طراحی بنر تبلیغاتی
Rate this post

طراحی بنر تبلیغاتی یکی از روش های ارائه اطلاعات به مشتریان است. با طراحی یک بنر زیبا می توانید محصولات یا خدمات خود را به نحوه ای موثر به مشتریان ارائه کنید. این بنرها ممکن است برای مکان های مختلفی (فیزیکی یا مجازی ) طراحی شوند. در ادامه با پنتازوم همراه باشید تا همه ی موارد را خدمتتان توضیح بدهیم.

بنر تبلیغاتی چیست؟

صفحه های گرافیکی که برای معرفی محصولات و اپلیکیشن ها در وب سایت ها و اپلیکیشن های دیگر استفاده می شوند، بنرهای تبلیغاتی هستند. البته ممکن است بنرها برای استفاده های شخصی و  غیر تبلیغاتی نیز استفاده شوند.

در طراحی بنر تبلیغاتی کیفیت و جذابیت عکس اهمیت فراوانی دارد.  عکس هایی با کیفیت بالا و زیبا می توانند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. پس در انتخاب عکس، دقت لازم به بازدید بالای صفحه کسب و کار کمک بزرگی می کند.

طراحی بنر تبلیغاتی چه تأثیراتی در کسب و کار من دارد؟

بنرهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی هم در وب سایت ها و هم در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام به شمار می آیند که برای اطلاع رسانی موارد مختلف از جمله معرفی محصولات و خدمات استفاده می شوند.

– معرفی کسب و کار

برای جلب توجه کاربران فضای مجازی معرفی برند مربوط به هر نوع از کسب و کارها از مواردی است جایگاه ویژه آن کسب و کار را برای ارائه محصولات خود در بین رقبای خود تعیین کند. در فرآیند طراحی بنر تبلیغاتی برای معرفی برند یکی از شاخصه ها استفاده از خلاقیت است.

– بالا بردن ترافیک بازدید

از اهداف مهمی که طراحی بنر تبلیغاتی دنبال می کند افزایش تعداد کلیک توسط کاربران و بازدید از سایت یا صفحه اینستاگرام است. یکی از راه هایی که می توان میزان کلیک و مقدار زمان حضور درسایت را دریافت کرد، استفاده ابزار کلیک (CTR) است.

– جذب مشتریان جدید و بازگرداندن مشتریان قبلی

چنانچه بنرهای تبلیغاتی کسب و کار شما در وب سایت ها و صفحات دیگر اینستاگرام دیده شود می تواند هم مشتریان جدید و هم مشتریان قبلی که دسترسی به سایت شما را از دست داده اند دوباره جذب کند.

– افزایش میزان فروش محصولات و خدمات

با استفاده از شیوه تبلیغات بنری می توان انواع محصولات و خدمات را به صورت کاربردی به مشتریان معرفی کرد که این امر در ترغیب مشتریان برای خرید محصولات بسیار تأثیر دارد.

– معرفی جشنواره های فروش و تخفیف های محصولات و خدمات

یکی از راهکارهای تثبیت جایگاه برند و گسترش آن برای تأثیرگذاری بیشتر و جلب توجه مشتریان جشنواره های فروش و تخفیف های محصولات و خدمات است که می تواند افزایش چشمگیری در درآمدزایی برند کسب و کار شما داشته باشد.

طراحی بنر تبلیغاتی حرفه ای در این زمینه نقش بسیار زیادی دارد.

معرفی خدمات و یا کالاها در اینستاگرام و تلگرام

حتما به عنوان کسب و کاری که در فضای مجازی فعالیت دارد شما هم یک صفحه اینستاگرام و تلگرام دارید. برای ارائه معرفی خدمات و محصولات خود می توانید از خدمات طراحی بنر تبلیغاتی پنتازوم استفاده کنید.

خدمات مرتبط در پنتازوم:

طراحی سایت حرفه ای

طراحی ست اداری

مشاوره کسب و کار از راه اندازی تا بهبود عملکرد آن

انواع خدمات کسب و کارهای اینترنتی

خدمات طراحی لوگو

پنتازوم تمام خدمات طراحی بنر تبلیغاتی را با قیمتی مناسب و کیفیت حرفه ای به شما ارائه می دهد.

 

برای دریافت فرم مربوط به خدمات پنتازوم می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام ارسال کنید. یا مشخصات خود را در نوار آبی ذیل این پست وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. شماره پشتیبانی مستقیم: 09223896531

 

پنتازوم پس از دریافت سفارش شما متعهد می شود که طبق زمانبندی اعلام شده تا زمان نهایی شدن و جلب نظر مساعد مشتری خود خدمات مربوط به طراحی بنر تبلیغاتی را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.

چرا که ما از اهمیت این موضوع در کسب و کار شما آگاهی کامل داریم و موفقیت شما در کسب و کارتان برای ما اهمیت فراوانی دارد.

 

مطلب مرتبط: پشتیبانی حرفه ای سایت چطور انجام می شود؟

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید