طراحی سایت
Rate this post

طراحی سایت در پنتازوم با توجه به نیازمندی شما صورت می گیرد. با توجه به این که حوزه فعالیت شما ممکن است نیازمندی های متفاوتی داشته باشد، بنابراین طراحی وبسایت باید متناسب با همان برای شما صورت می گیرد. طراحی سایت در پنتازوم چند بخش دارد. قرار است برای شما ابتدا از مزایای طراحی سایت بنویسیم، سپس نحوه انجام طراحی سایت را در پنتازوم برای شما توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت برای معرفی شرکت شما، معرفی و فروش محصولاتتان و راه یابی شما به دنیای مجازی ضروری است. روند پرشتاب تغییرات تجارت، زندگی شخصی ، عادات و سلیقه ها در خرید و به صورت کلی تاثیراتی که دنیای جدید روی همه جوانب ارتباطی ما گذاشته است، نیاز های جدیدی نیز برای ما به وجود خواهد آورد. البته طراحی سایت شرکتی، شخصی و … در اساس مورد تازه ای نیست. و یکی از ابزارهای ابتدایی هر کسب و کاری به شمار می رود. خلاصه ای از مزایایی که طراحی سایت حرفه ای می تواند برای شما داشته باشد، این موارد است:

 1. امکان معرفی آنلاین محصولات و خدمات شما وجود خواهد داشت.
 2. طراحی سایت یکی از الزامات اولیه برند سازی اینترنتی است.
 3. مشتریان می توانند بدون توضیحات کارشناسان و به صورت 24 ساعته خرید آنلاین انجام بدهند.
 4. امکان معرفی محصولات و خدمات شما برای تمامی دنیا وجود دارد.
 5. امکانات زیادی در فضای مجازی برای معرفی کسب و کار شما با طراحی سایت اختصاصی برای شما ایجاد می شود.
 6. با فعالیت مستمر تعداد بازدید کننده سایت شما افزایش پیدا می کند.
 7. هر هزینه ای که برای تولید محتوا سایت صرف می کنید، برای شما به مثابه یک سرمایه گذاری بلند مدت عمل می کند.
 8. روند فعالیت های شما ساده می شود (نیاز به استخدام کارشناس برای هر پاسخگویی به هر سوال مشتریان نیست)
 9. مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز برای شما پیام ارسال کنند.
 10. روند های مدیریت و پشتیبانی از مشتریان شما ساده تر می شود.
 11. دسترسی مشتریان به کسب و کار شما راحت تر می شود.

بنابراین شما در انتخاب مجموعه ای که برای شما کار طراحی سایت را انجام میدهد ، دو نکته اساسی و مهم را در نظر بگیرید:

تکنولوژی های های طراحی وبسایت مدام به روز می شوند و طراحی سایت محصولی نیست که تحویل شما شود و کار شما به اتمام برسد. بنابراین در وهله اول از شرکت هایی که به کار طراحی سایت تسلط داشته باشند و از تکنولوژی های روز استفاده کنند و مهم تر از آن  که پشتیبانی لازم را به شما ارائه کنند. طراحی سایت یک کار پویاست. در صورتی که واقعا قصد فعالیت در وب را داشته باشید باید با مجموعه های حرفه ای کار کنید.

طراحی سایت در پنتازوم چگونه است؟

با توجه به تنوع نیازمندی های مشتریان، اولین جلسه را معمولا به مشاوره در خصوص نیازمندی مشتریان خود می پردازیم. پس از مشخص شدن نیازمندی آن ها وارد مرحله اجرا خواهیم شد. در صورتی که جزئیات را در قرارداد منعقد بین شما و ما مشخص شود، سطح تعهدات ما مشخص است و بنابراین در روند اجرا و تحویل پروژه شما هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

مرحله اجرای وبسایت شما نیز شامل چند بخش خواهد شد. ابتدا باید ظاهر و شکل بصری سایت شما مشخص شود.

ما در فتوشاپ تصاویر را دقیقا مطابق نیازمندی شما طراحی می کنیم و شما می توانید ویرایشات لازم را اعمال کنید. پس از تایید نهایی تمامی صفحات مربوط به سایت شما، وارد مرحله اجرا خواهیم شد.

پس از اجرا وارد مرحله مرحله تست و تحویل کار به مشتری و آموزش مشتری برای استفاده از سایت می شویم.

آخرین مرحله در طراحی سایت در پنتازوم پشتیبانی ما از  شماست. در طول مدت سال اول پشتیبانی ما با توجه به شرایطی که در قرارداد طراحی سایت ذکر می کنیم، رایگان انجام خواهد شد. در صورتی که شما برای طراحی وبسایت خود نیاز به مشاوره داشته باشید لطفا از طریق فرم تماس با ما، تماس تلفنی و یا سوال در تلگرام با ما در ارتباط باشید. شماره ی پشتیبانی مستقیم ما : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید