پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای حرفه ای
Rate this post

زمانی که یک کار حرفه ای را آغاز می کنید باید هزینه های آن و  مواردی که برای توسعه کسب و کار شما نیاز هست را نیز بپذیرید.کسب و کار حرفه ای نیازمندی خود در راه اندازی، پشتیبانی و توسعه و هم چنین برطرف کردن نیازهای مشتریان شما خواهد داشت. بنابراین باید آماده مواجه با این موارد باشید.

اما پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای حرفه ای در پنتازوم شامل چه مواردی خواهد شد و چطور آن را به شما ارائه می کنیم؟ در واقع اول از همه همه موارد در پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای کوچک در این پکیج ارائه می شود و علاوه بر آن موارد دیگری نیز که تکمیل کننده هستند ارائه خواهد شد. این موارد به شرح زیر هستند:

  1. به روز رسانی قالب، هسته، افزونه ها و موارد مربوط در وردپرس
  2. بهبود امنیت سایت
  3. اعمال تغییرات لازم در ظاهر و چیدمان سایت شما
  4. پاسخ گویی به اشکالات سایت شما در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تماس
  5. بهبود سرعت سایت شما
  6. دو ساعت در ماه مشاوره اختصاصی
  7. ارائه گزارش ماهیانه سئو کامل (تحلیل کامل وب سایت شما)

در نظر داشته باشید بخشی از خدمات مربوط به پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای حرفه ای به نوع سیستم مدیریت محتوای سایت شما برمی گردد. بنابراین اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید، این خدمات می تواند برای شما یک راه حل باشد.

پشتیبانی سایت برای کسب و کارهای حرفه ای یکی از برنامه ها و راهکار هایی است که برای پشتیبانی و مدیریت سایت داریم. شما می توانید برنامه های دیگر ما را مورد استفاده قرار بدهید و یا با توجه به درخواست خود، یک برنامه اختصاصی سفارش بدهید.

شرکت های بزرگ و متوسط به جز به روزرسانی و موارد فنی اولیه که باید در پشتیبانی سایت انجام شود، نیازهای خیلی بیشتری در مدیریت سایت خود دارند. ممکن شرکت شما تعداد زیادی پرسنل نیازمند آموزش کار با سایت و انجام موارد روزمره را داشته باشد و یا امکان دارد برای مدیریت کسب و کار خود نیاز به خدمات پشتیبانی و آموزش به صورت حضوری داشته باشید. ما این موارد را درک می کنیم و سعی در ارائه بسته هایی داریم که برای شما مناسب ترین کاربرد را داشته باشد.

بنابراین در صورتی که شما از سیستم مدیریت محتوای دیگری به جز وردپرس استفاده می کنید و  نیاز به خدمات پشتیبانی سایت دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و جزئیات را عنوان کنید تا متناسب با درخواست شما هزینه ها و نحوه انجام کار برای شما را مشخص کنیم.

حتما بخوانید: طراحی سایت کتابخانه
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید