گزارش جامع کسب و کار اینترنتی
Rate this post

چرا باید از گزارش جامع کسب و کار اینترنتی استفاده کنم؟! همیشه طرح مسئله با سوال تاثیر بیشتری در توضیح مفید و متقاعد کننده دارد. گزارش جامع کسب و کار اینترنتی برای شماست که صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید. در این صورت حتما بخشی از مواردی که باید برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین مورد استفاده قرار بدهید، مانند طراحی سایت ، راه اندازی شبکه های اجتماعی و .. را انجام داده اید.

در هر کسب و کار چه اینترنتی باشد و چه مدل کسب درآمد آن هیچ ارتباطی به بازاریابی در فضای مجازی نداشته باشد، پس از راه اندازی ممکن است آنقدر درگیر اجرا بشوید که از برنامه ریزی برای بهترین روش های سازماندهی به سایت و به صورت کلی کسب و کار خود غافل شوید.

خدمات مرتبط: برگزاری مسابقه اینستاگرامی

بنابراین در گزارش جامع کسب و کار اینترنتی چه چیزی به شما ارائه می شود؟

ممکن است به برخی از مزایا و یا اولویت ها فکر کرده باشید اما برای آن برنامه ریزی نداشته باشید. اولین وظیفه ما در ارائه گزارش جامع کسب و کار اینترنتی به شما نظم بخشیدن به ذهن شماست. در گزارش جامع کسب و کار اینترنتی به ترتیب این موارد را اجرا خواهیم کرد:

  1. تماس با شما و دریافت توضیحات اولیه از مدل کسب و کار شما
  2. بررسی مدل کسب و کار شما و الزامات آن
  3. بررسی فعالیت های شما به عنوان یک کسب و کار اینترنتی در فضای مجازی
  4. ارائه آنالیز دقیق و عددی از وضعیت سایت شما که شامل تحلیل و ارائه گزارش وضعیت بازدید ها، فنی و سئو سایت شما خواهد بود.
  5. معرفی 5 رقیب قدرتمند شما در وب + تحلیل کسب و کار آن ها
  6. ارائه توضیحات، پیشنهادات و راه حل برای بهینه سازی کسب و کار شما
  7. یک جلسه مشاوره حضوری (آنلاین) برای شما جهت توضیحات موارد درج شده در گزارش

پس از دریافت گزارش جامع کسب و کار اینترنتی در واقع شما در فرآیند توسعه کسب و کار و مواردی که باید برای پیشرفت بدانید، ذهنی منظم و مواردی را به صورت مکتوب خواهید داشت که قطعا به شما برای موفقیت کمک خواهد کرد.

و نکته مهمی که باید برای همه شما عرض کنیم: آن چیزی که باعث موفقیت یا شکست یک کسب و کار می شود، فکر و طرح و برنامه و مدیریت آن است. منظور از فکر و طرح برنامه در واقع همان برنامه تجاری (بیزنس پلان) مربوط به آن کسب و کار است و مدیریت نیز به اولویت دهی و انتخاب و راهبری تیم مناسب برای شما بازمی گردد.

زمان تحویل گزارش شما: حداکثر 4 روز کاری پس از ثبت سفارش شما انجام خواهد شد.

نکته نهایی که شاید برای شما هم جالب باشد که خیلی از مشتریان طراحی سایت ما در وهله اول سایتی می خواهند که مثل دیجی کالا باشد! اما باید بدانید طراحی سایت فقط یک بخش کوچک از یک کسب و کار اینترنتی است! برنامه ریزی کسب و کار اینترنتی ، تحلیل کسب و کار، فعالیت مستمر و هزینه هایی که باید هوشمندانه صرف یک کسب و کار اینترنتی شوند را در نظر بگیرید و از حرفه ای ها کمک بگیرید. فقط بدین ترتیب موفق خواهید شد. قبل از سفارش نیاز به صحبت با کارشناس ما دارید؟ تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بدهید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید