بنر تبلیغاتی
Rate this post

بنر چیست؟ بنر تبلیغاتی چیست ؟! طراحی بنر یک روش برای منتقل کردن پیامی تبلیغاتی است که دارای طرح هایی گرافیکی و حاوی متون و تصویر هایی مرتبط با تبلیغ مورد نظر است. به عبارت دیگر بنر مانند یک پرچم می ماند که الگو و سمبل یک چیز را به مخاطبان خود القا می کند و به آن ها می فهماند.

طراحی بنر و استفاده از آن اولاً از نظر مالی جنبه اقتصادی دارد و دوماً نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی مشکلات و دردسر کمتری را با خود به همراه دارد. به عنوان مثال بنر دارای قابلیت تنوع زیاد، دسترسی آسان، چاپ سریع و ……. می باشد. البته ممکن است شما بنر تبلیغاتی را برای سایت طراحی کنید و یا بنری در مقیاس قابل چاپ برای نصب در محل فیزیکی طراحی کنید.

مرتبط بخوانید: مشاوره کارآفرینی برای شروع و یا توسعه یک کسب و کار موفق!

در این نوشته تعدادی از بنر های تبلیغاتی پنتازوم که در موضوعات مختلف و برای محل های مختلف از جمله سایت ، اینستاگرام و تلگرام طراحی شده است را به اتفاق می بینیم.

نمونه طراحی بنر تبلیغاتی برای اینستاگرام و تلگرام

 

در طراحی این بنرهای تبلیغاتی به رنگ سازمانی، طرح و نوع کسب و کار کارفرما توجه شده است.

بنر های تبلیغاتی به چند دسته تقسیم می شوند؟

بنر های تبلیغاتی بسته به نوع طراحیشان می توان به دسته های متفاوتی تقسیم بندی کرد. از آن جمله :

  • طراحی بنر متناسب با طرح های فرهنگی

به عنوان مثال: طراحی بنر برای جشنواره لوازم التحریر و ………

  • طراحی بنر متناسب با مناسبت های مذهبی

به عنوان مثال: ولادت ها، وفات ها، عید ها و ………

  • طراحی بنر متناسب با مناسبت های ملی و یا جهانی

به عنوان مثال: روز درخت کاری، برگزاری مسابقات المپیک زمستانی و …………

  • طراحی بنر متناسب با کاربرد در تجارت و کسب و کار

به عنوان مثال: تبلیغات جهت معرفی کردن برند خود و ………

  • طراحی بنر متناسب با مناسبت های اجتماعی یا سیاسی

به عنوان مثال: راهپیمایی روز 22بهمن و ………..

مرتبط بخوانید: پشتیبانی سئو سایت در پنتازوم

نمونه های بنر تبلیغاتی برای سایت

هم چنین برای بنرهای اصلی سایت نیز با توجه به تصمیم مدیر سایت بنرهای با هر یک از موضوعات ذکر شده قابل طراحی است. تعدادی از نمونه های طراحی بنر تبلیغاتی برای سایت را در ذیل به اتفاق هم میبینیم:

 

هزینه طراحی بنر چقدر است؟!

هزینه طراحی بنر ثابت برای سایت

همانطور که برای شما گفتیم، این هزینه بستگی به نوع طراحی و گرافیست شما دارد. در ساده ترین و ابتدایی ترین شکل آن برای بنر ثابت هر طراحی از 20 هزار تومان شروع می شود. برای یک طراحی خوب این هزینه بین 30 تا 60 هزار تومان است. هزینه مثل هر کسب و کار دیگری بستگی به تعداد طراحی نیز دارد. به طور مثال شاید بتوانید با یک قرار داد 20 تایی هزینه طراحی بنر را در نهایت کاهش بدهید. به صورت معمول برای ریسایز بنر ها هزینه ای دریافت نمی شود. توضیح این که بنر هایی که برای سایت شما و در قطع مشخص طراحی می شود، ممکن است مناسب درج در شبکه های اجتماعی شما مانند اینستاگرام نباشد.

هزینه طراحی بنر ثابت برای شبکه های اجتماعی

به صورت معمول این بنر ها حساسیت کمتری نسبت به سایت اصلی شما دارند. به این معنی که می  توانید برای صرفه جویی در هزینه ها از طرح های آماده کمک زیادی بگیرید. شرکت هایی وجود دارند که به صورت قرار دادی ، ماهیانه و با توجه به نوع کسب و کار شما پست های مناسب طراحی و اجرا می کنند. هزینه طراحی هر پست در این صورت می تواند تا هر مورد 12 هزار تومان نیز کاهش داشته باشد.

چند نکته در هزینه طراحی بنر که باید بدانید:

تعداد ویرایش، تعداد بنر ها و استفاده از طرح های آماده در هزینه نهایی طراحی بنر تاثیرگذار است. در صورتی که شما به دنبال طرح ویژه یا خلاقانه ای هستید، برای انجام این کار معمولا یک تیم باید از پروژه شما پشتیبانی کنند. این تیم شامل ایده پرداز، طراح و گرافیست و عکاس است.

نیاز به طراحی بنر برای کسب و کار خود دارید؟ با پشتیبانی ما تماس بگیرید! شماره مستقیم پشتیبانی : 09223896531

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
1 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید
  • طناز یاری
    1 سال پیش

    همش خوشگل و حرفه ای