پشتیبانی وردپرس
Rate this post

پشتیبانی وردپرس چیست و در آن چه مواردی ارائه می شود؟ یکی از مواردی که صاحبان سایت با آن روبرو هستند برطرف کردن اشکالات احتمالی سایتشان است. پیشنهاد ما به شما این است: به جای این که هر ماه بخواهید با یک پشتیبان سایت تماس بگیرید و مشکلات احتمالی را به صورت موردی حل کنید، میتوانید یک قرارداد ماهانه با پشتیبان خود ببندید.  پشتیبانی وردپرس به صورت ماهانه، مزایای خود را دارد:

الف. با استفاده از خدمات پشتیبانی وردپرس همیشه فردی را دارید که مشکلات احتمالی سایتتان را برطرف کند و از میزان دغدغه های شما کاسته خواهد شد.

ب. از میزان هزینه پشتیبانی وردپرس کاسته خواهد شد.

ج.  نیاز نیست که هر بار به دنبال یک پشتیبان جدید باشید.

خدمات پشتیبانی وردپرس بستگی به پلن انتخابی شما در مدیریت و پشتیبانی سایت دارد. در پلن اول خدماتی چون بروزرسانی،اعمال تغییرات لازم در ظاهر و چیدمان، افزایش امنیت و پاسخ گویی به سوالات شما در اولویت است. حال به میزان افزایش انتظارات شما، میزان پشتیبانی وردپرس نیز متفاوت خواهد بود. به طور مثال: اگر تمایل دارید تا سایت شما به شکل روزانه محتوای مفید و کاربردی تولید کند پس شما به دنبال بازخورد بیشتری از سایتتان هستید. در این صورت پلن های بعدی را به شما توصیه میکنیم.

خدمات پشتیبانی وردپرس بسیار متنوع است. ممکن است تمایل به داشتن یک قالب اختصاصی برای سایتتان داشته باشید. مواردی چون مشاوره فروش و بازاریابی، رشد سریع تر در نتایج گوگل، ایمیل مارکتینگ و مشاوره تبلیغات در گوگل، از موارد اختصاصی در رشد کسب و کار شما محسوب میشوند.

گرفتن مجوزهایی چون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد و یا مجوز E-نماد از جمله دغدغه های برخی مدیران محسوب میشود. در جلسات پشتیبانی وردپرس این موارد آموزش داده خواهد شد.

داشتن درگاه بانکی برای سایت های فروشگاهی و یا سایت هایی که به دنبال فروش محصولات و خدمات خود هستند امری حتمی است. راه اندازی و دریافت یک درگاه بانکی معتبر از جمله مواردی است که در پشتیبانی وردپرس انجام خواهد شد.

مواردی چون بهینه سازی بانک اطلاعات و یا بهینه سازی سرعت نیز از جمله موارد حائز اهمیت در پشتیبانی وردپرس محسوب میگردد. به میزانی که سرعت لود شدن سایت شما بیشتر باشد، از جانب گوگل اعتبار بیشتری خواهید داشت. افزایش اعتبار نزد گوگل باعث ارتقای رتبه سایت شما خواهد شد.

پشتیبانی وردپرس چطور انجام می شود؟

سوالات احتمالی شما:

اگر از قبل سایت خود را راه اندازی کرده باشیم آیا باز هم میتوانیم از پشتیبانی وردپرس پنتازوم بهره مند شویم؟

بله حتما! مطمئنا برخی مدیران از قبل سایت خود را راه اندازی کرده اند و تنها دغدغه این افراد پشتیبانی مناسب سایتشان است.

در حال حاضر سایت من دارای پشتیبانی کامل است. آیا خدمات دیگری نیز وجود دارد که بتوانم از آن استفاده کنم؟

بله.  از موارد مهم برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، بررسی و آنالیز رقبای شماست. داشتن یک تحلیل آماری دقیق بسیار کمک کننده است. میتوانید برنامه ریزی و تحلیل سایتتان را به ما بسپارید تا به مسیری که تابحال طی کرده اید مطمئن شوید.

ارتباط با متخصصین پنتازوم از چه راه هایی ممکن است ؟

برای دریافت خدمات پشتیبانی وردپرس ، شما میتوانید از طریق تماس تلفنی، یا درج شماره تماس خود با ما در ارتباط باشید.با ما تماس بگیرید تا بتوانیم تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن در اختیارتان قرار دهیم. شماره پشتیبان برای مشاوره پشتیبانی وردپرس : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید