طراحی سایت برای شرکت ها
Rate this post

هدف از طراحی سایت برای شرکت ها چیست؟ امروزه شرکت های زیادی این احساس نیاز را میکنند که به بهترین شکل ممکن در جلوی چشمان مشتری ظاهر شوند و بهترین آژانس طراحی سایت را برای خود پیدا کنند.

مطمئنا هر شرکتی دارای اهداف متفاوتی است . هدف از طراحی سایت برای شرکت ها، نشان دادن اطلاعات شرکت و همچنین ارائه خدمات یا محصولات آن شرکت به مشتریان است.

تمام مواردی چون قالب ،‌ رنگ بندی یا گرافیک در طراحی سایت برای شرکت ها، حائز اهمیت است. به طور مثال انتخاب رنگ های تیره در سایت نشان دهنده موارد فوری و انتخاب رنگ آبی نشان دهنده اعتماد و اطمینان است.

اطلاع از تعرفه ها:تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام

در زیر به هفت مورد از مهمترین نکات طراحی سایت برای شرکت ها اشاره میکنیم:

۱. داستان شرکت شما

مخاطبان شما باید از نظر احساسی با داستان شرکت شما ارتباط برقرار کنند.

۲. نکات اعتمادسازی در طراحی سایت برای شرکت ها

برای داشتن یک سایت شرکتی موفق نیاز است که مخاطب پس از وارد شدن به سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن بفهمد که شما که هستید و دقیقا چه کار میکنید. همچنین بتواند آدرس یا تلفن شما را پیدا کرده و در صورت نیاز با شما تماس برقرار کند.

۳. طراحی ریسپانسیو در طراحی سایت برای شرکت ها

مخاطب شما باید بهترین تجربه کاربری را از سایت شرکت شما دریافت کند. به این نکته توجه کنید که سایت شما در لپ تاپ و گوشی موبایل مشتریان بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد.

۴. پاسخ به سوالات در  طراحی سایت برای شرکت ها

یکی از کلیدی ترین ویژگی ها در طراحی سایت برای شرکت ها، پاسخ گویی سریع و دقیق به مشتریان است. بخشی از این موضوع به پرسنل و مدیریت شرکت شما برمیگردد اما بخش دیگر آن مربوط به سیستم پاسخ گویی است که توسط طراح سایت برای شما طراحی میشود. طراحی یک فرم تماس با شرکت حرفه ای، در پاسخ گویی به مشتری بسیار کمک کننده است.

۵.قرار دادن دکمه های مختلف در مکان مناسب خود

با انتخاب مکان مناسب برای آیکون های شبکه اجتماعی خود و همچنین قراردادن پست های وبلاگ یا گذاشتن گالری تصاویر از شرکت خود میتوانید میزان درگیری مخاطب با سایتتان را به شدت افزایش دهید.

۶. سفارش سازی پنل مدیریت در طراحی سایت برای شرکت ها

در طراحی سایت برای شرکت ها، وجود یک پنل مدیریتی از واجبات است. زیرا کمک میکند تا یک مدیر به بهترین شکل ممکن اطلاعات کارمندان خود را در یک سیستم واحد جمع آوری کند و بر همه آن ها به صورت همزمان اشراف کامل داشته باشد.

۷. امنیت بالا در هدف از طراحی سایت برای شرکت ها

امنیت اطلاعات سازمانی از جمله موارد بسیار حائز اهمیتی است که شرکت پنتازوم به دلیل تجربیات مختلف به خوبی با جزئیات آن آشناست و میتواند راهنمایی های بسیار خوبی را برای طراحی سایت برای شرکت ها به همراه داشته باشد.

خیالتان راحت! حساسیت شما به عنوان مدیر یک شرکت را به خوبی درک میکنیم و پیشنهاد ما این است که هر چه زودتر برای طراحی سایت شرکتی خود اقدام کنید.

۸. دعوت به اقدام

یکی از موارد مهمی که باید در طراحی سایت برای شرکت ها رعایت شود تعیین دکمه دعوت به اقدام است. دعوت به اقدام یعنی به شکل مستقیم از مخاطبان خود بخواهید تا کاری را انجام دهند به طور مثال: محصول یا خدمتی را از شما بخرند یا این که از شما در زمینه کاریتان مشورت بگیرند و … .  وجود دکمه های دعوت به اقدام متناسب با سایت های شرکتی میتواند در افزایش فروش شرکت شما بسیار موثر عمل کند.

میخواهم ترفندهای بیشتری راجع به جذب مشتریان بدانم!

۹. فضا

در دهه اخیر یکی از پارامترهای مورد توجه طراحان در طراحی سایت برای شرکت ها، فضای موجود در سایت شماست. فضای خالی سایت شما به هر میزان که حرفه ای تر تعبیه شود میزان خوانا بودن مطالب شما بیشتر خواهد شد. وجود یک فضای سفید در اطراف یک عکس یا قسمتی از یک متن، باعث بزرگ تر نشان داده شدن آن متن در چشمان مخاطب خواهد شد.

همان گونه که ملاحظه کردید پارامترهای ریز و درشت بسیاری در طراحی سایت برای شرکت ها موثر هستند. اگر میخواهید تغییرات اساسی در سایت خود ایجاد کنید، پس فرصت را از دست ندهید و همین الآن با کارشناسان خبره پنتازوم تماس حاصل کنید تا حاصل تجربیات ما در زمینه طراحی سایت برای شرکت ها را از نزدیک و به خوبی لمس کنید.

حتما بخوانید: ادمین سایت
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید