پشتیبانی سئو سایت
Rate this post

چرا پشتیبانی سئو سایت ؟ آیا پشتیبانی سئو سایت برای سایت های شرکتی نیز لازم است؟ پشتیبانی سئو سایت برای سایت فروشگاهی چطور انجام می شود؟ اصلا پشتیبانی سئو سایت چیست؟! امروز در پنتازوم این موارد را برای شما توضیح خواهیم داد.

پشتیبانی سئو سایت چیست؟

اگر طراحی سایت اولین و موثرترین گام در تبلیغات اینترنتی بدانیم، پشتیبانی سئو سایت قطعا مهم ترین گام بعد از آن خواهد بود. پشتیبانی سئو سایت به سه قسمت کلی تقسیم می شود.

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت

اما خدمات پشتیبانی سئو سایت  چه کمکی به شما می کند؟ فعالیت برای سئو وب سایت  شما از بخش های مختلفی تشکیل می شود:

1- بخش اول در هنگام طراحی سایت باید در نظر گرفته شود و استفاده از کدهای بهینه، زمان بارگزاری مناسب صفحات سایت (که قطعا در سئو سایت هم موثر است) و به کار بردن ملزومات است.

2- بخش دوم محتوا است. برنامه ریزی مناسبی برای محتوا سایت شما باید صورت بگیرد که شامل دسته کلمات کلیدی حوزه فعالیت شما باشد. هم چنین سایت شما باید به روز باشد و به روزرسانی آن به صورت منظم صورت بگیرد. در نوشته های سایت شما باید استاندارد سئو رعایت شود و مدیر محتوا و سئو سایت شما مسئول رسیدگی به این مورد است.

3- بخش سوم سئو خارجی است.: شما نیاز به دریافت لینک از دیگر سایت ها خواهید داشت. که این مورد نیز جزو وظایف و خدمات سئو سایت است.

اجازه بدهید این طور صورت مسئله را مطرح کنیم: شما چرا یک سایت دارید؟ جواب های احتمالی شما این موارد خواهد بود:

_ برای این که محصولات و یا خدمات خود را به مردم معرفی کنیم. (سایت شرکتی)

_ برای این محصولاتی را برای فروش به مردم عرضه کنیم. (سایت فروشگاه اینترنتی)

_ به دلیل این که فایل هایی برای دانلود داریم و می خواهیم آن ها را برای فروش عرضه کنیم (فروشگاه فایل )

_ ما میخواهیم خبرهای روز را در اختیار مردم قرار دهیم.(سایت خبری)

_ من می خواهم در سایت خود را معرفی کنم و یک برند شخصی بسازم.

_ سایت ما خدمات درج آگهی به مردم ارائه می کند.

_ ؟

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت

در یک جمله خلاصه می کنیم:

سایت برای مردم، اطلاع رسانی، خرید و .. ارجاع از گوگل  طراحی می شود و برای ارائه و معرفی خود در وب سایت خود نیاز به محتوا مفید دارید.

به هر دلیلی که سایت داشته باشید و یا قصد طراحی سایت داشته باشید، محتوا جزء جدا نشدنی و بسیار مهم آن است. بخش عمده ای از کار سئو (منسوب به سئو داخلی) مربوط به کیفیت ، تعداد ، نوع و نحوه درج محتوا سایت شما باز می گردد.

بدون پشتیبانی سایت، طراحی سایت بی معنی است!

آیا پشتیبانی سئو سایت شرکتی نیز ضروری است؟

پاسخ این سوال قطعا بله است. در مورد سایت های شرکتی در نظر بگیرید که معمولا هر شرکت روی حوزه به خصوصی فعالیت دارد. بنابراین طیف بازدید کننده از سایت شرکت نیاز به همان خدمات تخصصی دارند. در مورد سایت های شرکتی الزاما نیازی افزایش تعداد بازدید ندارید (زیرا فعالیت شما به صورت تخصصی است و بنابراین بازدید کننده ها نیازهای خاص مربوط به حوزه تخصص شما را نیاز دارند) بلکه نیاز به افزایش هدفمند بازدید سایت دارید. این نیاز را پشتیبانی سئو سایت پوشش می دهد.

پشتیبانی سئو سایت فروشگاهی چطور انجام می شود؟

اولین موردی که باید در پشتیبانی سئو سایت فروشگاهی در نظر بگیرید، محتوا کافی و مفید در خصوص محصولات شماست. مورد بسیار مهم بعدی مربوط به بخش وبلاگ در سایت های فروشگاهی است. خیلی از وقت ها مشتریانمان از ما سوال می پرسند: برای سایت فروشگاهی نیاز به تولید محتوا وبلاگ است؟

وبلاگ یک سایت چه فروشگاهی و چه شرکتی می تواند یک منبع غنی از نوشته ها در حوزه تخصصی کاری آن مجموعه باشد. وبلاگ یک منبع عالی برای ارجاع مشتریان بالقوه شماست.تولید محتوا، برنامه ریزی، انتخاب کلمات مناسب، ایجاد لینک دهی مناسب بین مطالب و یا احتمالا محصولات (برای فروشگاه اینترنتی) جزء پشتیبانی سئو سایت محسوب می شود.

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت : شما را به هدفتان نزدیک می کند. (فروش محصولات؛ معرفی شرکت)

بنابراین وجود وبلاگ و فعالیت روزانه روی آن یک موضوع ضروری است. نکته ای که باید در نظر بگیرید، برنامه ریزی برای مطالب و موضوعات درج شده در بخش وبلاگ است. وبلاگ یک سایت شرکتی و یا فروشگاهی قرار است یک وسلیه برای معرفی خدمات آن باشد. بنابراین ذکر این نکات در تولید محتوا بخش وبلاگ ضروری است.

در صورتی که نیاز داشته باشید از خدمات ما برای سئو سایت خود استفاده کنید و یا از مشاوره اولیه و راهنمایی کارشناس پنتازوم کمال استفاده را ببرید. حتما با ما تماس بگیرید. شماره پشتیبانی : 09223896531 . از برنامه ریزی برای موفقیت شما لذت می بریم.

حتما بخوانید: طراحی سایت بیمارستان
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید