پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای کوچک
Rate this post

پشتیبانی سایت برای کسب و کار های کوچک یکی از خدماتی است که پنتازوم ارائه می کند. یکی از مزایای خدمات ما در پنتازوم قابلیت انعطاف آن ها با توجه به نیازمندی شما است. همه کسب و کار ها باید با توجه به برنامه ریزی دقیق، هزینه های جاری خود را مشخص کنند و سپس برای هر بخش هزینه ای اختصاص بدهند. در واقع پشتیبانی سایت گام بعد بعد از طراحی سایت است و برای این که یک سایت کارا و پویا داشته باشید، باید یا خودتان این موارد را انجام بدهید، نیرویی در شرکت استخدام کنید و یا از خدمات پشتیبانی و مدیریت سایت شرکت های دیگر به صورت پروژه های برون سپاری استفاده کنید.

موردی که در خصوص پشتیبانی و مدیریت سایت باید در نظر بگیرید این است که مهم نیست که کسب و کار شما بزرگ است یا کوچک. به هر حال برای پشتیبانی سایت نیاز به یک تیم حرفه ای خواهید داشت که این موارد را برای شما به خوبی انجام بدهند.

بسته پیشنهادی پنتازوم برای پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای کوچک شامل خدماتی می شود که به صورت حداقل باید در سایت شما به صورت ماهیانه صورت بگیرد. این موارد شامل بند های زیر خواهد شد:

  1. به روز رسانی قالب، هسته، افزونه ها و موارد مربوط در وردپرس
  2. بهبود امنیت سایت
  3. اعمال تغییرات لازم در ظاهر و چیدمان سایت شما
  4. پاسخ گویی به اشکالات سایت شما در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین
  5. بهبود سرعت سایت شما
  6. یک ساعت در ماه مشاوره اختصاصی

پشتیبانی سایت برای کسب و کار های کوچک یکی از برنامه ها و راهکار هایی است که برای پشتیبانی و مدیریت سایت داریم. شما می توانید برنامه های دیگر ما را مورد استفاده قرار بدهید و یا با توجه به درخواست خود، یک برنامه اختصاصی سفارش بدهید.

شرکت های بزرگ و متوسط به جز به روزرسانی و موارد فنی اولیه که باید در پشتیبانی سایت انجام شود، نیازهای خیلی بیشتری در مدیریت سایت خود دارند. ممکن شرکت شما حداقل 100 پرسنل نیازمند آموزش کار با سایت و انجام موارد روزمره را داشته باشد و یا امکان دارد برای مدیریت کسب و کار خود نیاز به خدمات پشتیبانی و آموزش به صورت حضوری داشته باشید. ما این موارد را درک می کنیم و سعی در ارائه بسته هایی داریم که برای شما مناسب ترین کاربرد را داشته باشد.

بنابراین در صورتی که شما از سیستم مدیریت محتوای دیگری به جز وردپرس استفاده می کنید و  نیاز به خدمات پشتیبانی سایت دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و جزئیات را عنوان کنید تا متناسب با درخواست شما هزینه ها و نحوه انجام کار برای شما را مشخص کنیم.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید