هزینه های پشتیبانی سایت
Rate this post

پشتیبانی سایت ممکن است به موارد مختلفی اشاره داشته باشد و به همین دلیل تعرفه پشتیبانی سایت در هر مورد و بنابر درخواست کارفرما متفاوت است. از عوامل مهم در قیمت پشتیبانی سایت، میزان امکانات شماست. شاید این جمله در نگاه اول عجیب به نظر برسد. آن چه که به عنوان یک صاحب کسب و کار باید بدانید این است که پشتیبانی سایت هیچ محدودیتی ندارد! به عبارتی به میزانی که شما بخواهید کسب وکارتان را در فضای مجازی رشد دهید، میتوانید هزینه کنید. هزینه پشتیبانی سایت با توجه به درخواست شما تعیین می شود. امروز در سایت تخصصی پنتازوم می خواهیم هزینه های پشتیبانی سایت را برای شما ذکر کنیم.

پیش از این که توضیحات جامع برای هزینه های پشتیبانی سایت را برای شما ذکر کنیم توصیه ای برای شما داریم. بگذارید به عنوان یک متخصص تبلیغات یک راهنمایی بسیار بزرگ به شما داشته باشیم. هیچ وقت ارزش تبلیغات را با میزان هزینه ای که میپردازید مقایسه نکنید. مثلا: هزینه پشتیبانی سایت تقریبا یک دهم تعرفه تابلوهای تبلیغاتی است. اما واقعا کدام یک موثر تر است؟ باصراحت به شما خواهیم گفت که میزان اثر گذاری تبلیغات سایت در اغلب موارد بیشتر از تابلوهای تبلیغاتی است که به صورت مقطعی نمایش داده می شوند.

هزینه های پشتیبانی سایت

هزینه های پشتیبانی سایت

مرتبط بخوانید: پشتیبانی سایت شرکتی

در هزینه های پشتیبانی سایت معمولا سه بخش عمده را باید در نظر بگیرید:

1- پشتیبانی بخش محتوا سایت: این بخش شامل برنامه ریزی، به روز رسانی و درج محتوا سایت می شود. باید توجه داشته باشید در این بخش علاوه بر متن، با توجه به درخواست شما تصاویر گرافیکی ، انواع فیلم و ویدئو و پادکست نیز پشتیبانی می گردد.

2- پشتیبانی سئو سایت : این بخش از مهم ترین مواردی است که بلافاصله پس از  بالا آمدن سایت باید برای آن اقدام کنید. این بخش با نصب افزونه های مرتبط در سایت شما (در صورتی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید) شروع می شود. و در ادامه  با نظارت بر بخش تولید محتوا و هم چنین فعالیت برای درج لینک سایت شما در دیگر سایت ها صورت می گیرد. خدمات پشتیبانی سئو سایت به افزایش بازدید واقعی سایت شما کمک می کند. هر چقدر در این بخش سرمایه گذاری کنید، در واقع پشتوانه ای برای آینده سایت خود می سازید.

هزینه هایی که برای پشتیبانی ماهیانه سئو سایت می پردازید در طولانی مدت به شما باز می گردد.

3- پشتیبانی فنی سایت : این بخش با توجه سیستم مدیریت محتوا شما صورت می گیرد. ما برای پشتیبانی سایت وردپرس پلن هایی در سایت موجود داریم. در صورتی که نیاز به به پشتیبانی اختصاصی دارید، با ما تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنیم.

در بخش هزینه های پشتیبانی سایت شاید نیاز باشد به هزینه های تبلیغات نیز اشاره ای داشته باشیم. تبلیغات برای سایت شما در دیگر سایت های معتبر به صورت بنری، کلیکی و رپورتاژی مقدور است که با توجه به بودجه و برنامه ریزی که برای توسعه وب سایت خود دارید باید این موارد را نیز بررسی کنید.

برون سپاری خدمات معمولا به شما کمک می کند هزینه را بهتر مدیریت کنید و سطح مسئولیت های خود را کمتر کنید. آرامش خاطر شما با یک پشتیبان خوب سایت تامین می شود. با ما در تماس باشید یا از طریق تلگرام اقدام کنید. از برنامه ریزی برای کسب و کار شما لذت می بریم. شماره پشتیبانی : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید