طراحی کاتالوگ
Rate this post

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی در بازار کسب و کار امروز کاتالوگ است. از آنجایی طراحی کاتالوگ هم مانند سایر موارد تبلیغاتی اصول و تکنیک های خاصی دارد؛ نیاز به طراحان حرفه ای و تخصصی را برای این زمینه امری مهم است.

در بازار کسب و کار فعلی در هر زمینه ای از آن رقابت تنگاتنگی بین رقبا وجود دارد.

یکی از راهکارهای موفقیت در تبلیغات و بازاریابی طراحی کاتالوگ اختصاصی و مرتبط با هر نوع کسب و کار است که جلوه ای ویژه ای از آن برند در چشم مشتریان ایجاد می کند. از این رو پنتازوم نیز طراحی کاتالوگ با کیفیت بالا و مختص به هر نوع کسب و کاری را انجام می دهد.

در طراحی کاتالوگ چه مواردی مهم است؟

با ارائه طراحی کاتالوگ خود به شیوه ای حرفه ای می توانید موفقیتی با تضمین بیشتر برای برند خود در بین مشتریان و رقابت با رقبا ایجاد کنید.

در همین راستا پنتازوم با بهره گیری از تکنیک ها و اصول حرفه ای این زمینه، خدماتی تخصصی ارائه می دهد.

 

– ارائه طرح های نو و خلاقانه برای کاتالوگ

طراحی کاتالوگ باید به شیوه های نوین و با خلاقیت انجام شود. چرا که کاتالوگ یا بروشور یکی از بخش های اصلی ارائه یک برند کسب و کار به مشتری محسوب می شود.

یک کاتالوگ جذاب می تواند در ذهن مشتریان اثری خاص و ویژه بگذارد و آن برند را برای مشتریان محبوب کند. در طراحی کاتالوگ استفاده طرح های جدید و متناسب با نوع کسب و کار بسیار مهم است.

همچنین استفاده از ترکیب رنگ های مناسب و جالب توجه نیز می تواند در ایجاد کاتالوگی جذاب بسیار مؤثر باشد. توجه داشته باشید که طرح کلی کاتالوگ شما باید شیک و در عین حال جذاب طراحی شود و بیش از اندازه شلوغ نباشد.

– نگارش محتوای تأثیرگذار

مطالب و نوشته هایی که روی کاتالوگ نوشته می شود مورد دیگری است که مشتریان بعد از مشاهده طراحی ظاهری کاتالوگ به آن توجه می کنند.

از این رو استفاده از مطالب و محتوای مفید و کاربردی با توضیحات کافی می تواند شکل جذابی به کاتالوگ ببخشد. محتوای نوشته شده نباید بیش از اندازه طولانی و خسته کننده باشد. همچنین استفاده از عناوین جذاب و سایز و فونت نوشته ها نیز باید در هماهنگی با طراحی کاتالوگ از نظر ترکیب رنگ استفاده شده باشند.

–  برندسازی و تثبیت هویت آن

یک کاتالوگ حرفه ای می تواند در معرفی برند و هویت سازی آن نقش مهمی ایفا کند. به طوری که با طراحی کاتالوگ خود می توانید در میزان بازدید از اطلاعات محصولات و خدمات خود را افزایش دهید و در نتیجه افزایش میزان فروش را در کسب و کار خود ایجاد کنید.

– ارائه یک پیام خاص از برند (شعار تبلیغاتی)

در کاتالوگ یکی از مواردی که تأثیرگذار است، یک جمله یا یک پیام خاص برند است.

این مورد معمولا در صفحه رویی کاتالوگ و همراه با لوگو و اطلاعات آن برند آورده می شود. این پیام باید یک جمله کوتاه و معنی دار باشد.

به طوری که اطلاعات اصلی برند کسب و کار را به مشتریان برساند.

 

خدمات مرتبط در پنتازوم:

طراحی سایت حرفه ای

طراحی ست اداری

مشاوره کسب و کار از راه اندازی تا بهبود عملکرد آن

خدمات طراحی لوگو

خدمات طراحی بنر تبلیغاتی

 

 

برای دریافت فرم سفارش مربوط به خدمات پنتازوم می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام ارسال کنید.

یا مشخصات خود را در نوار آبی ذیل این پست وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. شماره پشتیبانی مستقیم: 09223896531

 

پنتازوم پس از دریافت سفارش از طرف شما متعهد می شود که طبق زمانبندی اعلام شده تا زمان نهایی شدن و جلب نظر مساعد مشتری خود خدمات مربوط به طراحی کاتالوگ را به صورت کاملا تکنیکی و ماهرانه انجام دهد.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید