تعرفه پشتیبانی سایت
Rate this post

یکی از مهم ترین موارد برای یک مدیر، هزینه ای است که قرار است برای رشد کسب و کار خود بپردازد. با طراحی سایت گام بسیار خوبی در معرفی خدمات و کالاهای خود برمی دارید اما کار شما با طراحی سایت به تمام نرسیده است. شما نیاز به پشتیبانی خواهید داشت . امروز به اتفاق به بررسی خدمات پشتیبانی سایت و  موارد تاثیر گذار در تعرفه پشتیبانی سایت می پردازیم. بگذارید به سوالات احتمالی ذهن شما یکی یکی پاسخ بدهیم.

اولین سوالی که ممکن است برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار بوجود آید این است که آیا اصلا باید برای تبلیغات اینترنتی خود هزینه کنم یا این که بهتر است وارد دنیای تبلیغات آنلاین نشوم؟

سوال شما را طور دیگری معنا میکنم. درواقع میخواهید بدانید که آیا اصلا نیازی به دانستن هزینه هایی چون تعرفه پشتیبانی سایت وجود دارد یا خیر؟

بگذارید به عنوان یک متخصص تبلیغات یک راهنمایی بسیار بزرگ به شما داشته باشیم. هیچ وقت ارزش تبلیغات را با میزان هزینه ای که میپردازید مقایسه نکنید. مثلا: تعرفه پشتیبانی سایت تقریبا یک دهم تعرفه تابلوهای تبلیغاتی است. اما واقعا کدام یک موثر تر است؟ باصراحت به شما خواهیم گفت که میزان اثر گذاری تبلیغات سایت در اغلب موارد بیشتر از تابلوهای تبلیغاتی است.

سوال دوم : تعرفه پشتیبانی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

در این مقاله تنها به چهار مورد از فاکتورهای کلیدی موثر در تعرفه پشتیبانی سایت میپردازیم. البته این فاکتورها تنها نیستند. تعیین دقیق هزینه پشتیبانی سایت نیاز به گرفتن مشاوره از یک متخصص دارد.

۱. هدف شما از احداث یا پشتیبانی سایت

کسب و کار شما چیست؟ آیا به دنبال یک سایت شرکتی هستید؟ شاید هم شغل شما تدریس است و به دنبال طراحی یک سایت آموزشی هستید؟ ممکن است بخواهید یک بانک اطلاعاتی از مشتریان برای خود درست کنید؟ شاید هم به دنبال یک فروشنده اینترنتی هستید که در هر لحظه از شبانه روز محصولات شما را بفروشد؟ و …

۲. زمانی که قرار است روی سایت شما گذاشته شود

آیا میخواهید به شکل روزانه روی تولید محتوای سایتتان کار شود یا این که میخواهید به صورت ماهانه از سایت شما یک نسخه پشتیبان گرفته شود و چند مورد جزئی دیگر؟ ممکن است در نگاه اول برای شما ضروری به نظر نیاید اما بازخوردی که دریافت می کنید به نسبت هزینه صرف شده، فوق العاده است!

۳. نقش گرافیک و قالب سایت در تعرفه پشتیبانی سایت

در نظر گرفتن مواردی چون طراحی لوگو ، روان شناسی رنگ ها، عکاسی، حجم طرح گرافیک، ویرایش تصاویر، طراحی سایت با صفحه موبایل یا کامپیوتر، طراحی اسلایدر و طراحی متون همگی از جمله مواردی است که ارزش گذاری گرافیک سایت شما را متحول خواهد کرد.

یکی از مواردی که به طور قطع باید به آن توجه کنید طراحی بنر سایت است. بنرهای سایت باید با توجه به اخبار جدید، محصولات نو، تخفیف ها و دیگر موارد مربوط به کسب و کار شما طراحی و به روزرسانی گردند.

طراحی انیمیشن نیز از جمله موارد بسیار جالبی است که میتواند به هزینه شما بیفزاید! اما در عین حال به جذابیت سایت شما و درگیر کردن مخاطبان به شدت اضافه خواهد شد.

مرتبط بخوانید: هزینه تولید محتوا سایت فروشگاهی

۴. نقش سیستم مدیریت محتوا در تعرفه پشتیبانی سایت

اگر از یک طراح سایت لغت cms را شنیدید منظور همان سیستم مدیریت محتواست. انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب از جمله فاکتورهایی است که با توجه به نیاز شما و این که بخواهید در چه حد سایت شما معروف شود متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از تعرفه پشتیبانی سایت کافی است با مشاوران پنتازوم تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. پشتیبانی هر سایت با توجه به نوع سیستم مدیریت محتوا و نوع درخواست کارفرما متفاوت است بنابراین برای اطلاعات دقیق با ما تماس بگیرید. از همکاری برای رشد و توسعه کسب و کار شما لذت می بریم.

در صورتی که تمایل دارید با پشتیبانی به صورت مستقیم در تماس باشید: شماره پشتیبانی : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
1 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
  • سیم کارت اقساطی کد 1
    10 ماه پیش

    خیلی خوب بود و موفق باشیدو خسته نباشید