تولید محتوا در پنتازوم چطور انجام می شود؟

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از موارد بسیار مهم در یک کسب  و کار اینترنتی است. اهمیت تولید محتوا را می توان از چند وجه مختلف بررسی کرد. ضمن توضیح علت اهمیت فوق العاده تولید محتوا در کسب و کار شما، در پست مراحل انجام یک سفارش در پنتازوم برای پروژه های تولید محتوا را توضیح می دهیم.

باید قبول کنیم که از زمان و کارایی فروش سنتی محصولات یا ارائه خدمات زمان زیادی گذشته است. امروز تنها به کمک شیوه های جدید می توانیم در بازار پر رقابت دوام داشته باشیم. شیوه های جدید و هوشمندانه تری در معرفی کسب و کار شما می تواند بسیار موثر باشد. یکی از این روش ها بازاریابی محتوا است. بازاریابی محتوا در واقع چیزی فراتر از برنامه ریزی و تولید محتوا مناسب سپس درج و رپورتاژ آن و بازبینی نتایج حاصله نیست.

تولید محتوای ارزشمند باعث می شود گوگل صفحات سایت شما را ارزش گذاری کند. در جستجو های گوگل نمایش داده شوید و چه چیزی بهتر از این است که مشتری خودش شما را پیدا کند؟! تولید محتوا خوب این امکان را به شما می دهد.

از سمت دیگر مساله فقط گوگل به عنوان یک موتور جستجو نیست! محتوای سایت شما اهمیت دارد زیرا قرار است به عنوان یکی از ابزاری که به شما در ایجاد ارتباط با مشتریان کمک می کند، نقش کلیدی داشته باشد. محتوا قرار است مفید و الهام بخش باشد.

تصور کنید که شما یک پزشک هستید. با راه اندازی بخش ارتباط با بیماران و درج مقالات مفید و درست که مورد نیاز بیمارتان است، می توانید این ارتباط موثر را ایجاد کنید. شاید شما در حرفه ی طراحی داخلی فعالیت داشته باشید. در این صورت تولید محتوای سایت باید حول پروژه هایی که انجام داده اید یا راهنمای جامع طراحی داخلی و یا لیست های جامع انتخاب دکوراسیون می تواند واقعا موثر باشد. اگر شما یک سرآشپز هستید، می توانید در خصوص دستورالعمل تهیه غذاها، دسر ها و پیش غذاهای مختلف تولید محتوا داشته باشید. اگر شما در حوزه آرایشگر مشغول به فعالیت هستید، ترفند های مربوط به حوزه کاری خودتان را برای بازدید کننده ها منتشر کنید. و اگر…

شغل شما چیست؟! واقعا هیچ تفاوتی ندارد که چه شغلی داشته باشید. تولید محتوا سایت شرکتی یا تولید محتوا فروشگاه اینترنتی؟ تولید محتوا در تولید محتوا بیشتر از همه یک هدف را باید دنبال کنیم. رفع نیاز بازدید کننده ها.

اهمیت تولید محتوا برای کسب و کار ها تا به آن جا است که  برای برخی از موارد نظیر معدن و سرمایه گذاری در معاملات املاک خاص که به نظر سنتی تر هم می آیند، خیلی زود دست به کار شده اند. نکته مهم دیگری که وجود دارد زمان تولید محتوا است. هر چقدر زودتر اقدام کنید، بهتر است. با گذشت زمان صفحات سایت شما در گوگل ارزش بیشتری پیدا می کنند.

تولید محتوا در پنتازوم چطور انجام می شود؟

در این خصوص هم باید چند مورد را برای شما توضیح بدهیم. اولین سوالی که مشتریان ما (در واقع مشتریان بالقوه! ) می پرسند در خصوص قیمت تولید محتوا یا تعرفه های ما است. در حقیقت ما پلن هایی را برای تولید محتوا بنابر تجربه خودمان در پروژه های قبلی آماده کرده ایم. شما می توانید متناسب با نیاز خود از آن ها استفاده کنید.اما مهتر از پلن های عمومی ما نیاز شماست. ممکن است نیازمندی شما متفاوت باشد. این موارد به سادگی با مشاوره اولیه مشخص خواهند شد.

سوال دوم در خصوص روند تولید محتوا به کیفیت و تعداد کلمات درخواستی کارفرما برمی گردد. علاوه بر آن تولید محتوا ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد، اما به جز تالیف، ترجمه و یا جمع آوری مطلب در پیرامون یک موضوع نیاز به برنامه ریزی دارد. که درواقع همان استراتژی محتوای تولید شما را مشخص می کند. در ضمن مدیریت ابزار تحلیل (مانند گوگل وبمستر که باید تنظیمات آن برای سایت شما انجام گردد) را نیز از یاد نبرید. باید مشخص شود این موارد بر عهده چه کسی است.

بنابراین تولید محتوا سایت پیش از آن که ترجمه یا تالیف باشد یک فرآیند است. این فرآیند به کمک خود مشتری، مدیر محتوا، تولید کننده  محتوا و مسئول سئو تکمیل می شود.

در پنتازوم ، بیشتر از هر چیزی حفظ  کیفیت و تحویل پروژه به بهترین شکل برای ما اهمیت دارد. خدماتی که ارزش صرف زمان و انرژی را داشته باشند و در نهایت فعالیت روی پروژه ای که ارزش افزوده ای برای دنیا تولید کند، بهتر از هر چیزی هدف ما در راه اندازی این بخش است. بنابراین اگر شما نیاز به کمک و راهنمایی در خصوص خدمات تولید محتوای سایت خود را دشته باشید می توانید از ما کمک بگیرید. در تلگرام به پشتیبانی ما پیام بدهید یا در خواست خود را از طریق نوار آبی در فوتر برای ما ارسال کنید. تماس بگیرد. یا بالاخره از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید!

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر