پشتیبانی حرفه ای سایت چطور انجام می شود؟

پشتیبانی حرفه ای سایت

 پشتیبانی حرفه ای سایت چه کمکی به شما می کند؟! شاید تا چند سال پیش داشتن یک سایت جزو افتخارات کسب و کار های مختلف محسوب میشد. اما امروزه به دلیل افزایش رقابت بین کسب و کارها داشتن یک سایت و قرار دادن تعدادی از خدمات یا محصولات، تاثیر چندانی در رشد کار شما نخواهد داشت. علت واضح است. شما نیاز به پشتیبانی حرفه ای سایت دارید.

فرض کنیم شما صاحب یک فروشگاه لباس هستید. شما تصمیم میگیرید که سایت خود را راه اندازی کنید. زمانی که کار طراحی سایت به اتمام رسید، احتمالا به این موضوع فکر میکنید که از فردا مشتریان زیادی از طریق اینترنت با من آشنا خواهند شد و تا چند ماه دیگر مغازه به شدت شلوغ خواهد شد. اما فردای همان روز تصمیم میگیرید که کلمه لباس را در گوگل سرچ کنید. با ناباوری تمام سایت شما در هیچکدام از ده سایت اول روبرویتان قرار ندارد! علت چیست؟

اگر بخواهیم در یک کلام پاسخ دهیم، علت این موضوع عدم پشتیبانی حرفه ای سایت شماست. البته نگران نباشید! حال که به اهمیت خدمات پشتیبانی سایت پی بردید، پس از همین حالا استارت یک سایت درآمدزا را بزنید. برای این کار کافی است که شما هزینه مشخصی را به شکل ماهانه برای پشتیبانی سایت خود کنار بگذارید تا بعد از چند ماه تاثیر شگرف این کار را به خوبی لمس کنید.

 پشتیبانی حرفه ای سایت شامل موارد زیادی است که در این جا تنها به چند مورد محدود از آن اشاره خواهد شد.

مرتبط بخوانید:گزارش جامع کسب و کار اینترنتی

۱. تغییر در کدنویسی صفحات وب در پشتیبانی حرفه ای سایت

گاهی نیاز به تغییرات جزئی است تا سایت شما از این رو به آن رو شود! انجام برخی از این تغییرات نیاز به کدنویسی های ساده و در برخی امکانات حرفه ای تر نیاز به کدنویسی های پیچیده دارد.

۲. بهینه سازی در پشتیبانی حرفه ای سایت

کار روی محتوای سایت از جمله استراتژیک ترین ترفندها در پشتیبانی سایت شماست. سایتی که عاری از محتواست، ارزش چندانی برای شما ایجاد نخواهد کرد. پس نیاز است که به شکل روزانه یا هفتگی محتوای سایت خود را اضافه کنید. محتوای شما باید به گونه ای طراحی شود که با اصول بهینه سازی سایت ها در گوگل تطبیق داشته باشد.

۳. آنالیز سایت در پشتیبانی حرفه ای سایت

از جمله کارهایی که در پشتیبانی سایت صورت میگیرد استفاده از ابزارهای تحلیلی چون گوگل وبمستر و … است. تسلط به این ابزار به پشتیبان سایت کمک میکند تا بداند شما دقیقا در چه نقطه ای هستید. در مشاوره و تحلیل سایت مشخص میشود که رقبای شما چه کسانی هستند. همچنین استراتژی های رقابت با سایت های رقیب چیده خواهد شد.

۴. بروز رسانی محتوا در پشتیبانی حرفه ای سایت

اگر میخواهید مشتریان از محصولات یا خدمات شما خسته نشوند و هر بار که واردسایتتان میشوند چشمشان به محصولات جدید شما بخورد، پس نیاز به بروزرسانی دارید. بروز رسانی یکی از وظایف پشتیبان در طول خدمات پشتیبانی سایت است.

مرتبط بخوانید:

۵. پاسخ به انتقادات و پیشنهادات مشتریان

از جمله موارد دیگری که در پشتیبانی حرفه ای سایت حائز اهمیت است پاسخ به موقع به مشتریان است. افراد در فضای اینترنت بسیار کم حوصله تر از فضای واقعی هستند. پس سعی کنید همان گونه که در شرکت یا فروشگاهتان مشتری مداری میکنید، در فضای اینترنت هم این کار را انجام دهید.

 پشتیبانی حرفه ای سایت ابعاد مختلفی دارد. اگر سایت خود را راه اندازی کرده اید پس حتما به یک پشتیبان حرفه ای و منظم نیاز دارید. حتما برای مشاوره  پشتیبانی حرفه ای سایت با ما تماس بگیرید. شماره پشتیبان 09223896531

دیدگاه‌ها
  • دیدگاهی فرستاده نشده است
  • دیدگاه خودتان را بنویسید

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
درخواست تماس شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی تماس بگیرند
logo-samandehi

مفتخریم به شفافیت در ارایه خدمات به شما

تمامی خدمات ما با جزئیات تعهدات به شما ارائه می شود. در صورتی که خدمات مورد نیاز شما در قالب بسته های یا خدمات پیشنهادی پنتازوم نباشد، در قالب قرارداد های مشخص سطح تعهدات ما به شما مشخص می گردد.

اطلاعات بیشتر