پشتیبانی ماهیانه سئو سایت
Rate this post

پشتیبانی ماهیانه سئو سایت چه کمکی به کسب و کار من می کند؟ آیا در پنتازوم خدمات پشتیبانی ماهیانه سئو سایت ارائه می شود؟ در پشتیبانی ماهیانه سئو سایت دقیقا چه مواردی برای من به انجام می رسد؟ با توضیح این موارد امروز در خدمت شما هستیم.

پیش از توضیح چگونگی ارائه خدمات پشتیبانی ماهیانه سئو سایت می خواهیم یک یادآوری خیلی مهم را برای شما داشته باشیم:

طراحی سایت کافی نیست! سایت برای شما به منزله یک ابزار اولیه قدرتمند عمل می کند. اما به جهت معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات شما کافی نیست!

مرتبط بخوانید: هزینه تولید محتوا اینستاگرام

سئو چیست؟ سئو سایت شامل چه بخش هایی می شود؟

سئو مخفف (Search Engine Optimization) و به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است. توجه به این نکته ضروری است که در سئو سایت باید چند مورد را در نظر بگیریم:

اما خدمات سئو وردپرس چه کمکی به شما می کند؟ فعالیت برای سئو وب سایت  شما از بخش های مختلفی تشکیل می شود:

1- بخش اول در هنگام طراحی سایت باید در نظر گرفته شود و استفاده از کدهای بهینه، زمان بارگزاری مناسب صفحات سایت (که قطعا در سئو سایت هم موثر است) و به کار بردن ملزومات است.

2- بخش دوم محتوا است. برنامه ریزی مناسبی برای محتوا سایت شما باید صورت بگیرد که شامل دسته کلمات کلیدی حوزه فعالیت شما باشد. هم چنین سایت شما باید به روز باشد و به روزرسانی آن به صورت منظم صورت بگیرد. در نوشته های سایت شما باید استاندارد سئو رعایت شود و مدیر محتوا و سئو سایت شما مسئول رسیدگی به این مورد است.

3- بخش سوم سئو خارجی است.: شما نیاز به دریافت لینک از دیگر سایت ها خواهید داشت. که این مورد نیز جزو وظایف و خدمات سئو وردپرس است.

مرتبط بخوانید: پشتیبانی سایت کسب و کارهای کوچک

پشتیبانی ماهیانه سئو سایت چه کمکی به من می کند؟

با توجه به این موضوع که انجام سئو برای سایت شما نیاز به سپری شدن زمان چند ماهه دارد، استفاده از خدمات پشتیبانی ماهیانه سئو سایت بهترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. سئو سایت یک فرآیند است. انتظار نداشته باشید در بازه زمانی کوتاه مدت با این روش به نتیجه برسید. البته به عنوان یک از بهترین راهکارها در توسعه و معرفی کسب و کار شما این روش را پیشنهاد می کنیم. در صورتی که نیاز به مشاوره اولیه به صورت رایگان در این خصوص داشتید یا تمایل داشتید از طرح های ما برای پشتیبانی ماهیانه سئو سایت اطلاع پیدا کنید با ما تماس بگیرید یا در تلگرام پیام ارسال کنید. شماره پشتیبانی ما:09223896531 آرزومند توفیق شما در کسب و کارتان هستیم.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
1 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
  • خرید خط 0912
    11 ماه پیش

    عالی بود و موفق باشید و خسته نباشید