طراحی سایت برای خدمات مشاوره ای ایزو

3w

در این مطلب قصد داریم که یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت پنتازوم را با شما به اشتراک بگذاریم. این نمونه مربوط به شرکت خدمات مشاوره ای ایزو  3w است. شرکت مشاوران رادمهر کوثر در زمینه مشاوره کسب و کار، یادگیری استاندارد و تربیت مشاور افعالیت می کند.

این مجموعه با داشتن سابقه انجام بیش از 500 پروژه در این زمینه توانسته است تجربیات لازم را کسب کرده و نیازهای سازمان های مختلف را در زمینه دریافت ایزو برطرف کند.

از جمله زمینه ‌های فعالیت شرکت می توان به آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی شرکت ها و موسسات، نیاز سنجی، تدوین و اجرای طرح های پژوهشی کاربردی و ارائه خدمات مشاوره ای مورد درخواست مشتری اشاره کرد.

این مجموعه در زمینه اجرا و پیاده سازی ایزوهای مختلف مانند ایزو 9001، ایزو 13485، ایزو 29001، مشاوره HSE Plan و … مهارت داشته و می تواند بر اساس نوع سازمان استاندارد مورد نظر را در کمترین زمان راه اندازی کند.

شرکت مشاوران رادمهر کوثر برای توسعه کسب و کار و پیدا کردن مشتریان بیشتر با همکاری پنتازوم شروع به فعالیت در دنیای مجازی کرده است. مجموعه پنتازوم خدمات مختلفی را به مجموعه رادمهر کوثر ارائه کرده است که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد :

 خدماتی که پنتازوم به مجموعه 3w ارائه کرده است :

3w

تولید محتوا سایت 3w :

همانطور که می دانید تبلیغات و بازاریابی محتوا یکی از جدید ترین روش ها برای جذب مشتریان بیشتر در دنیای اینترنت است. پنتازوم برای ارائه خدمات در این زمینه پس از مشاوره کسب و کار با کارفرما و شناسایی دقیق حوزه کاری او اقدام به تولید محتوا و جذب مخاطبین بیشتر می کند.

برای خدمات مشاوره ای ایزو 3w نیز پنتازوم محتواهایی مرتبط با این کسب و کار ارائه می کند. این موضوعات پس از بررسی کلیدواژه های متناسب با خدمات ایزو و دریافت گواهینامه آن انتخاب می شوند. کلیدواژه ها به گونه ای انتخاب می شوند که میزان جستجو بالایی داشته و بتوانند در زمان کمتری در موتور جستجو گوگل رنک بگیرند.

محتوای ایجاد شده مهم ترین نکات در مورد موضوع را پوشش داده و از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین در فرآیند تولید محتوا تلاش می شود که نیاز های کاربران رفع شده و مطالب مفیدی در اختیار آن ها قرار بگیرد.

خدمات پشتیبانی سئو سایت :

نقش سئو را نمی توان در پیشرفت و موفقیت یک وب سایت نادیده گرفت. هر وب سایتی تلاش می کند تا بازدیدکننده های بیشتری به دست آورد و رسیدن به این هدف بدون استفاده از اصول سئو و بهینه سازی سایت امکان پذیر نیست. به همین خاطر پنتازوم به صاحبان کسب و کار اینترنتی خدمات مشاوره سئو ارائه می کند، تا بتوانند بهتر دیده شوند و مشتریان بیشتری پیدا کنند.

انتخاب کلیدواژه های کلیدی مرتبط، انجام سئو داخلی، آنالیز و بررسی نتایج، استفاده از برچسب ها، درج لینک های داخلی، افزودن توضیحات متا و … از جمله اقداماتی است که پنتازوم در راستای سئو و بهینه سازی شرکت مشاوران رادمهر کوثر انجام می دهد.  در نتیجه این اقدامات وب سایت شرکت مشاوران رادمهر کوثر توانسته است در کلمه های کلیدی زیر در صفحه اول گوگل حضور پیدا کند :

_ مشاوره ایزو

_ ایزو 13000

_ استاندارد های مدیریت صنایع غذایی

_ دریافت مشاوره ایزو

سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001

و …

3w

خدمات مشاوره و برنامه ریزی سایت :

وب سایت ها برای ادامه فعالیت خود باید به طور مرتب بررسی شده، نتایج را بررسی کرده و نقاط ضعف آن را شناسایی کرد تا بتوان در جهت بهتر شدن آن اقدام کرد. برای نگهداری وب سایت باید برنامه ریزی کرد و اقدامات لازم برای پیشرفت آن را انجام داد. کارشناسان پنتازوم خدمات مشاوره ای در جهت توسعه و پیشرفت وب سایت 3w ارائه کرده و برای اجرای آن ها برنامه ریزی می کنند تا سایت جایگاه کنونی خود را حفظ کرده و در آینده نیز به جایگاه های بالاتری دست پیدا کند.

با ما تماس بگیرید: 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر