر نمی‌دهید چون شما می‌توانید این ایده‌ها را بدون هزینه امتحان کنید. برای معرفی محصول برنامه‌ریزی می کنید؟ آن را برای چند روز بر روی یک وب سایت بگذارید و آن را تا حد ممکن جذاب کنید و ببینید که آیا مردم آن را دوست دارند یا خیر.

۱۳. عاری از هزینه

اگر بودجه پایینی دارید، می‌توانید یک وب سایت رایگان در وردپرس باز کنید. ببینید چگونه کار می‌کند، زمانی که مقداری پول بدست ‌آوردید با یک شرکت توسعه وب سایت شرکتی تماس بگیرید و به دنبال کمک آن‌ها در ایجاد یک وب سایت کامل باشید.

طراحی سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی در تهران

۱۴. وب سایت‌های تجاری رقیب

ساده است. از آنجا که رقیب تان یک وب سایت کسب‌وکار دارد، شما نیز باید یک وب سایت داشته باشید. مشتریان قبل از خرید یک محصول زیاد تحقیق می‌کنند و اگر یک وب سایت ندارید، به رقبای خود کمک می‌کنید تا ترافیک را به دست آورند. همچنین به این معنی است که شما در حفظ آخرین تکنولوژی‌ها و ایجاد موفقیت در کسب و کارتان، ناتوان هستید.

۱۵. مرکز منابع برای کارکنان

وب سایت تنها برای مشتریان شما نیست بلکه برای کارکنان نیز صادق است. یک زیردامنه برای کارمندان خود ایجاد کنید، که آن‌ها می‌توانند برای آپلود عکس، ویدئو آموزشی و راهنما برای کمک به مشتریان استفاده کنند. همچنین باعث می‌شود که کارکنان تان احساس ارزشمندی کنند. پرسنل شما هزینه‌ای ندارند، بلکه سرمایه‌گذاری هستند که زمانی که درست رفتار شود از مزایای بلند مدت آن بهره‌مند خواهید شد.

طراحی سایت شرکتی در تهران با پنتازوم

شرکت پنتازوم متناسب با کسب و کار شما از ایده های خلاقانه و مدرن برای طراحی سایت شرکتی در تهران استفاده می کند. این شرکت مشاوره را در اولویت قرار می‌دهد تا درباره نیازهای مشتری، علایق، و هر ایده‌ای که ممکن است برای وب سایت پیش از تهیه طرح کلی برای توسعه داشته باشند؛ صحبت کرده و آن ها را شناسایی کند. بعد از مشاوره اولیه، تیم پنتازوم به مرحله طراحی می‌رود و چندین مفهوم طراحی متمایز ایجاد می‌کند تا بتواند طرح کلی را براساس خواسته‌های شما فراهم می‌کند.

علاوه بر این پنتازوم هنگام طراحی سایت شرکتی در تهران  بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) را نیز در نظر میگیرد تا ربات‌های موتور جستجو بتوانند به طور مناسب سایت شما را هدایت و ایندکس کنند. همچنین خدمات پشتیبانی وب سایت نیز توسط پنتازوم ارائه می شود. علاوه بر این موارد شما می توانید از خدمات استراتژی بازایابی و تولید محتوا برای کسب و کار خود استفاده کنید تا به صورت هدفمند در دنیای تجارت آنلاین گام گذاشته و به سمت موفقیت پیش بروید.

نیاز به طراحی سایت شرکتی در تهران برای کسب و کار خود دارید؟ با پشتیبانی ما تماس بگیرید! شماره مستقیم پشتیبانی : 09223896531

حتما بخوانید: طراحی سایت بیمارستان
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید