متن تبلیغاتی
Rate this post

یک متن تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چه توصیه هایی برای موثری برای نوشتن متن تبلیغاتی خوب وجود دارد؟! در نهایت از کجا می توانم سفارش متن تبلیغاتی خوب را داشته باشم و هزینه های آن به چه صورت است؟ در فرآیند بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی یک متن تبلیغاتی خوب ضریب موفقیت شما را چند برابر می کند!

کتاب آموزش انتخاب شعار تبلیغاتی شامل نمونه هایی واقعی از مشتریان پنتازوم است! پیشنهاد میکنیم از دست ندهید!😁😉

چطور یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم؟

باید بدانید تبلیغ نویسی مهارتی است که طی سال ها رشد کرده و در ساخت تبلیغات بسیار ضروری است و هم اکنون به عنوان شغلی به شمار می رود که شرکت های تبلیغاتی به آن نیاز دارند و اگر شما کسب و کاری برای خود دارید امتیاز ارزشمندی است. در نوشتن متون تبلیغاتی این اصول را به کار بگیرید:

متن تبلیغاتی

متن تبلیغاتی

1- کوتاه بنویسید.

کوتاه نوشتن معمولا از آن جهت خوب است که افراد معمولاً وقت و حوصله کافی برای خواندن پیام تبلیغاتی شما ندارند. نویسندگان حرفه ای تبلیغ به خوبی می دانند که متن تبلیغات بهتر است کوتاه باشد. البته متن بلند نیز می تواند موفق باشد ولی در مقایسه، متن کوتاه بهتر است. به بیان دیگر: آگهی شما تنها باید کوتاه‌ترین متنی باشد که منظورتان را منتقل می‌کند نه بیشتر!

2- روایت کنید.

ایجاد حالت روایت یا داستان به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را جذب کنید. مردم معمولا مشتاق هستند به صورت داستانی موضوعی را بشنوند و آن را پیگیری می کنند.

3- ایجاد حس نیاز در تبلیغات

حس نیاز انواع مختلفی دارد؛ یکی از آنها نیاز به خاص بودن و داشتن چیزهای خاص است. مردم عاشق خریدن چیزهایی هستند که تعداد افراد کمی آنها را در اختیار دارند. چرا تابلوی سهراب سپهری در حراج  در تهران ۳ میلیارد تومان به فروش رسید؟ آیا اگر یک هنرمند گمنام این تابلو را نقاشی کرده بود به این قیمت به فروش می رفت؟

مثال دیگر در مورد برندهایی است که کالاهای خاص می فروشند. با شعار هایی سعی در القای این موضوع دارند که با استفاده از این خدمات یا محصولات خاص می شوید. این کسب و کار ها وقتی که حس نیاز به خاص بودن در مشتریان را برمی انگیزند، موفقیت آن ها حتمی است.

ضمن این که باید توجه کنید که در برندسازی همه می‌خواهند در گروهی متمایز از دیگران قرار داشته باشند. وقتی محصولات خود را انحصاری می‌کنید و آن را تنها در اختیار گروهی انتخاب شده قرار می‌دهید، کاری می‌کنید مردم آن را محصول را بیشتر بخواهند. می‌توانید به جای واژه‌ی انحصاری از عبارت‌های دیگری مانند «فقط برای اعضا»، «فقط افراد دعوت‌ شده»، «برای نخستین بار»، «کارمندان داخلی» و غیره استفاده کنید. با این روش اطمینان داشته باشید که مردم جذب تبلیغات شما خواهد شد.

خدمات مرتبط: تولید محتوا و مدیریت سایت

4- ایجاد ضرورت در خرید

به این نمونه ها توجه کنید: تنها تا پایان هفته برای رزرو این کنسرت فرصت دارید. یا اگر شما متوجه شوید که یک تور مسافرتی فقط شهریور ماه برگزار می شود،  و تا سال دیگر نمیتوانید سفر داشته باشید و الان فقط ۱۱ نفر ظرفیت خالی دارد احتمال بیشتری دارد که اقدام کنید تا اینکه حس کنید همیشه این تور هر ماه برگزار می شود و هر وقت اراده کنید می توانید آن را رزرو کنید.  مثال دیگر در مورد مشاوران کسب و کار است. مثلاً مشاوران کسب و کارها در هر زمان بیشتر از چند کسب و کار را نمی پذیرند، بنابراین اگر شرکتی نیاز به مشاوره آنها دارد نمی تواند زمان را از دست بدهد و سریع قرارداد همکاری می بندد.

5-ایجاد علاقه کنید

با ارائه جریانی از اطلاعات به روز و جذاب، خواننده را درگیری پیام  خود کنید. با صدایی فعال بنویسید. جملات و پاراگراف ها را طوری بنویسید که خواننده، مشتاق به ادامه خواندن شود. هر جمله باید جذاب باشد. خوانندگان، به راحتی خسته می شوند.خود را به جای خواننده پیام تصور کنید، و دقیقا چیزی را بنویسید که او می خواهد بداند، نه چیزی که شما می خواهید بیان کنید.

چند نمونه از متون تبلیغاتی خوب

مونه متنی که برای شما ذکر میکنیم ، تنها یک مثال در انبوه متون تبلیغات و بازاریابی می باشد . شما می توانید با خلاقیت خود و متمرکز شدن بر روی یک هدف مشخص به ایده های جدید در متن شعاری خود برسید.

_ رایگان شروع کنید.

_راحت کسب درآمد کنید.

_ متفاوت باشید.

_ از کیفیت لذت ببرید.

_ زندگی تان را متحول می کنیم

_ همین حالا اقدام کنید.

_فرصت محدود است.

چطور از خدمات تولید متن تبلیغاتی استفاده کنیم؟

به صورت معمول این موارد و مواردی مثل تهیه شعار تبلیغاتی ، تعیین استراتژی تبلیغاتی و .. بر عهده مشاوره تبلیغاتی یک مجموعه است. اگر شما به صورت مشخص در مجموعه خود یک مشاوره تبلیغاتی ندارید، می توانید با به کار گرفتن توصیه های ارزنده ای که در این مقاله ذکر کردیم، شروع کنید. در صورتی که نیاز دارید، از مجموعه ای معتبر و خلاق برای امور مربوط به مشاوره تبلیغاتی و یا تهیه متن تبلیغاتی کمک بگیرید می توانید با ما در تماس باشید. شماره پشتیبانی :09223896531 .

آرزومند توفیق شما در کسب و کارتان هستیم.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید