توضیحات

 • گزارش جامع کسب و کار اینترنتی یک گزارش مدیریتی است. به شما کمک می کند از مجموع آرا بهترین انتخاب را برای پیشبرد اهداف کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید.
 • از تجربه تحلیل گران ما استفاده کنید و به ذهن خود نظم ببخشید.
 • این نقطه مکث در کسب و کار اینترنتی شماست! مکث کنید و ببینید تا به حال چه کاری انجام داده اید؟ از این به بعد اولویت ها چیست؟
 • قیمت : 500,000 تومان
  قیمت ویژه : 450,000 تومان

  توضیحات تکمیلی

  چرا باید از گزارش جامع کسب و کار اینترنتی استفاده کنم؟! همیشه طرح مسئله با سوال تاثیر بیشتری در توضیح مفید و متقاعد کننده دارد. گزارش جامع کسب و کار اینترنتی برای شماست که صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید. در این صورت حتما بخشی از مواردی که باید برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین مورد استفاده قرار بدهید، مانند طراحی سایت ، راه اندازی شبکه های اجتماعی و .. را انجام داده اید.

  در هر کسب و کار چه اینترنتی باشد و چه مدل کسب درآمد آن هیچ ارتباطی به بازاریابی در فضای مجازی نداشته باشد، پس از راه اندازی ممکن است آنقدر درگیر اجرا بشوید که از برنامه ریزی برای بهترین روش های سازماندهی به سایت و به صورت کلی کسب و کار خود غافل شوید.

  خدمات مرتبط: برگزاری مسابقه اینستاگرامی

  بنابراین در گزارش جامع کسب و کار اینترنتی چه چیزی به شما ارائه می شود؟

  ممکن است به برخی از مزایا و یا اولویت ها فکر کرده باشید اما برای آن برنامه ریزی نداشته باشید. اولین وظیفه ما در ارائه گزارش جامع کسب و کار اینترنتی به شما نظم بخشیدن به ذهن شماست. در گزارش جامع کسب و کار اینترنتی به ترتیب این موارد را اجرا خواهیم کرد:

  1. تماس با شما و دریافت توضیحات اولیه از مدل کسب و کار شما
  2. بررسی مدل کسب و کار شما و الزامات آن
  3. بررسی فعالیت های شما به عنوان یک کسب و کار اینترنتی در فضای مجازی
  4. ارائه آنالیز دقیق و عددی از وضعیت سایت شما که شامل تحلیل و ارائه گزارش وضعیت بازدید ها، فنی و سئو سایت شما خواهد بود.
  5. معرفی 5 رقیب قدرتمند شما در وب + تحلیل کسب و کار آن ها
  6. ارائه توضیحات، پیشنهادات و راه حل برای بهینه سازی کسب و کار شما
  7. یک جلسه مشاوره حضوری (آنلاین) برای شما جهت توضیحات موارد درج شده در گزارش

  پس از دریافت گزارش جامع کسب و کار اینترنتی در واقع شما در فرآیند توسعه کسب و کار و مواردی که باید برای پیشرفت بدانید، ذهنی منظم و مواردی را به صورت مکتوب خواهید داشت که قطعا به شما برای موفقیت کمک خواهد کرد.

  و نکته مهمی که باید برای همه شما عرض کنیم: آن چیزی که باعث موفقیت یا شکست یک کسب و کار می شود، فکر و طرح و برنامه و مدیریت آن است. منظور از فکر و طرح برنامه در واقع همان برنامه تجاری (بیزنس پلان) مربوط به آن کسب و کار است و مدیریت نیز به اولویت دهی و انتخاب و راهبری تیم مناسب برای شما بازمی گردد.

  زمان تحویل گزارش شما: حداکثر 4 روز کاری پس از ثبت سفارش شما انجام خواهد شد.

  نکته نهایی که شاید برای شما هم جالب باشد که خیلی از مشتریان طراحی سایت ما در وهله اول سایتی می خواهند که مثل دیجی کالا باشد! اما باید بدانید طراحی سایت فقط یک بخش کوچک از یک کسب و کار اینترنتی است! برنامه ریزی کسب و کار اینترنتی ، تحلیل کسب و کار، فعالیت مستمر و هزینه هایی که باید هوشمندانه صرف یک کسب و کار اینترنتی شوند را در نظر بگیرید و از حرفه ای ها کمک بگیرید. فقط بدین ترتیب موفق خواهید شد. قبل از سفارش نیاز به صحبت با کارشناس ما دارید؟ تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بدهید.

  تعهدات پنتازوم

 • یک جلسه یک ساعته مشاوره اختصاصی برای شما برای توضیح در خصوص گزارش و راهکارهای ارائه شده در آن
 • ارائه راهکار برای بهینه شدن کسب و کار اینترنتی شما
 • برررسی و تحلیل 5 رقیب قدرتمند شما در وب
 • تحیل فنی و سئو سایت شما و وضعیت آن.
 • سفارش

 • گزارش جامع کسب و کار اینترنتی یک گزارش مدیریتی است. به شما کمک می کند از مجموع آرا بهترین انتخاب را برای پیشبرد اهداف کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید.
 • از تجربه تحلیل گران ما استفاده کنید و به ذهن خود نظم ببخشید.
 • این نقطه مکث در کسب و کار اینترنتی شماست! مکث کنید و ببینید تا به حال چه کاری انجام داده اید؟ از این به بعد اولویت ها چیست؟
 • قیمت : 500,000 تومان
  قیمت ویژه : 450,000 تومان

  موارد مرتبط

  مشاوره بازاریابی اینستاگرام

  مشاوره بازاریابی اینستاگرام

  مشاوره بازاریابی اینستاگرام چه کمکی به کسب و کار من می کند؟ آیا واقعا روی فروش من تاثیرگذار خواهد بود؟! اولین نکته ای که باید خدمت شما عرض کنیم، نوع کسب و کار پنتازوم است. کار اصلی ما برنامه ریزی و اجرای روش هایی است که هدف آن ها موفقیت برای کسب و کار های […]

  سفارش
  راه اندازی کسب و کار آنلاین با وردپرس

  بسته آموزشی راه اندازی کسب و کار آنلاین

  راه اندازی کسب و کار آنلاین : در راه اندازی هر کسب و کاری نیاز به آگاه ی از چند مرحله است. در بسته آموزشی راه اندازی کسب و کار آنلاین با وردپرس در یک پکیج بسیار کاربردی تمام نیازهای اولیه شما برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را جمع آوری کرده ایم. […]

  سفارش
  تحلیل و بررسی سایت

  گزارش تحلیل و بررسی سایت

  خرید آنلاین خدمات تحلیل و بررسی سایت یکی از خدمات تحلیل و مشاوره است که در پنتازوم به شما ارائه می شود. هر وب سایت باید اصولی را از نظر فنی و محتوا رعایت کند تا بهترین نتیجه را از کسب و کاری که پیرامون آن فعالیت دارد، ارائه کند. در صورتی که شما صاحب […]

  سفارش
  آموزش بازاریابی اینترنتی (سطح 1)

  آموزش بازاریابی اینترنتی (سطح 1)

  بسته کاربردی آموزش بازاریابی اینترنتی مناسب علاقه مندان به فعالیت در حوزه فضای مجازی است که شامل 4 جلسه 1 ساعته می باشد. در این دوره که به شکل حضوری و یا آنلاین برگزار می شود مناسب افراد مبتدی در حوزه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است. سرفصل هایی که در این دوره برای شما در […]

  سفارش
  برچسب‌ها:
  دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

  شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
  درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
  logo-samandehi

  مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

  logo-samandehi
  اطلاعات بیشتر