خدمات پشتیبانی سایت وردپرس
Rate this post

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس شامل چه مواردی می شود؟ اگر سایت شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده باشد باید در پشتیبانی سایت،  نگهداری و توسعه آن به چه مواردی توجه کنید؟ افزونه ها در وردپرس چه کارایی دارند؟ استفاده بیش از حد از افزونه ها برای سایت ضرر دارد؟ در خدمات پشتیبانی سایت وردپرس چه مواردی ارائه می شود؟

وردپرس چیست و چرا استفاده از آن برای بسیاری از سایت ها توصیه می شود؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است. به شما امکانات حرفه ای برای مدیریت وب سایتتان ارائه می دهد. از جمله این امکانات می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

1- ایجاد بی نهایت صفحه

2- مدیریت سایت توسط ادمین ها (و نه برنامه نویس سایت)

3- امکان درج تصاویر، ویدئو ها و مطالب مربوط به حوزه کاری تخصصی شما

4- امکان درج نظر برای مطالب درج شده

5- امکان پشتیبانی حرفه ای از سئو سایت

6- امکان درج محصولات  و خرید آنلاین

7- امکان مدیریت موجودی در مورد سایت های فروشگاهی

9- امکان ایجاد صفحات و برگه های توضیحات، تماس با ما و درباره ما

10- ؟

مرتبط بخوانید: هزینه تولید محتوا اینستاگرام

امکانات وردپرس حرفه ای و بی نظیر است. علاوه بر امکانات اولیه ای که هر وب سایتی باید داشته باشد، توسعه دهندگان وردپرس نیازهایی که ممکن است در قالب های کلی نگنجد، طراحی و برنامه نویسی کرده اند. این موارد در اصطلاح افزونه های وردپرس نام دارند.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به چه مواردی گفته می شود؟

به طور کلی پس از طراحی سایت مرحله اول فعالیت شما در فضای مجازی تازه شروع می شود. طراحی سایت در واقع ابزار اولیه را برای معرفی شما در فضای وب در اختیارتان قرار می دهد. اما در نظر داشته باشید که تنها با خدمات حرفه ای پشتیبانی سایت می توانید در فضای مجازی موفق باشید. هم چنین باید در نظر داشته باشید که از عوامل مهم در قیمت پشتیبانی سایت ، میزان امکانات شماست. شاید این جمله در نگاه اول عجیب به نظر برسد. آن چه که به عنوان یک صاحب کسب و کار باید بدانید این است که پشتیبانی سایت هیچ محدودیتی ندارد! به عبارتی به میزانی که شما بخواهید کسب وکارتان را در فضای مجازی رشد دهید، میتوانید هزینه کنید.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس :برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود از شرکت های حرفه ای خدمات دریافت کنید.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به چند بخش تقسیم بندی می شود که برای شما به ترتیب ذکر خواهیم کرد:

1- خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در  بخش محتوا سایت: این بخش شامل برنامه ریزی، به روز رسانی و درج محتوا سایت می شود. باید توجه داشته باشید در این بخش علاوه بر متن، با توجه به درخواست شما تصاویر گرافیکی ، انواع فیلم و ویدئو و پادکست نیز پشتیبانی می گردد. در واقع ذکر این نکته ضروری است که هر چقدر محتوای شما پر بار تر باشد، میزان رشد و امتیاز دهی گوگل به آن نیز بیشتر است.

2- خدمات پشتیبانی سایت وردپرس  در بخش سئو سایت : این بخش از مهم ترین مواردی است که بلافاصله پس از  بالا آمدن سایت باید برای آن اقدام کنید. پشتیبانی سئو سایت با نصب افزونه های مرتبط در سایت شما (در صورتی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید) شروع می شود و در ادامه  با نظارت بر بخش تولید محتوا و هم چنین فعالیت برای درج لینک سایت شما در دیگر سایت ها صورت می گیرد. خدمات پشتیبانی سئو سایت به افزایش بازدید واقعی سایت شما کمک می کند. هر چقدر در این بخش سرمایه گذاری کنید، در واقع پشتوانه ای برای آینده سایت خود می سازید.

هزینه هایی که برای پشتیبانی ماهیانه سئو سایت می پردازید در طولانی مدت به شما باز می گردد.

3- پشتیبانی فنی سایت : این بخش با توجه سیستم مدیریت محتوا شما صورت می گیرد. ما برای پشتیبانی سایت وردپرس پلن هایی در سایت موجود داریم. این بخش هم چنین شامل به روزرسانی افزونه ها، پشتیبانی گیری و نصب افزونه های جدید در صورت درخواست شما می شود.

پشتیبانی بخش آی تی یک شرکت همیشه تنها مربوط به پشتیبانی آنلاین و سایت نیست. مواردی وجود دارد که پرسنل شما نیاز به راهبری، آموزش کار با سایت، ثبت نام و دیگر موارد ضروری در این حوزه راخواهند داشت . بنابراین با توجه به این که نیازهای کارفرمایان محترم در این زمینه ها با یکدیگر متفاوت است، برای توضیح جزئیات و نیازمندی خود حتما با ما تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به به پشتیبانی اختصاصی دارید، با ما تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنیم. شماره پشتیبانی آنلاین سایت ما: 09223896531

حتما بخوانید: طراحی سایت ارزان
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
1 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
  • خرید خط 0912
    11 ماه پیش

    مرسی بابت راهنمایی و عالی بود