توضیحات

 • گزارش جامع کسب و کار اینترنتی یک گزارش مدیریتی است. به شما کمک می کند از مجموع آرا بهترین انتخاب را برای پیشبرد اهداف کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید.
 • از تجربه تحلیل گران ما استفاده کنید و به ذهن خود نظم ببخشید.
 • این نقطه مکث در کسب و کار اینترنتی شماست! مکث کنید و ببینید تا به حال چه کاری انجام داده اید؟ از این به بعد اولویت ها چیست؟
 • قیمت : 500,000 تومان
  قیمت ویژه : 450,000 تومان

  توضیحات تکمیلی

  چرا باید از گزارش جامع کسب و کار اینترنتی استفاده کنم؟! همیشه طرح مسئله با سوال تاثیر بیشتری در توضیح مفید و متقاعد کننده دارد. گزارش جامع کسب و کار اینترنتی برای شماست که صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید. در این صورت حتما بخشی از مواردی که باید برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین مورد استفاده قرار بدهید، مانند طراحی سایت ، راه اندازی شبکه های اجتماعی و .. را انجام داده اید.

  در هر کسب و کار چه اینترنتی باشد و چه مدل کسب درآمد آن هیچ ارتباطی به بازاریابی در فضای مجازی نداشته باشد، پس از راه اندازی ممکن است آنقدر درگیر اجرا بشوید که از برنامه ریزی برای بهترین روش های سازماندهی به سایت و به صورت کلی کسب و کار خود غافل شوید.

  خدمات مرتبط: برگزاری مسابقه اینستاگرامی

  بنابراین در گزارش جامع کسب و کار اینترنتی چه چیزی به شما ارائه می شود؟

  ممکن است به برخی از مزایا و یا اولویت ها فکر کرده باشید اما برای آن برنامه ریزی نداشته باشید. اولین وظیفه ما در ارائه گزارش جامع کسب و کار اینترنتی به شما نظم بخشیدن به ذهن شماست. در گزارش جامع کسب و کار اینترنتی به ترتیب این موارد را اجرا خواهیم کرد:

  1. تماس با شما و دریافت توضیحات اولیه از مدل کسب و کار شما
  2. بررسی مدل کسب و کار شما و الزامات آن
  3. بررسی فعالیت های شما به عنوان یک کسب و کار اینترنتی در فضای مجازی
  4. ارائه آنالیز دقیق و عددی از وضعیت سایت شما که شامل تحلیل و ارائه گزارش وضعیت بازدید ها، فنی و سئو سایت شما خواهد بود.
  5. معرفی 5 رقیب قدرتمند شما در وب + تحلیل کسب و کار آن ها
  6. ارائه توضیحات، پیشنهادات و راه حل برای بهینه سازی کسب و کار شما
  7. یک جلسه مشاوره حضوری (آنلاین) برای شما جهت توضیحات موارد درج شده در گزارش
  این مطلب را از دست ندهید!  گزارش تحلیل و بررسی سایت

  پس از دریافت گزارش جامع کسب و کار اینترنتی در واقع شما در فرآیند توسعه کسب و کار و مواردی که باید برای پیشرفت بدانید، ذهنی منظم و مواردی را به صورت مکتوب خواهید داشت که قطعا به شما برای موفقیت کمک خواهد کرد.

  و نکته مهمی که باید برای همه شما عرض کنیم: آن چیزی که باعث موفقیت یا شکست یک کسب و کار می شود، فکر و طرح و برنامه و مدیریت آن است. منظور از فکر و طرح برنامه در واقع همان برنامه تجاری (بیزنس پلان) مربوط به آن کسب و کار است و مدیریت نیز به اولویت دهی و انتخاب و راهبری تیم مناسب برای شما بازمی گردد.

  زمان تحویل گزارش شما: حداکثر 4 روز کاری پس از ثبت سفارش شما انجام خواهد شد.

  نکته نهایی که شاید برای شما هم جالب باشد که خیلی از مشتریان طراحی سایت ما در وهله اول سایتی می خواهند که مثل دیجی کالا باشد! اما باید بدانید طراحی سایت فقط یک بخش کوچک از یک کسب و کار اینترنتی است! برنامه ریزی کسب و کار اینترنتی ، تحلیل کسب و کار، فعالیت مستمر و هزینه هایی که باید هوشمندانه صرف یک کسب و کار اینترنتی شوند را در نظر بگیرید و از حرفه ای ها کمک بگیرید. فقط بدین ترتیب موفق خواهید شد. قبل از سفارش نیاز به صحبت با کارشناس ما دارید؟ تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بدهید.

  تعهدات پنتازوم

 • یک جلسه یک ساعته مشاوره اختصاصی برای شما برای توضیح در خصوص گزارش و راهکارهای ارائه شده در آن
 • ارائه راهکار برای بهینه شدن کسب و کار اینترنتی شما
 • برررسی و تحلیل 5 رقیب قدرتمند شما در وب
 • تحیل فنی و سئو سایت شما و وضعیت آن.
 • سفارش

 • گزارش جامع کسب و کار اینترنتی یک گزارش مدیریتی است. به شما کمک می کند از مجموع آرا بهترین انتخاب را برای پیشبرد اهداف کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید.
 • از تجربه تحلیل گران ما استفاده کنید و به ذهن خود نظم ببخشید.
 • این نقطه مکث در کسب و کار اینترنتی شماست! مکث کنید و ببینید تا به حال چه کاری انجام داده اید؟ از این به بعد اولویت ها چیست؟
 • قیمت : 500,000 تومان
  قیمت ویژه : 450,000 تومان

  موارد مرتبط

  برگزاری مسابقه اینستاگرام

  برگزاری مسابقه اینستاگرام

  برگزاری مسابقه اینستاگرام خدمتی برای شماست که اعتقاد دارید، بازاریابی و فروش فرآیند ساده ای نیست! در مورد اینستاگرام البته سیستم هایی وجود دارند که روی افزایش فالوئر اینستاگرام ، افزایش کامنت ها و .. فعالیت می کنند. اما آیا این راه حل برای افزایش درگیری مخاطبان با شما برند ، پر بار شدن صفحه […]

  سفارش
  مشاوره فروشگاه اینترنتی

  مشاوره فروشگاه اینترنتی

  دریافت خدمات مشاوره خوب و مناسب در هر زمینه کاری به موفقیت شما در اجرای آن کمک می کند. با دریافت مشاوره فروشگاه اینترنتی از مشاوره پنتازوم نکات مهمی که در طراحی و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ضروری هستند به شما ارائه می شود. در مشاوره فروشگاه اینترنتی که در پنتازوم به شما ارائه […]

  سفارش
  راه اندازی کسب و کار آنلاین با وردپرس

  بسته آموزشی راه اندازی کسب و کار آنلاین

  راه اندازی کسب و کار آنلاین : در راه اندازی هر کسب و کاری نیاز به آگاه ی از چند مرحله است. در بسته آموزشی راه اندازی کسب و کار آنلاین با وردپرس در یک پکیج بسیار کاربردی تمام نیازهای اولیه شما برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را جمع آوری کرده ایم. […]

  سفارش
  تبلیغات در اینستاگرام

  دانلود کتاب آموزشی تبلیغات در اینستاگرام

  کتاب جامع آموزش تبلیغات در اینستاگرم برای کمک به شما در تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام است. در استفاده از شبکه های اجتماعی برای مقاصد تجاری باید مواردی را در نظر بگیرید. همه این موارد را به صورت اختصاصی برای شما جمع آوری کرده ایم. با پرداخت هزینه اندکی می توانید از مزایای این کتاب الکترونیک […]

  سفارش
  دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

  شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
  درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
  logo-samandehi

  مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

  تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

  اطلاعات بیشتر