گروه سرمایه گذاری پروژه
Rate this post

نمونه کاری از پنتازوم در حوزه سرمایه گذاری برای شما معرفی می کنیم. گروه سرمایه گذاری پروژه در هشت دپارتمان مجزا و مستقل در حوزه سرمایه گذاری فعالیت می کند. این هشت دپارتمان شامل این موارد می شوند:

  1. معدن
  2. مجموعه های رفاهی وگردشگری
  3. املاک صنعتی و کشاورزی
  4. جایگاه پمپ بنزین
  5. املاک و مستقلات
  6. نیروگاه های برق
  7. املاک بین الملل
  8. تالارهای پذیرایی

فعالیت پنتازوم در این مجموعه باعث راحتی کار یک مجموعه سنتی و استفاده بهتر و بهینه تر آن از امکانات جدید و تکنولوژی بوده است.

سایت گروه سرمایه گذاری پروژه شامل چه امکاناتی است؟

در هر یک از این بخش ها فرصت هایی برای علاقه مندان برای سرمایه گذاری، خرید یا فروش و اجاره نمایش داده می شود. هر یک از این هشت دپارتمان در یک زیر دامنه مجزا مدیریت می شوند و مدیر گروه هر بخش می تواند کارشناسان خود را از طریق پنل اختصاصی خود مدیریت کند. در طراحی و توسعه سایت رسمی این مجموعه علاوه بر بخش عمومی که بازدید کننده ها و اعضای عمومی سایت از آن استفاده می کنند، یک بخش داخلی نیز تعبیه شده است. با استفاده از اتوماسیون داخلی این مجموعه بزرگ، قادر به مدیریت، رتبه بندی کارشناسان (از لحاظ تعداد پاسخگویی به بازدید کننده ها، تعداد پروژه جاری ، تعداد پروژه های به سرانجام رسیده، تعداد پروژه های در حال بازاریابی و امتیاز کارشناس) و در نتیجه دریافت بازخود لازم از سیستم خود است.

توضیح که باید خدمت شما عرض کنیم، در پروژه های نرم افزاری بزرگ نیاز به مشاوره پروژه، تحلیل گر پروژه و بخش ارتباط با مشتری برای دریافت نیاز آن ها و انتقال به تیم فنی برای ارائه بهترین بازخورد است. بنابراین مرحله نیاز سنجی مشتری فاز بسیار ابتدایی اما مهم این گونه از پروژه ها است.

خدمات ارائه شده توسط پنتازوم به گروه سرمایه گذاری پروژه

خدماتی که پنتازوم به گروه سرمایه گذاری پروژه ارائه کرده است شامل این موارد می شود:

نیاز سنجی مشتری و تحلیل نرم افزار: در بخش اولیه نیاز سنجی مشتری در وهله اول با همه مدیران هشت دپارتمان و سپس کارشناسان جلسات حضوری برگزار و نیازمندی مشتری دسته بندی شد. سپس با تکمیل بخش های مختلف اشکالات رفع و تغییرات لازم تا تایید نهایی مشتری انجام شد.

آموزش پرسنل برای کار با سایت : سعی پنتازوم به عنوان مشاور ارائه ساده ترین و راحت ترین شکل واسط کاربری در این پروژه بوده است. آموزش پرسنل شامل مدیران و کارشناسان در قالب جلساتی حضوری در این مجموعه برگزار شده است.

نظارت و پشتیبانی : رفع اشکالات و ایراداتی که پس از فاز اول راه اندازی پروژه به وجود آمده بود بخشی از وظایف پنتازوم بوده است.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید