آکادمی دانش بنیان حکیم
Rate this post

آکادمی دانش بنیان حکیم تجربه کارآفرینی در حوزه آموزشی عالی است. این سایت آموزشی به صورت خلاصه یک هدف عمده را دنبال می کند. توانمند سازی دانشجویان با ارائه مشاوره پایان نامه که توسط اساتید متخصص این مجموعه ارائه می شود. نکته جالب توجه در این مجموعه ارائه مشاوره برای پایان نامه های علوم انسانی، هنر و علوم انتظامی است.

از نظر کارکرد، سایت آکادمی دانش بنیان حکیم در وهله اول مقالات غنی در حوزه مشاوره پایان نامه، انواع سوالات متداول برای دانشجویان و موارد کاربردی مفید دیگر را ارائه می کند. علاوه بر آن دوره های آنلاین و محصولات به صورت که به صورت فایل های آموزشی ارائه می شوند بخش دیگری از کارکرد این سایت دانش بنیان است. فایل های ارائه شده در آکادمی دانش بنیان حکیم قابلیت خرید آنلاین را دارا می باشند.

برای مشاهده سایت رسمی آکادمی حکیم، کلیک کنید.

خدماتی که پنتازوم برای این مجموعه ارائه کرده است شامل موارد زیر می شود:

1- مشاوره برای آغاز کسب و کار اینترنتی

گام نخست برای آغاز هر فعالیتی در فضای مجازی آگاهی از نیازمندی مشتریان است. این موارد می تواند با مشاوره مجازی و یا حضوری پوشش داده شود. بررسی کافی در حوزه نیازمندی یک مشتری باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های او می گردد.

2- مشاوره برای طراحی سایت آکادمی حکیم

طراحی سایت هر مجموعه باید متناسب با نیاز آن انجام گردد.

3- طراحی سایت با قالب اختصاصی برای آکادمی حکیم

طراحی سایت آکادمی حکیم پله به پله و با توجه به درخواست کارفرما انجام گرفته است.

4- پشتیبانی سایت

آموزش به مشتری انجام شده است . پشتیبانی سایت آکادمی حکیم از جمله ایجاد نسخه پشتیبان به صورت روزانه، به روز رسانی های لازم و رفع ایرادات احتمالی پس از فاز تحویل سایت صورت پذیرفته است.

5- مدیریت و تولید محتوا مربوط به مقالات مطابق با اصول سئو

برای تولید محتوا سایت آکادمی حکیم با توجه به کلمات کلیدی حوزه فعالیت کارفرما برنامه ریزی شده است. هم چنین گزارش های جامع گوگل وبمستر و گوگل آنالیز برای سنجش پیشرفت ماهیانه کارفرما تحلیل می گردند.

6- مشاوره تبلیغات و بازاریابی

با توجه به نیاز آکادمی حکیم مشاوره لازم در خصوص راهبرد مجموعه به او ارائه شده است. بدیهی است تصمیم گیری برای اجرای آن بر عهده کارفرما بوده است.

7- مشاوره کسب و کار

علاوه بر فضای مجازی، در خصوص معرفی کسب و کار و نحوه راهبری آن و برنامه ریزی تبلیغات فیزیکی به آکادمی حکیم مشاوره لازم ارائه شده است.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید