تبلیغات خلاقانه با تحلیل نمونه های موردی

تبلیغات خلاقانه با تحلیل نمونه های موردی

تبلیغات خلاقانه چه کمکی به رشد کسب و کار شما می کند؟ امروزه اصلی ترین عامل جذب مشتری بدون شک تبلیغات است. اگر این تبلیغات خلاقانه باشد، مشتریان را وادار می کند که شما را دنبال کنند ولی تبلیغات خلاقانه مدت کمی است که وارد بازار جذب مشتری شده و امروز اینجاییم تا شما را با ابداعات برند های مختلف آشنا کنیم . تولید محتوای تبلیغاتی این برندها فوق العاده است!

۱- تبلیغات خلاقانه ایستگاه اتوبوس

این تبلیغات به شکل یک ترن هوایی ساخته شده و طراح آن سه بعدی کار کرده است .

Bus Stop

۲- تبلیغات خلاقانه برند خمیر دندان Colgate

در این تبلیغ با استفاده از نور سفید در شب قسمتی از یک دهان را سفید و بقیه آن سیاه و جرم گرفته است که می خواهد قدرت سفید کنندگی خود را نشان دهد . جالب است بدانید مدت زیادی نیست که این برند شروع به کار کرده اما در همین مدت کم توانست درآمد سالانه خود را به شانزده میلیارد دلار برساند .

طراحی خلاقانه برند Colgate
Colgate

برای بازدید از سایت این برند روی C.O.L.G.A.T.E کلیک کنید .

۳ – تبلیغات خلاقانه برند Nivea

که در این تبلیغ نیوآ ژل اصلاح خود را تبلیغ کرده و در آن از یک طراحی مثال زدنی استفاده کرده است. این برند یکی از برترین برند های لوازم بهداشتی است که توانسته درآمد سالانه خود را به میلیارد ها دلار برساند .

شعار این تبلیغ : (زیرا زندگی چروک می آورد)

Nivea

برای بازدید از سایت این برند روی N.I.V.E.A کلیک کنید .

۴  – تبلیغات خلاقانه Sony

سونی شرکت خوشه‌ای ژاپنی و چندملیتی است، که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی، صنعت بازی‌های ویدئویی و تجهیزات سرگرمی، صنعت موسیقی و فیلم، همچنین ارائه خدمات مالی فعالیت می‌کند . نزدیک به هفتاد سال از مدت خدماتش می گذرد و توانسته است در آمد خود را به ۶٫۵۹۳ تریلیون ین برساند که عدد بسیار بسیار نجومی است . در این تبلیغ خلاقانه سونی از کیفیت محصولات تصویری اش نقل می کند .

Sony

برای بازدید از سایت این برند روی S.O.N.Y کلیک کنید .

۵ – تبلیغات خلاقانه برند Unicef

یونیسف سازمان خیرخواهی بود که جهت حمایت از کودکان جنگ زده جنگ جهانی دوم احداث شد و از آن روز تا خود امروز فعالیت محکم و گسترده ای در زمینه حفظ صلح جهانی داشته است . یونیسف توانسته از روز تاسیس خود تا به امروز در آمدی در حدود پنج میلیارد دلار کسب کند و خود را در همه جهان جهانی کند . این تبلیغ یونسف گویای وضعیت بحرانی آب در دنیا است .

Unicef

برای بازدید از سایت این سازمان روی U.N.I.C.E.F کلیک کنید .

۶ – تبلیغات خلاقانه برند Windex

در این تبلیغ خلاقانه برند Windex با استفاده از یگ برج و نصب یک شیشه پاک کن غول پیکر بر روی برج و رنگی کردن قسکت تمیز شده ، خودش را در زمینه شیشه پاک کن به نحو احسنت تبلیغ کرده است . این برند تخصص حرفه ای در زمینه محصولات شیشه دارد اما امروزه وارد دیگر صنایع شویندگی و بهداشتی نیز وارد شده است .

Windex

۷ – تبلیغات خلاقانه حفظ محیط زیست

همه ما می دانیم که در صنایع امروزی از درخت ها برای تولید مواردی چون : دکوراسیون خانه ها ، کاغذ ، دستمال ، و .. استفاده می شود . اگر بی رویه از این درخت ها استفاده سود بر شرایط محیطی کره زمین تاثیر بسیار منفی می گذارد . ببینیم این برند چگونه به تصویر کشیده است .

Save Planet

۸ – تبلیغات خلاقانه برند McDonald

برند مک دونالد در زمینه فست فود را دست کن تمام مردم می شناشند !!! این برند موفق چند وقتی است که Wifi را به قابلیت های خود اضافه کرده و ببینید چه قدر ساده و شیک آن را به تصویر کشیده است . برندی که توانسته سطح خدمت خود را در روز به شصت و چهار میلیون رسید برساند قطعا بیش تر از یک برند عادی است و در واقع برای دیگر برند ها الگویی رفتاریست.

MacDonald

برای بازدید از سایت این برند روی M.A.C.D.O.N.A.L.D کلیک کنید .

موفقیت برندها  اینگونه است. شما هم  دست به کار شوید و رویایتان را دنبال کنید.هم چنین به یاد داشته باشید که  امروزه بدون فضای مجازی ایجاد برند معنا ندارد.

برچسب‌ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر