پشتیبان سایت وردپرس
Rate this post

در استخدام پشتیبان سایت وردپرس به چه مواردی توجه کنیم؟! یکی از سیستم های راحت برای تولید محتوا و در واقع مدیریت محتوا سیستم وردپرس است. به همین خاطر امروزه بسیاری از وبسایت ها با همین سیستم هدایت میشوند. هدایت مشتریان واقعی از جمله موارد مهمی است که یک پشتیبان سایت وردپرس برای شما انجام خواهد داد. برای هدایت مشتریان راهکارهای متفاوتی وجود دارد. میتوانید از پشتیبان سایت وردپرس خود بخواهید تا لینک های وبسایت شما را به سایر شبکه های اجتماعی شما متصل کند. از طرف دیگر میتوان کاری کرد که جدیدترین مقالات سایت شما به صورت اتومات در پست های اینستاگرام و تلگرام شما قرار گیرند.

در پلن های حرفه ای تر،افزودن محتوا در سایت های تبلیغاتی و بلاگ ها، مورد دیگری است که توسط پشتیبان سایت وردپرس انجام خواهد شد.

مرتبط بخوانید: راه اندازی کسب و کار آنلاین

کارفرما میتواند به درخواست خود ماژول یا پلاگین های جدید را به سایت خود اضافه کند. از جمله پلاگین های مورد استفاده توسط پشتیبان سایت وردپرس، ایجاد سیستم ارسال تیکت برای سایت شماست. با استفاده از سیستم ارسال تیکت میتوانید ارتباطی موثر با مشتریان خود برقرار کنید و از نیازهای آن ها مطلع شوید. همچنین با دریافت نظرات مختلف، میتوانید عیوب فنی یا ظاهری سایت خود را به شکلی موثر حل و فصل نمایید. افزایش پلاگین ها در طول مسیر از جمله موارد بسیار شایع در رشد وبسایت شماست. اگر با انواع پلاگین های کاربردی مورد نیاز سایتتان آشنایی ندارید، میتوانید با متخصصان ما تماس حاصل کنید.

میتوانید از پشتیبان سایت وردپرس خود بخواهید تا مواردی چون منوی سایت، جزئیات و قرارگیری اجزای سایت شما را تغییر دهد.

تحلیل سایت شما از جمله موارد دیگری است که یک پشتیبان سایت وردپرس حرفه ای برای شما انجام خواهد داد. تحلیل سایت شامل مواردی چون: تحلیل سایت شما، تحلیل گوگل وبمستر، تحلیل الکسا و … میشود. همچنین میتوانید یک گزارش ماهانه از عملکرد رقبایتان را نیز دریافت کنید.

حل مشکل انقضای هاست یا دامنه شما نیز از جمله مواردی است که پشتیبان سایت وردپرس برعهده میگیرد.

از مواردی که در مدیریت وبسایت شما بسیار حائز اهمیت است، امنیت مطالب سایت شماست.  پشتیبان گیری و نگهداری آخرین نسخه سایت، این گونه مسائل را برطرف خواهد کرد. پشتیبان سایت وردپرس به این موارد نیز رسیدگی می کند.

میتوانید از مشاور متخصص سایت خود بخواهید تا ساعاتی در ماه را به شما اختصاص دهد و سرعت رشد خود را چندین برابر کنید. همان طور که میدانید از جمله ویژگی های یک پشتیبان سایت وردپرس، آشنایی کافی با وردپرس و تجربه کافی در این زمینه است. سعی کنید از شرکت هایی استفاده کنید که این تجربه را به بهترین شکل ممکن در اختیارتان قرار دهند.

مرتبط بخوانید: تولید محتوا در پنتازوم

از جمله ویژگی های سایت های قوی سرعت آپلود شدن بالای صفحات آن هاست. به میزانی که صفحات وبسایت شما در زمان کمتری بالا بیاید، بر اعتبار سایت شما نزد موتورهای جستجو اضافه خواهد شد. از پشتیبان سایت وردپرس خود بخواهید تا سرعت بالا آمدن صفحات را در بهینه ترین حالت ممکن قرار دهد.

یک پشتیبان سایت وردپرس با آگاهی به زبان برنامه نویسی css ،html و php و آشنایی با اصول سئو میتواند بهترین کمک را به شما بکند. اگر دغدغه داشتن یک سایت حرفه ای را دارید، میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه شود. شماره پشتیبانی برای سوالا شما : 09223896531

حتما بخوانید: طراحی سایت بیمارستان
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید