8 برند لوازم آشپزخانه که باید بشناسید!

برند لوازم آشپزخانه

اگر تا امروز فکر می کردید که لوازم آشپز خانه در برند هایی چون LG و SAMSUNG خلاصه شده اند با ما همراه باشید تا دیدتان  را با این 8 برند لوازم آشپزخانه کمی گسترده تر سازیم.

1-برند لوازم آشپزخانه MOLTENI (مولتنی)

چه باور کنید و یا باور نکنید در دنیای برند های تجهیزات آشپزخانه برندی وجود دارد که هیچ دو قطعه ای از ساخته های آن مشابه دیگری نیست که این یعنی آن چه که در اختیار شماست فقط برای شماست و نه هیچکس دیگر. بنابراین از این وجه تمایز ایجاد شده که این برند ایتالیایی معتبر برایتان فراهم آورده نهایت لذت را ببرید. فضای ساخته شده در آشپزخانه شما در این برند علاوه بر رفع تمام نیازهایتان آنقدر برایتان جذابیت می آفریند تا از لحظه لحظه حضورتان در آشپزخانه خود نهایت لذت را ببرید و باعث می شود هیچگاه در آشپزخانه دچار حس خستگی و کسالت نشوید. هر چه را که می پسندید در نهایت مدرنیته در اختیارتان خواهد بود. نهایت لذت را ببرید.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی MOLTENI کلیک کنید.

2-برند لوازم آشپزخانه MIELE (میله)

صد و پنجاه سال تجربه کاری وقتی در یکجا جمع شود نتیجه آن چه خواهد بود؟ حال اگر نام آلمان را به آن اضافه کنیم چه رخ می دهد؟ بدون تردید باید برای آن محصول و آن سازنده سر تعظیم فرود آورد . MIELE برندی با استاندارد های بالای جهانی است که اگر در آشپزخانه ای وجود داشته باشد بدون شک آن آشپز خانه نهایت مدرنیته خواهد بود . شک نداشته باشید امضا این برند در آشپزخانه شما وجه تمایز فراوانی برای شما ایجاد خواهد نمود . دوام و ماندگاری فراوان این محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد . اگر به داشتن یک آشپزخانه مدرن ، بادوام، شیک و زیبا می اندیشید بسیار خب این گوی و این میدان MIELE کاملا آماده و در خدمت شماست . اطمینان داشته باشید که انتخاب این برند پشیمانی ندارد .

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی MIELE کلیک کنید.

3-برند لوازم آشپزخانه MONOGRAM (مونوگرام)

از این برند آمریکایی نباید غافل شد . این برند با در نظر گرفتن مهمترین عامل کسب و کار که نحوه برخورد با مشتری است و با برانگیختن حس رضایت آن ها در قالبی طنز به طور کامل این عامل را فتح کرده است .

خط تولیدی با کیفیت و قوی همراه با رعایت اصول مشتری مداری باعث گردیده که مشتریان در نهایت لذت این برند را برای آشپزخانه های خود انتخاب کنند . اصول کار حرفه ای این برند از آشپزخانه شما مکانی جذاب و خاطره انگیز خواهد ساخت . شما می توانید در آشپزخانه خود هنرتان را در معرض نمایش عزیزانتان قرار دهید . بسیار خب همه چیز مهیاست پس لذت ببرید.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی MONOGRAM کلیک کنید.

4-برند لوازم آشپزخانه THERMADOR (ترمادور)

سبک زندگی امروز مبتنی مدرنیته شدن می باشد . هر چقدر این اصل بیشتر در زندگی وارد شود امکانات رفاهی بیشتری پدید خواهد آمد . اما در عین حال دل کندن از سبک کلاسیک هم به نوعی مشکل است . پس با توجه به اینکه نمیتوان خاطرات خوش سبک کلاسیک را فراموش کرد پس چه کنیم ؟ قطعا تلفیق سبک کلاسیک با مدرنیته امروزی خوشایند است پس سری می زنیم به برند THERMADOR که بسیار حرفه ای و فوق العاده است. هنگامی که برندی مثل این را دنبال کنید که هدف اصلیش تبدیل محیط خسته کننده کار به محیطی دلچسب در آشپز خانه است تنها سود برده اید . پس از این برند غافل نشوید.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی THERMADOR کلیک کنید.

5-برند لوازم آشپزخانه SUBZERO (ساب زیرو) 

بدون تردید در آشپزخانه شما جای یک یخچال حرفه ای ، جادار و مطمئن نباید خالی باشد . حفظ مواد غذایی ، حجم مناسب ، میزان تولیدی صدا ، انرژی مصرفی به صرفه از مشخصات یک یخچال خوب و مطمئن می باشد . بیایید تصور کنیم همه این آیتم ها را در کنار ایده های خلاقانه ساخت، رنگ و متریال کنار یکدیگر داشته باشیم . این بهترین و ایده آل ترین حالت ممکن است. شرکت آمریکایی SUBZERO برندی است حرفه ای و مدرن که ساخت این یخچالها را در دستور کار خود داشته و به مشتریان خود این محصولات را ارائه می کند .نمونه های فانتزی انواع یخچال چشمان هر بیننده را محصور خواهد کرد. این برند را از دست ندهید اگر دوست دار داشتن چنین یخچال هایی هستید.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی SUBZERO کلیک کنید.

6-برند لوازم آشپزخانه LACANCHE (لاکانچ)

آنچه در آشپزخانه شما خواهد درخشید برندی است فوق العاده جذاب و حرفه ای که به محصولات آن به صورت دست ساز ساخته می شود . این برند فرانسوی با در نظر گرفتن این جمله فرانسوی که که معتقدند روح و قلب هر خانه در آشپزخانه جمع شده است به قلب خانه شما نفوذ کرده و شما را محصور زیبایی و ظرافت محصولات خود می نماید. هر آنچه که برای ترغیب یک آشپز در آشپزخانه لازم است در محصولات این برند گنجانده شده پس بیایید و این شرایط را برای خود فراهم کنید.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی LACANCHE کلیک کنید.

7- برند لوازم آشپزخانه OFFICINE GULLO (آفیسین گلو)

کشور آمریکا مهد و سرچشمه بسیاری از سبکهای آشپزی است که نتیجه آن معرف شدن در بسیاری از غذاهای خوش طمع و مطرح در دنیاست مثل هات داگ و برخی پیتزاها که بدخواه ندارند.پس برند OFFICINE GULLO اینجاست تا با طرح های سه بعدی خود که پایه و اساس محبوبیت این شرکت است شما را دگرگون سازد. اگرچه شما این آشپزخانه های تجهیز شده را برای قصر های تصور می کنید اما غافلید از این که قیمت های محصولات این برند بسیار به صرفه است. بلند شوید و خود را آمریکایی تجهیز کنید تا پشیمانی آن دامنتان را نگیرد.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید از محصولات این برند روی OFFICINE GULLO کلیک کنید.

 8- برند لوازم آشپزخانه WOLF (ولف) 

گاهی با دیدن رستوران های هتل ها و رستوران ها قند در دلتان آب می شود و آرزوی هر روزتان است که یکبار در آن آشپزی کنید ولی اگر همین محیط در خانه شما باشد چه؟ آیا چنین برند لوازم آشپزخانه عالی نیست؟ فکر می کنید دور از دسترس است اما اشتباه میکنید . WOLF با هفتاد سال سابقه کار اینجاست تا شما را لوکس تجهیز کند و رویای روزانه شما را واقعیت سازد . از جمله ابداعات اولیه این برند فر دیواری است که دغدغه خیلی آشپز هارا حل نمود . اگر خود را با این برند آمریکایی تجهیز کنید می توانید لحظاتی از زندگی آسوده شده و با لذت آشپزی کنید. قابل ذکر است این برند زیر مجموعه برند SUBZERO است.

برند لوازم آشپزخانه

برای بازدید  از محصولات این برند روی WOLF کلیک کنید.

برچسب‌ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر