قیمت پشتیبانی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پشتیبانی سایت

از عوامل مهم در قیمت پشتیبانی سایت، میزان امکانات شماست. شاید این جمله در نگاه اول عجیب به نظر برسد. آن چه که به عنوان یک صاحب کسب و کار باید بدانید این است که پشتیبانی سایت هیچ محدودیتی ندارد! به عبارتی به میزانی که شما بخواهید کسب وکارتان را در فضای مجازی رشد دهید، میتوانید هزینه کنید.

با یک مثال این موضوع را بیشتر توضیح میدهم. فرض کنیم شما یک مغازه دار هستید. اگر کسی به شما بگوید که فضای مغازه شما نامحدود است و شما هر چقدر که بخواهی میتوانی جنس در مغازه قرار دهی، در آن صورت شما چند میلیون تومان هزینه خرید اجناس خود خواهید کرد؟ این موضوع بستگی به میزان سرمایه اولیه شما دارد. وبسایت هم حکم همان مغازه نامحدود را دارد. امکانات و هزینه شما تعیین کننده قیمت پشتیبانی سایت شما خواهد بود.

از موارد اثر گذار در قیمت پشتیبانی سایت، هزینه مشاوره آنلاین است. اگر تمرکز تبلیغاتی خود را بر روی وبسایت خود قرار داده باشید، پس حتما سوالات زیادی در ذهن شما پیش خواهد آمد. شما حتی میتوانید نوع مشاوره خود را نیز تعیین کنید. استفاده از مشاوران حرفه ای نسبت به مشاوران فوق حرفه ای، قیمت پشتیبانی سایت شما را کاهش خواهد داد. پیشنهاد میکنیم مشاوره های خود را به شکل چند ماهه و پروژه ای در نظر بگیرید. این کار نیز باعث کاهش قیمت پشتیبانی سایت شما خواهد شد.

رتبه سایت شما در قیمت پشتیبانی سایت موثر است. اگر رتبه خوبی دارید، حتما بسیاری از کارها را از قبل انجام داده اید. پس در حال حاضر نیاز به تحلیل های دقیق تری دارید. اما اگر تازه وبسایت خود را راه اندازی کرده اید و یا رتبه سایت شما زیاد قابل توجه نیست، میتوانید با هزینه بسیار پایینی مشاوره و پشتیبانی سایت خود را انجام دهید.

اگر میخواهید قیمت پشتیبانی سایت خود را کاهش دهید، کارهای پشتیبانی سایت خود را برون سپاری کنید. این کار نسبت به زمانی که بخواهید یک متخصص کامپیوتر را به شکل تمام وقت در اختیار داشته باشید، بسیار به صرفه تر خواهد بود.

بروز رسانی های امنیتی هسته وردپرس شما به شکل دوره ای انجام خواهد شد. این کار باعث میشود تا به محض پیدا شدن مشکل، متخصصین ما وارد عمل شوند.

به شما پیشنهاد میدهیم که از همین حالا مبلغی را برای پشتیبانی سایت خود به شکل ماهانه کنار بگذارید. پشتیبانی سایت یک فعالیت مداوم بر روی سایت شماست. بسیاری از صاحبان کسب و کار بعد از مدت دو الی سه ماه از راه اندازی وبسایتشان، سایت را به حال خود رها میکنند. در صورتی که رها کردن وبسایت بعد از چند ماه قطعا به نفع آن ها نیست. هزینه ماهانه شما با توجه به امکانات و سرمایه شما مشخص خواهد شد. پس نگران افزایش هزینه های خود نباشید.

برای تعیین قیمت پشتیبانی سایت خود تحقیق های لازم را انجام دهید و در نهایت با ما تماس بگیرید. از پشتیبانی و مشاوره به شما برای رشد  کسب و کارتان لذت می بریم. شماره پشتیبانی : 09223896531

درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر