پرسش‌های همگانی

توضیحات کوتاه در رابطه با پلن‌های سایت
پنتازوم چه خدماتی ارائه می دهد؟
پنتازوم مجموعه ای است که برای پوشش نیازهای شما در معرفی کسب و کارتان در فضای مجازی ایجاد شده است. شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات معرفی و توسعه یا موارد اجرایی مربوط به تبلیغات کسب و کارها در فضای مجازی را مانند طراحی سایت، طراحی لوگو و بنر، تولید محتوا و مشاوره تجارت الکترونیک انجام می دهند. با این حال کمتر مجموعه ای به ارائه راهکار و یا تدوین بسته های راهبردی پرداخته است. ما اعتقاد داریم شما بیشتر از هر چیزی نیاز به پشتیبانی یک گروه متخصص دارید. ما خدمات مشاوره کسب و کار،طراحی گرافیک، طراحی سایت، تولید محتوا و پشتیبانی سایت را با بهترین کیفیت به شما ارائه می کنیم.
چطور می توانم از خدمات پنتازوم استفاده کنم؟
شما می توانید قبل از هر چیزی با ما برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. تا نحوه ارائه خدمات را توضیح بدهیم. البته توضیحات کاملی در سایت خدمات ما در مورد پلن ها و خدمات وجود دارد اما اگر نیاز به مشاوره با کارشناس داشتید، حتما تماس بگیرید.
چطور از کیفیت خدمات اجرا شده اطمینان داشته باشم؟
شما می توانید نمونه کارهای ما را بررسی کنید. در صورت لزوم از کارفرمایان قبلی ما کیفیت و پاسخگویی را بسنجید. قطعا مجموعه ای که هزینه های زیادی برای راه اندازی و توسعه خود انجام می دهد، اعتماد مشتریان را از هر چیزی مهم تر می داند. کسب و کار هایی که برنامه برای حضور طولانی مدت در حوزه فعالیت خود را دارند فقط با رضایت مشتریان خود می توانند ادامه حیات داشته باشند.
پرداخت هزینه ها در پنتازوم چگونه است؟
این مورد بستگی به نوع درخواست شما دارد. در مورد خدمات مشاوره و گزارش موردی معمولا هزینه را پیش پرداخت می کنید و در پروژه های بزرگتر، طراحی سایت یا پشتیبانی و برند سازی معمولا ما روی جزئیات پیاده سازی و دریافت مرحله به مرحله هزینه ها با مشتریان خود به تفاهم می رسیم.
پشتیبانی پنتازوم از من چگونه است؟
با توجه به تنوع نیازمندی مشتریان در حوزه خدمات مجازی و معرفی کسب و کار اینترنتی ما قبل از هر چیزی با شما مشاوره می کنیم. پشتبانی از شما با توجه پروژه، نیازمندی و نوع کسب و کارتان مشخص می شود. نکته مهم این است که دقیقا چیزی را که وعده داده ایم ، اجرا می کنیم.
چرا نرخ هزینه ها در مجموعه های مختلف متفاوت است؟
این سوال در واقع در اولین مرحله به کیفیت ارائه شده باز می گردد و در مرحله بعد به رعایت انصاف در ارائه قیمت باز می گردد. به هر حال یک نکته خیلی مهم را در نظر داشته باشید. همکاری مستمر در نهایت تنها از اعتماد طرفین یک قرارداد به وجود می آید. با مجموعه های معتبر کار کنید، از پیشینه آن ها اطمینان پیدا کنید. هزینه ای که می پردازید شامل میزان زمان، کیفیت، پاسخگویی به شماست. قطعا مجموعه های متعهد برای کسب تخصص برای ارائه خدمات به شما زمان زیادی را صرف کرده اند. بنابراین هزینه متناسب با تخصص محاسبه می گردد.
آیا می توانم از پلن های اختصاصی برای کسب و کار خودم استفاده کنم؟
بله! مبنای کار ما پوشش نیازمندی شماست. بنابراین در صورتی که احتیاج به تدوین برنامه مخصوص کسب و کارخودتان را داشته باشید، نهایت همکاری را با شما خواهیم داشت.
آیا پنتازوم خدمات رایگان هم ارائه می کند؟!
برای پشتیبانی هر چه بیشتر از شما بخش وبلاگ اختصاصی پنتازوم را راه اندازی کرده ایم. در این بخش می توانید آموزش های جامع در خصوص بازاریابی اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، طراح و گرافیک، شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام مطالب تالیف شده توسط تیم ما را مطالعه کنید. هم چنین از بخش دانلود ها برای شما پشت زمینه های زیبا و دیگر موارد کاربردی در کسب و کار آنلاین را قرار داده ایم. استفاده از تمامی این موارد رایگان است.
چطور کسب و کارم را در پنتازوم معرفی کنم؟
شما می توانید در بخش وبلاگ اختصاصی تجارت الکترونیک پنتازوم این کار را انجام بدهید. لطفا با ما تماس بگیرید تا به شما در خصوص نحوه انجام این کار و هزینه ها مشاوره بدهیم.
پنتازوم برای طراحی سایت از چه تکنولوژی ها و فریم ورک هایی استفاده می کند؟
پاسخ این سوال دقیقا به نیازمندی شما برمی گردد.البته استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و تضمین ارائه سیستمی که در کمترین زمان ممکن صفحات شما را بارگزاری می کند در پنتازوم انجام می شود. اما در هر صورت انتخاب نهایی بستگی به درخواست شما برای طراحی اختصاصی، هم چنین مقیاس کاری شما در انتخاب نوع پیاده سازی اهمیت دارد.
زمان بندی تحویل پروژه در پنتازوم به چه صورت است؟
در موارد معمول طراحی سایت به صورت اختصاصی معمولا بین 30 الی 40 روز کاری زمان خواهد برد. که البته با توجه به تایید هر مرحله توسط شما به عنوان کارفرما، ممکن است این زمان کمی افزایش یا کاهش پیدا کند. در مورد خدمات دیگر به طور مشخص در هر خدمت توضیحات زمان بندی ارائه خدمات ارائه شده است. در مورد قرارداد های پشتیبانی نیز، به جزئیات موارد انجام شده و زمان بندی آن نیز وجود دارد.
از ادامه همکاری با پنتازوم منصرف شده ام! روند بازگشت هزینه من چگونه است؟
این مورد باید توسط کارشناسان ما بررسی شود. در صورتی که علت انصراف شما عدم ارائه خدمات تعهد شده باشد، هزینه عودت داده می شود. در صورتی که به هر دلیل دیگر پروژه شما متوقف شده باشد، جزئیات کار انجام شده از سوی پنتازوم برای شما بررسی می شود و در نهایت به اطلاع شما رسانیده می شود. لطفا با ما تماس بگیرید تا به این موارد رسیدگی کنیم.
از پنتازوم شکایت دارم. چطور به آن رسیدگی می کنید؟
شما می توانید با پشتیبانی ما تماس تلفنی یا ارتباط با تلگرام بگیرید. شماره پشتیبانی ما (989223896531) در صورتی که تمایل دارید مستقیما موارد را به مدیریت منتقل کنید، می توانید به management@pentazoom.ir پیام ارسال کنید.

مورد اعتماد برندها

مشاهده برخی نمونه‌های موردی
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر