نمونه جملات تبلیغی موثر
Rate this post

نمونه جملات تبلیغی موثر به شما در بازاریابی کمک می کند. ایده های زیر می تواند در فروش موثر باشد. در بازاریابی های امروزی برنده کسی است که بتواند بهتر مشتری را جذب کند و یا به عبارتی دیگر بتواند تبلیغات بهتری داشته باشد . تبلیغات شامل مجموعه اقداماتی است که بتواند مشتری را ترغیب به استفاده از خدمات شما بکند . تبلیغات را بیشتر در عکس ها می دانند چرا که معتقدند که می توان مفهوم هزاران کلمه را با استفاده از یک عکس رساند اما این نکته را نباید فراموش کنیم که گوش ها راحت تر ترغیب می شوند تا چشم ها پس امروز با ما باشید تا یکی از مخرب ترین سلاح های تبلیغات یعنی نمونه جملات تبلیغی موثر را به شما معرفی کنیم.

نمونه جملات تبلیغی موثر

نمونه جملات تبلیغی موثر

1 – ( حس خانه ! به این نمونه توجه کنید . کدام مکان روی این کره خاکی بهتر ، امن تر و راحت تر از خانه است ؟ سازنده این جمله به جرئت بهترین کلمات را برای جذب انتخاب کرده . نکته : این جمله دو کلمه است اما جذاب تر از جملاتی چند خطی .

2 – ( همیشه به روز ) فرض کنید الگوی خرید شما برندی است که همیشه در بازار بروزرسانی سریعی دارد . پس شما بدون شک همیشه یک پله از اطرافیان خود جلو هستید . حتما همیشه به روز باشید .

 

کتاب آموزش انتخاب شعار تبلیغاتی شامل نمونه هایی واقعی از مشتریان پنتازوم است! پیشنهاد میکنیم از دست ندهید!😁😉

 

3 – ( اول مشتری ) اگر اولویت یک فروشنده مشتری باشد پس بدون شک در بازار جایگاه والاتری دارد چرا که آن ها مشتری را به خود ترجیح می دهند و مهم ترین خواسته آن ها رضایت مشتری است . روابط متقابل ایجاب می کند به همان اندازه که به مشتری علاقه دارند مشتری نیز به آن ها علاقه دارد . اولویتتان مشتری باشد . این جمله از نمونه جملات تبلیغی موثری است که بدون شک تنها نباید در جمله باشد زیرا در غیر این صورت ضرری جبران ناپذیر برای برند به همراه دارد . 

4 – ( مجانی ) معمولا در این گرانی ها کلمه مجانی بسیار هوادار دارد . قرار نیست محصولات خود را رایگان ارائه کنید چرا که نمی خواهیم شما ضرر کنید . گاهی ضرر لازم است چرا که با طرح های موثر برند سازی و تبلیغات بروز شما مشتری و سودی را کسب می کنید که در مقابل ضرر ( بودجه تبلیغات و ایده ها ) بسیار با ارزش است .

5 – ( انحصاری ) اگر شما بتوانید هواداران خدمات خود را منحصر به فرد کنید و در جامعه آن ها را متمایز کنید تا حد زیادی رقابت با هم کاران خود را برده اید . برای مشتریان خود شرایظی را به وجود بیاورید که با رفتن آن ها در جامعه آن ها خود نماد و مبلغ برند شما باشند .

6 – ( ساده باشید ) اگر برای محیط خدمات خود امکاناتی خلاف عرف فعلی جامعه به وجود بیاورید معمولا برنده شما اید . در جامعه امروزی ما به ندرت ساده بودن میبینیم . پس کمی هم ساده باشید .

 

7 – ( داد و ستدی به صرفه ) این جمله یکی از محبوب ترین جملات در حوزه تبلیغات و جذب مشتری است .  اگر مشتری از خدمات شما استفاده کند به نحوی که خود راضی باشد و مزایایی که دریافت می کند به حداکثبر ممکن برسد در واقع یکی از راضی ترین مشتری های شما است . اشتباه برخی برند ها در این حوزه رد کردن این حداکثر است که بدون شک آن ها را با ضرر مواجه می کند .

8 – ( تضمینی است ) اینکه مشتری بداند بعد از استفاده از برند شما می تواند از خدمات شما مطمئن باشد کلیدی است برای برد شما . شما باید بتوانید تضمین کنید خدمات شمما سالم است و هیچ عیب و نقصی ندارد . پس اگر مشتری شما بتواند این خدمت را کسب کند به برند شما به چشم اعتماد نگاه می کند . خدمات تضمینی ارائه کنید و این مورد از نمونه جملات تبلیغی موثر را دست کم نگیرید .

9 –  ( بهترین باشید ) آیا بهترین بودهن کاری ساده است . قطعا خیر اما برای رسیدن به این درجه باید از قبل به این جمله اشاره کنید زیرا هر تبلیغی صد در صد راست و درست نیست . این کار کاری اشتباه نیست و قسمتی از کار تبلیغات است . در واقع شما با داشتن یک الگوی مناسب از نحوه خدمات می توانید برای برند خود بهترین باشید و بعد از پیشرفت بهترین در بازار باشید .

10 – ( غیر مستقیم مقایسه کنید ) اگر در حوزه خدمات خود رقیب هایی دارید که آن ها از شما ضعیف ترند یا در جایگاهی مشابه جایگاه شما قرار دارند باید به طور مستقیم رقابتی بین شما صورت بگیرد . مثل تبلیغات مخرب کوکاکولا و پپسی که سعی دارند همدیگر را تخریب کنند و مشتریان یکدیگر را بربایند . اگر برندی که با آن رقابت دارید را در حوره تبلیغات متقابل شکست دهید برنده حوزه خود هستید . 

11 – ( برنده اید ) اگر بتوانید شرایطی را محیا کنید که در آن طی یک قرعه کشی صد نفر از مشتریان شما قرعه ای را ببرند در دو حوزه سود کرده اید . حوزه اول اینکه مشتریان شما کمی از شما امید می گیرند و فعالیت خودشان در حوزه شما را زیاد می کنند .  حوزه دوم این است که شما توانسته اید مشتریانی از دیکر رقیبان خود کسب کنید و نظر مردم را به خود جلب کنید . توجه کنید برای این که شما صد نفر را متمایز کنید حتما نباید هزینه کمرشکنی  را پرداخت کنید . این قرعه می تواند جوایزی کاملا بدون ارزش مادی داشته باشد.

نمونه جملات تبلیغی موثر

نمونه جملات تبلیغی موثر

12 – ( تلاقی لذت و خرید ) شما باید به مشتری خود بفهمانید که اینکه قرار است مادیات از دست بدهند ، تنها وجهه خرید نیست . او باید بداند استفاده از خدمات یک مجموعه چه لذت هایی می تواند داشته باشد . اگر این بتوانید این قاعده را درست به مشتریان خود برسانید برد در بازار را برای خود به راحت ترین حالت رسانده اید . این مورد از نمونه جملات تبلیغی موثر برای برد هر برندی لازم است.

13 – ( جایی که باید باشید ) اگر برند شما بتواند در بازار خدمات مشابه خدمتی نوین و متفاوت ارائه کند در واقع کمی از رقیبان خود جلو بیفتد باید به مشتری های تمام برند های هم حوزه بفهماند که برندی که انتخاب کرده اند برندی ضعیف تر از برند شماست و آن ها جایی که لیاقتشان است نیستند .  این ترفند از نمونه جملات تبلیغی موثر بیشترین کاربرد را دارد مخصوصا وقتی متمایز شده اید.

14 –  ( خودتان را بیابید ) اگر  شما به مشتری خود این مفهموم را برسانید که تمام آنچه برای استاندارد های خود لازم دارد در برند شماست پس دیگر چه می خواهید ؟ مشتری شما باید نیمه گمشده استاندارد خود را در برند شما بیابد . برد با شماست اگر این استاندارد را در برند خود تعریف کنید .

15 – (  تاکیدی بر بهتر بودن ) استاندراد  را در چه می بینید؟ آیا هر برندی استاندارد است؟ استاندارد کالا برای چه خدماتی خوب است ؟ جواب همه این سوال ها در این خدمات است . هر جه خدمات شما بهتر ارائه شود این شمایید که استاندارد بازار را تعریف می کنید . پس بهبود یافتن خدمات شما کلیدی است برای استاندارد شدن برند شما . اگر در حوزه ای فعالیت می کنید که در آن برندی به بیشترین حد از قدرت خود رسیده استاندارد ها را یا به بهترین شکل اجرا کنید تا شما هم سهمی از بازار را بگیرید یا خود استاندارد ها را بشکنید و استانداردی جدید تعریف کنید . نمونه جملات تبلیغی موثر یک از راه هایی است که شما بتوانید استاندارد شوید .

 

16 – ( ! تخفیف ! ) یادتان نرود اگر برندی هستید که خدمات ارزشمندی دارید ، هر قشری از جامعه نمی توانند مشتری شما باشند پس برای مجذوب کردن همه اقشار جامعه چند ترفند مثل قرعه کشی و و تخفیف لازم است . این ترفند ها را دست کم نگیرید و به یاد داشته باشید نوع و نحوه تبلیغ این فرقه از خدمات بسیار مهم و ضروری است استفاده از نمونه جملات تبلیغی موثر را فراموش نکنید .

17 – ( به خودتان کمک کنید ) باید بدانید تمام آنچه که لازم است مشتری شما بداند این است که او دارد با استفاده از خدماتی ضعیف تر امکانات خود را مضر استفاده می کند . پس باید به او فهماند که به کمک لازم دارد و شما برندی هستید که به او کمک می کنید .

امیدواریم مطلب امروز ما در خصوص نمونه جملات تبلیغی موثر برای شما مفید واقع شده باشد. اگر شما نیاز به مشاوره و اجرا در خصوص برندسازی ، تبلیغ نویسی ، شعار تبلیغاتی و یا تبلیغات و بازاریابی دارید، شما می توانید از مشاوره سریع در تلگرام نیز استفاده کنید.  حتما با ما تماس بگیرید. شماره ی مستقیم پشتیبانی :  09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید