کلینیک آنلاین پزشکی بهپو

کلینیک آنلاین پزشکی بهپو

نمونه کاری که توسط تیم پنتازوم انجام شده است و امروز قصد معرفی آن برای شما را داریم در حوزه پزشکی است. کلینیک آنلاین پزشکی بهپو یک ایده فوق العاده کارآفرینی در حوزه پزشکی است. با توجه به این که بنیانگذاران این سایت از پزشکان معتبر هستند که اتفاقا در بخش تحقیق و توسعه از مهندسین صنایع شایسته استفاده شده است. بنابراین کار ما در مورد ارائه خدمات اختصاصی تحلیل و مشاوره به این سایت بسیار راحت تر انجام گردید.

مشکلی که کلینیک آنلاین پزشکی بهپو حل کرده است، ارائه اطلاعات درست در حوزه پزشکی است. حتما شما هم برای کسب اطلاعاتی در مورد مسئله پزشکی در گوگل جستجو کرده اید. هزاران سایتی که شاید اطلاعات بدون اساس و پایه در اختیار شما قرار دهند، وجود دارند. شاید بیشتر این سایت ها بیشتر از ارائه اطلاعات درست، بیشتر به افزایش بازدید سایت خود فکر می کنند. واقعا شاید با توجه به دشواری همکاری با پزشکان متخصص این امکان برای آن  اصلا وجود نداشته باشد.

علاوه بر مقالات مفید، امکان طرح سوالات و پاسخگویی آن ها توسط متخصصین پزشکی این مجموعه نیز وجود دارد. شما می توانید با عضویت و سپس طرح سوالات خود از مشاوره تخصصی برخوردار بشوید. مورد دیگری که در کلینیک آنلاین پزشکی بهپو ارائه می شود، امکان خرید آنلاین کتب مفید و معتبر پزشکی در قالب پی دی اف نیز امکان پذیر است. برای مشاهده سایت سایت بهپو کلیک کنید.

 

خدمات ارائه شده توسط پنتازوم به کلینیک آنلاین پزشکی بهپو

خدمات مشاوره و تحلیل پنتازوم در قالب ارائه سه سرفصل مختلف در تحلیل کسب و کار به کلینیک آنلاین پزشکی بهپو ارائه شده است. هم چنین مشاوره به صورت جلسات حضوری برگزار گردیده است.

  1. مشاوره بهینه سازی سایت
  2. مشاوره سئو برای سایت و انتخاب کلمات کلیدی
  3. مشاوره تولید و برنامه ریزی برای محتوا
  4. مشاوره برای پیش برد اهداف تبلیغاتی سایت و برگزاری کمپین های تبلیغاتی
برچسب‌ها:
دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
مهندس مهدی علیشیری، مدیر اجرایی بهپو مهندس مهدی علیشیری، مدیر اجرایی بهپو نظر مشتری
تجربه همکاری با تیم پنتازوم برای ما در بهپو بسیار لذتبخش بود. اطلاعات درست با تجویز استادانه!آرزوی موفقیت روز افزون دارم برای تک تک اعضای تیم.
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

logo-samandehi
اطلاعات بیشتر