افزایش فروش با تولید محتوا : 100% تضمینی با پنتازوم

افزایش فروش با تولید محتوا

افزایش فروش با تولید محتوا چطور امکان پذیر است؟  کسب و کار شما هرچه که باشد، تولید محتوا باعث افزایش 100 درصدی محصولات شما خواهد شد!

اگر یک سایت فروشگاهی برای فروش آنلاین محصولات دارید و یا یک سایت آموزشگاه زبان داشته باشید؛ در هر صورت تولید محتوا باعث گسترش کسب و کارتان می شود. اما محتوای شما باید چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا موجب افزایش فروش محصولاتتان شود؟! در ادامه ی این مطلب همراه پنتازوم باشید. 🙂

 

1.برای افزایش فروش با تولید محتوا باید محتوای ارزشمند تولید کنید.

شما باید مطالبی را به اشتراک بگذارید که کاربران آن را جستجو کرده و به دنبال آن هستند. مطالب منتشر شده در وب سایت شما باید متناسب با مخاطبانتان باشد و به رفع نیاز های او کمک کند. به گونه ای که مشتاق خواندن آن ها باشند و بتوانند از آن استفاده کنند.

برای مثال اگر یک وب سایت فروشگاهی دارید تولید محتوا محصول شما باید به گونه ای باشد که اطلاعات کامل را در اختیار کاربر قرار داد. می توانید با به اشتراک گذاشتن مطالب رایگان و آموزشی در حوزه کسب و کارتان باعث جذب مخاطبین بیشتر و در نتیجه افزایش فروش شوید. ارزشمند بودن یک سمت قضیه است. شما باید محتوای استاندارد تولید کنید! ظاهر ارائه هم مهم است. در بخش بعدی توضیح دادیم. 

 

خدمات مرتبط: تولید محتوا و مدیریت سایت

2.محتوای شما باید استاندارد باشد.

افزایش فروش با تولید محتوا نیازمند رعایت برخی از اصول فنی است.

موتور های جستجو محتوای سایت شما را آنالیز کرده و آن را رتبه بندی می کنند. برای اینکه بتوانید رتبه خوبی به دست آورید باید برخی از اصول را رعایت کنید. مثل این که باید عناوین متا، تعداد تکرار کلمه ی کلیدی در متن، توضیحات متا، درج عکس و … موارد مربوط به سئو باید رعایت شود. 

تسلط بر این اصول و استانداردها نیازمند دانش فنی و تجربه است. ما در مجموعه پنتازوم محتوایی را برای شما ایجاد خواهیم کرد که مطابق با جدیدترین استانداردها بوده و باعث افزایش صد در صدی میزان فروش شما خواهد شد.

 

افزایش فروش با تولید محتوا

افزایش فروش با تولید محتوا

3.برای افزایش فروش با تولید محتوا باید از محتوای یونیک استفاده کرد.

محتوایی که در سایت شما به اشتراک گذاشته می شود نباید کپی شده از وب سایت های دیگر باشد.

این کار نه تنها نمی تواند باعث افزایش بازدید و فروش شود بلکه باعث اثرات منفی بر روی سایت شما خواهد شد. با مطالب کپی شده نمی توانید در موتورهای جستجو امتیاز بگیرید و در نتیجه تاثیری بر میزان فروش شما نخواهد داشت.

4.رعایت اصول سئو و بهینه سازی در تولید محتوا

برای افزایش فروش با تولید محتوا باید مطالب شما بهینه سازی شده باشد تا در موتورهای جستجو به رتبه های برتر دست پیدا کند. شما باید از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید که کاربران آن ها را در گوگل جستجو می کنند.

اگر تولید محتوا شما خوب و کاربردی باشد در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد که از این طریق مشتریان بالقوه به سایت شما هدایت خواهند شد. شما می توانید این مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید و میزان فروشتان را افزایش دهید.

5.تولید محتوا به زبان ساده

به طور کلی، محتوایی بهتر است که خواندن آن آسان باشد. محتوای پیچیده خسته کننده است و شما نمی توانید مخاطبین خود را علاقه مند به خواندن محتوای وب سایت خود کنید. ابزارهای رایگان زیادی برای کمک به شما در ساده نوشتن وجود دارد. این ابزار محتوای شما را بررسی می کند، سطح لغت شما را تجزیه و تحلیل می کند و میزان خوانایی متن شما درجه بندی می کند.

به استثنای مواردی که موضوع شما بسیار جالب و فنی است، باید برای سطح تحصیلات، راهنمایی و یا پایین تر از آن بنویسید.

 

پنتازوم ارائه کننده خدمات افزایش فروش با تولید محتوا

تولید محتوا یک مهارت تخصصی است که پیشنهاد می کنیم آن را به متخصصان این حوزه بسپارید. اگر یک وب سایت فروشگاهی، خدماتی، آموزشی و … دارید و تمایل دارید میزان فروشتان را افزایش دهید پنتازوم همراه شما خواهد بود.

شما نیز همانند بسیاری از وب سایت هایی که با کمک ما توانسته اند در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند، می توانید طی یک دوره توسعه چندین ماهه در کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کسب و کارتان در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید.

 

افزایش فروش با تولید محتوا

افزایش فروش با تولید محتوا

نمونه کارهای پنتازوم

به دو نمونه از وب سایت هایی که با دریافت خدمات پنتازوم توانسته اند در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند، اشاره می کنیم:

مورد اول فروشگاه اینترنتی برگ سبز می باشد. پنتازوم با تولید محتوای هدفمند و سئو سایت توانسته است در تعدادی از کلمات کلیدی سایت فروشگاه برگ سبز را در گوگل در اولین صفحه بالا بیاورد که چند مورد از این کلمات کلیدی به صورت زیر است:

– پودر سفیده تخم مرغ

– پودر آب پنیر

– پودر سویا

– مکمل دست ساز

– خرید پودر آب پنیر

– خرید پودر سفیده تخم مرغ

– مکمل دست ساز افزایش حجم

نمونه موردی دوم موسسه زبان های خارجی زبان نگار می باشد. در پنتازوم برای تولید محتوا سایت تخصصی زبان نگار با توجه به کلمات کلیدی حوزه فعالیت کارفرما برنامه ریزی شده است. هم چنین گزارش های جامع گوگل وبمستر و گوگل آنالیز برای سنجش پیشرفت ماهیانه کارفرما تحلیل می گردند. زبان نگار نیز در بسیاری از کلمه های کلیدی مربوط به حوزه فعالیت خود در صفحه اول حضور دارد از جمله :

خرید ووچر تافل

دوره آموزش تافل

بهترین کلاس تافل در تهران

بهترین کلاس آلمانی در تهران

و ….

اگر شما نیز قصد افزایش فروش با تولید محتوا برای وب سایت خود دارید می توانید با ما در ارتباط باشید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا میزان فروشتان را به صورت قابل توجهی افزایش دهید.

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر