پشتیبانی سایت شرکتی

پشتیبانی سایت شرکتی

پشتیبانی سایت شرکتی شامل چه خدماتی است؟ برون سپاری پشتیبانی سایت شرکتی چه مزایایی برای من خواهد داشت؟ با پشتیبانی سایت شرکتی بازدید های سایت من نیز زیاد خواهد شد؟ امروز در سایت تخصصی پنتازوم به این موارد پاسخ می دهیم.

مرتبط بخوانید: گزارش جامع کسب و کار اینترنتی

چرا باید از خدمات پشتیبانی سایت شرکتی استفاده کنم؟

اولین مزیت استفاده از خدمات پشتیبانی سایت پنتازوم، حذف دغدغه های روزمره شماست. با توجه به این موضوع که پس از طراحی اولیه سایت باید به آن رسیدگی روزانه شود، شما دو انتخاب خواهید داشت:

1- در شرکت یا مجموعه خود فردی را مسئول این کار استخدام کنید.

2- از خدمات برون سپاری پشتیبانی سایت شرکتی استفاده کنید.

در صورت استخدام نیرو ثابت باید هزینه های بالای استخدام و نگهداری نیروهای حرفه ای را بپردازید. علاوه بر آن باید بتوانید روی کار نیروها نظارت داشته باشید. بنابراین برای بخش آی تی شرکت نیاز به یک تیم خواهید داشت که شامل سرپرست و کارشناس خواهد بود.

در صورتی که از خدمات پشتیبانی سایت افراد فریلنس که به صورت دورکار فعالیت می کنند، همیشه این دغدغه را خواهید داشت که مسئولیت پذیری لازم در ارائه خدمات به شما وجود نداشته باشد. البته تعداد زیادی از این افراد هستند، که به صورت دورکاری فعالیت می کنند و تعهد لازم را هم دارند. اما به هر حال یک شرکت با توجه به طرح بلند مدتی که برای نگهداری و توسعه مشتریان خود دارد می تواند گزینه مناسب ترین برای ارائه خدمات پشتیبانی سایت شرکتی به شما باشد.

مرتبط بخوانید: طراحی قالب سایت

در پشتیبانی سایت شرکتی معمولا سه بخش عمده را به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم :

1- پشتیبانی بخش محتوا سایت: این بخش شامل برنامه ریزی، به روز رسانی و درج محتوا سایت است. در این بخش علاوه بر متن، با توجه به درخواست شما تصاویر گرافیکی ، انواع فیلم و ویدئو و پادکست نیز پشتیبانی می گردد.

2- پشتیبانی سئو سایت : که با نظارت بر بخش تولید محتوا و هم چنین فعالیت برای درج لینک سایت شما در دیگر سایت ها صورت می گیرد. خدمات پشتیبانی سئو سایت به افزایش بازدید واقعی سایت شما کمک می کند.

3- پشتیبانی فنی سایت : این بخش با توجه سیستم مدیریت محتوا شما صورت می گیرد. ما برای پشتیبانی سایت وردپرس پلن هایی در سایت موجود داریم. در صورتی که نیاز به به پشتیبانی اختصاصی دارید، با ما تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنیم.

برون سپاری خدمات معمولا به شما کمک می کند هزینه را بهتر مدیریت کنید و سطح مسئولیت های خود را کمتر کنید. آرامش خاطر شما با یک پشتیبان خوب سایت تامین می شود. با ما در تماس باشید یا از طریق تلگرام اقدام کنید. از برنامه ریزی برای کسب و کار شما لذت می بریم. شماره پشتیبانی : 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر