طراحی سایت انتخاباتی
Rate this post

طراحی سایت انتخاباتی : کاندیدهای انتخابات تلاش می کنند تا از روش های مختلفی از جمله برگزاری جلسات سخنرانی، چاپ پوستر، بنر و … برای تبلیغات استفاده کنند. با گسترش اینترنت و فضای مجازی می توان از روش های هوشمندانه تری برای تبلیغات استفاده کرد.

طراحی سایت انتخاباتی یکی از روش های مناسب و کم هزینه برای انجام تبلیغات هدفمند است. در این مطلب در رابطه با جنبه های مختلف طراحی سایت انتخاباتی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مزایای طراحی سایت انتخاباتی چیست ؟

کاندیدهای انتخابات مختلف از جمله نمایندگان مجلس، مجلس خبرگان، شورای اسلامی، رئیس جمهوری و … نیاز دارند تا ارتباط موثری با مردم برقرار نموده و اهداف خود را با آن ها به اشتراک بگذارند. آن ها باید ارتباط مستقیمی با مردم داشته باشند و به نیازهای آن ها پاسخ دهند. طراحی سایت انتخاباتی می تواند یک راه برای ارتباط با مردم از هر جای کشور باشد و به صورت شبانه روزی نیز در دسترس می باشد.

کاندیدهای انتخابات همچنین می تواند رزومه و بیوگرافی خود را از طریق وب سایت به اشتراک بگذارند. همچنین برنامه های و اهداف خود را به طور کامل شرح داده و به مردم ارائه دهند. اخبار و اطلاع رسانی ها را نیز می توانند از طریق طراحی سایت انتخاباتی به اشتراک بگذارند. همچنین با به اشتراک گذاری گزارش عملکرد ها مردم را از نتیجه فعالیت های خود آگاه کند.

مرتبط بخوانید: بهترین شرکت طراحی سایت

یک سایت انتخاباتی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هنگام طراحی سایت انتخاباتی باید مواردی در نظر گرفته شوند تا تاثیر قابل توجهی در روند موفقیت کاندید مورد نظر داشته باشد. اولین موردی که باید در طراحی سایت برای یک کاندیدا درنظر گرفته شود، نام دامنه سایت می باشد. نام دامنه سایت بهتر است متشکل از نام کاندید، سال انتخابات و نوع آن باشد. همچنین باید دارای یک صفحه برای نمایش اطلاعات هویتی کاندید باشد. در این صفحه معمولا اطلاعاتی از قبیل عکس کاندیدا، بیوگرافی، تحصیلات، سوابق و … به اشتراک گذاشته می شود.

خدمات مرتبط: راه اندازی کسب و کار آنلاین

مورد مهم دیگری که در طراحی سایت انتخاباتی باید در نظر گرفته شود، صفحه ای برای برقراری ارتباط با مردم و اطلاعات تماس است. در دسترس بودن کاندیدا و پاسخ سریع به درخواست های مردم باعث می شود تا اعتماد مردم به کاندیدا جلب شود. همچنین بهتر است امکان برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی نیز در سایت فراهم شود.

طراحی سایت انتخاباتی

معرفی برنامه و عملکرد کاندیدا مسئله مهم دیگری است که در جذب مردم نقش قابل توجهی دارد. با طراحی سایت انتخاباتی ، کاندید انتخابات می تواند اهداف، برنامه ها و سیاست های خود را به وضوح با مردم به اشتراک بگذارد و از این طریق اعتماد آن ها را جلب کند.

همچنین با کمک سایت انتخاباتی می توان آرشیو سخنرانی ها، مصاحبه ها، فیلم ها و فایل های صوتی را به راحتی به اشتراک گذاشت. این گونه فایل ها باعث می شوند تا مردم بیشتر با کاندید مورد نظر آشنا شده و با سوابق عملکردی او آشنا شوند.

استفاده از امکاناتی نظیر راه ارتباطی با مردم از دیگر موارد ضروری در طراحی سایت انتخاباتی است. این باعث می شود که خواسته های مردم دریافت شده و کاندید به آن ها پاسخ دهد.

 

مهم ترین موارد در طراحی سایت شخصی برای انتخابات

همچنین مهم است که هر طراحی سایت انتخاباتی برای بازدهی مناسب دارای بخش های خاصی باشد. بعضی از این بخش ها در طراحی سایت شخصی برای انتخابات این موارد هستند:

۱) بیوگرافی و زندگی نامه نامزد انتخاباتی :

این بخش جهت آشنایی مردم و رای دهندگان با نامزد انتخاباتی مانند سن و محل تولد و مدارک و میزان تحصیلات او می باشد. در بخش مربوطه درج خواهد شد.

۲) سوابق اجرایی یا نمایندگی :

این قسمت از سایت به معرفی عملکردهای خوب نامزد انتخاباتی در دوره های قبل یا در سایر ارگان ها و سِمَت های دیگر می پردازد .

۳)افتخارات و سوابق نماینده :

در این بخش افتخار آفرینی های نامزد انتخاباتی به رای دهندگان معرفی می شود.

۴) آرشیو تالیفات و مقالات :

این قسمت از سایت در بر دارنده تالیفات نامزد انتخاباتی است .

۵) اخبار و اطلاع رسانی :

در این قسمت خبرهای مهم مانند میتینگ های نامزدها با مردم و سایر اخبار انتخاباتی درج می گردد .

۶) نظرسنجی در سایت انتخاباتی :

این بخش مربوط به مخاطبان سایت است و عملکرد سایت را نشان می دهد.

۷) معرفی حوزه های انتخاباتی :

جهت کمک به رای دهندگان آدرس حوزه های انتخاباتی در این بخش از سایت قرار می گیرد .

۸) پیشنهادات و انتقادات :

مخاطبان سایت از طریق این بخش می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با نامزد انتخاباتی در میان بگذارند .

۹) گالری تصاویر :

در این بخش تصاویر دیدارها ، سخنرانی ها و… نامزد قرار می گیرد.

۱۰) ارتباط با مردم :

در این بخش نامزد انتخاباتی یا فرد معتمد وی می توانند با مردم مستقیما در ارتباط باشند و به پرسش های آنان پاسخ دهند.

اگر شما هم به دنبال طراحی سایت شخصی برای انتخابات هستید با کارشناسان پنتازوم در تماس باشید. مشاوره طراحی سایت پنتازوم رایگان است.

 

مرتبط بخوانید: قیمت طراحی سایت

 

طراحی سایت انتخاباتی در پنتازوم : چه خدماتی ارائه می دهد؟

پنتازوم مجموعه ای متشکل از افراد متخصص، متعهد و مجرب می باشد که خدمات طراحی سایت انتخاباتی را به شما ارائه می دهد. شما با استفاده از مشاوره رایگان این شرکت می توانید نیازها و خواسته های خود را مطرح کنید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

این مجموعه مشاوره را در اولویت قرار می‌ دهد تا درباره نیاز های مشتری، علایق و هر ایده‌ای که ممکن است برای وب سایت پیش از تهیه طرح کلی برای توسعه داشته باشند؛ صحبت کرده و آن ها را شناسایی کند. این مجموعه تلاش می کند سایت اختصاصی متناسب با نیازهای شما ارائه کند.

به علت اینکه تبلیغات در موفقیت یک کاندید دارای نقش ویژه ای می باشد، پنتازوم بعد از طراحی سایت، خدمات تبلیغات و بازاریابی نیز ارائه می کند. شما می توانید از خدمات پشتیبانی سایت پنتازوم نیز برای سئو، تولید محتوا و … استفاده کنید.

 تمامی وب سایت های طراحی شده در پنتازوم دارای یک سال هاست رایگان و یکسال پشتیبانی رایگان است. در سال بعد کارفرما می تواند در صورت رضایت تمدید کند.

همچنین طراحی سایت در پنتازوم به صورت ریسپانسیو انجام می شود به این معنی که سایت شما هنگام استفاده با موبایل، تبلت و … همخوانی خواهد داشت چرا که امروزی بسیاری از افراد از موبایل و تبلت برای بازدید از وب سایت ها استفاده می کنند.

در صورت نیاز به راه اندازی کسب و کارتان در دنیای اینترنت می توانید با کارشناسان پنتازوم در تماس باشید. از یک شرکت با پشتیبانی خوب در ارائه خدمات استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید:  09223896531

حتما بخوانید: ادمین سایت
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید