درآمد با طراحی سایت
Rate this post

درآمد با طراحی سایت : کسب درآمد از اینترنت نیاز به یک سری ابزار اولیه دارد. اگر چه روش های کسب درآمد از وب بسیار متنوع است.   طراحی سایت یکی از مطمئن ترین این موارد است.

در ادامه این مطلب برای شما این موارد را توضیح میدهیم :

1- طراحی سایت چطور به کسب درآمد عالی کمک می کند؟

2- چرا طراحی سایت نسبت به راه اندازی کسب و کار فیزیکی مزیت دارد؟!

3- به چه ابزار و یا توانایی های دیگری بعد از مرحله اول طراحی سایت نیاز دارم؟

4- مزایای راه اندازی سایت برای کسب درآمد چیست؟

5- معایب راه اندازی سایت برای کسب درآمد چیست؟

6- پنتازوم چه خدماتی در طراحی سایت و مشاوره در زمینه کسب درآمد با طراحی سایت می دهد؟

کسب درآمد از فضای مجازی یک سری پیش نیازها است. به عنوان مثال باید به وسیله طراحی سایت، ایجاد یک صفحه اینستاگرامی و یا راه اندازی یک کانال تلگرامی اقدام به تاسیس یک شعبه مجازی برای خود در اینترنت کنید.

وقتی در اینترنت هیچ شعبه‌ای ندارید، مطمئنا نخواهید توانست از آن مزایایی نیز به دست بیاورد.

درآمد با طراحی سایت

درآمد با طراحی سایت

1- طراحی سایت چطور به کسب درآمد عالی کمک می کند؟

به منظور درآمدزایی از اینترنت می‌بایست متفاوت ظاهر شوید. چرا که امروز در هر زمینه فعالیت رقبای زیادی وجود داشته و هم اکنون نیز افراد زیادی در پی افزایش درآمد خود از طریق فضای مجازی هستند. متفاوت بودن می‌تواند نمونه هایی داشته باشد، اما این موضوع منحصر به محصولات و خدمت ارائه شده نیست.

آن دسته از افراد و شرکت هایی که در کسب درآمد از اینترنت موفق عمل می‌کنند، لزوما خدمات و کالاهای متفاوتی را به مشتریانشان ارائه نمی‌کنند. بلکه ممکن است از روش های دیگری همچون تولید محتوا به شیوه‌ای جذاب استفاده کرده باشند.

کاربران زمان سفارش کالا و یا دریافت سرویس از آنجایی که محصول را به صورت فیزیکی ندیده و لمس نمی‌کنند، می‌بایست از طریق توضیحات ارائه شده برای درخواست همکاری از شما ترغیب شوند. به همین دلیل باید بتوانید به شیوه‌ای متفاوت از زمان کسب و کار به صورت سنتی آن‌ها را تشویق کنید.

ارائه خدمات با کیفیت نیز در افزایش درآمد شما کمک می کند.

2- چرا طراحی سایت نسبت به راه اندازی کسب و کار فیزیکی مزیت دارد؟!

یکی از مزیت های کسب درآمد از اینترنت عدم نیاز به صرف منابع است. کسی که از اینترنت کسب درآمد می‌کند نیازی به پرداخت مالیات ندارد. هم چنین نیازی ندارد تا حتما برای خود یک دفتر مهیا کند. از طرفی دیگر با عدم نیاز به تهیه محلی فیزیکی برای کار، دیگر نیازمندی ها نیز همچون پرداخت مالیات و آب و برق برای اجاز یک محل کار از بین می‌روند. بنابراین بسیاری از هزینه های سربار در شروع یک کسب و کار از بین می رود.

موضوع دیگر میزان هزینه ها برای توسعه یک کسب و کار و کسب درآمد است. در هر کسب و کار با توجه به نوع آن نیاز به صرف هزینه برای گسترش، تبلیغات و بازاریابی دارد.

هزینه ای که بابت توسعه یک سایت می پردازید بسیار کمتر از هزینه نگهداری و توسعه حتی یک مغازه یا دفتر کار کوچک است.

3- به چه ابزارها و یا توانایی های دیگری بعد از مرحله اول طراحی سایت نیاز دارم؟

شما نیاز به تولید محتوا و توسعه سایت خود را از طریق بازاریابی محتوا خواهید داشت. مباحثی مانند سئو محتوا و نحوه نگهداری یک سایت نیز  به شما کمک می کند.

درآمد با طراحی سایت

درآمد با طراحی سایت

4- مزایای راه اندازی سایت برای کسب درآمد چیست؟

با وجود تعدد موارد پیش رو پیشنهاد می‌شود کار را با طراحی سایت آغاز کنید. یک وب سایت هم از نظر اعتبار و هم از نظر کارایی در مقایسه با یک صفحه اینستاگرامی و یا صفحه‌ای در هر شبکه اجتماعی دیگر بهتر محسوب می‌شود. شرایطی را نظر بگیرید که یک کاربر به یک وب سایت و یک صفحه در شبکه های اجتماعی برای نخستین مرتبه برخورد کرده است.

در شرایط برابر و وقتی که کاربر هیچ کدام یک را از قبل نمی‌شناسد، برای خرید کردن مطمئنا وب سایت را ترجیح خواهد داد.

البته برای جلوگیری از صرف هزینه، برای آغاز کسب درآمد از اینترنت می‌توان کار را از شبکه های اجتماعی شروع کرد. سپس به طراحی سایت گسترش داد. اما بسیاری از شرکت ها ترجیح می‌دهند عکس این موضوع عمل کنند.

 

آن‌ها در ابتدا برای شروع کسب درآمد از اینترنت یک وب سایت طراحی کرده و سپس برای وب سایت خود صفحه هایی را در دیگر شبکه های اجتماعی راه اندازی می‌کنند. این کار به افزایش کسب درآمد از اینترنت آن‌ها کمک زیادی خواهد کرد.

5- معایب راه اندازی سایت برای کسب درآمد چیست؟

هزینه راه اندازی سایت مانند ساخت یک صفحه اینستاگرام و یا یک کانال تلگرام رایگان نیست. باید در ابتدای کار هزینه بپردازید. (مطالعه مطلب قیمت طراحی سایت به شما کمک می کند!)

6- پنتازوم چه خدماتی در طراحی سایت و مشاوره در زمینه کسب درآمد با طراحی سایت می دهد؟

به شما توصیه می کنیم از مشاوره رایگان طراحی سایت ما استفاده کنید. به شما در زمینه انتخاب نوع سایتی که مناسب شماست کمک می کنیم.

پنتازوم علاوه بر طراحی سایت و مشاوره کسب و کار در زمینه تبلیغات اینترنتی و تولید محتوا نیز تخصص دارد. برای موفقیت از مشاوره افراد با تجربه استفاده کنید.

 

تمامی سایت هایی که در پنتازوم طراحی می شوند دارای یکسال پشتیبانی فنی رایگان به همراه هاست و دامنه .ir رایگان هستند. پس از یک سال شما در صورت تمایل می توانید برای دریافت خدمات پشتیبانی ما اقدام کنید.

 

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید