زبان نگار
Rate this post

نمونه کار دیگری که امروز برای معرفی به شما آماده کرده ایم ( زبان نگار ) ، فعالیتی در حوزه آموزشی دارد. موسسه زبان های خارجی زبان نگار یک موسسه فرهنگی هنری است که در حوزه برگزاری کلاس های آموزشی زبان های زنده دنیا و هم چنین برگزاری آزمون های آزمایشی معتبر تخصص دارد.

مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی زبان نگار در سال ۱۳۸۱ با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شد از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را در خصوص زبانهای خارجی با توجه به نیازمندیهای زبان اموزان و مراکز آموزشی ارتقاء داده است و بیش از یک دهه است که در این زمینه با تدوین برنامه های سنجیده و کارشناسی در رابطه با آزمونهای مختلف سفارت فعالیت می نماید. و در رشته های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، عربی، روسی، چینی، ایتالیایی، هلندی ، اسپانیایی، ترکی استانبولی و سوئدی دانشجویان بسیاری را تعلیم داده که در حال حاضر بسیاری ازفارغ التحصیلان با موفقیتی که کسب کرده اند توانسته اند در رشته تحصیلی شان مشغول به کار شوند و یا اگرتصمیم به ادامه تحصیل داشته اند با بارعلمی بالایی که کسب کرده اند در دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال ادامه تحصیل اند.

مرتبط بخوانید: خدمات مشاوره و تحلیل ایده پردازی و کارآفرینی

این موسسه درسالهای ۱۳۸۳ الی ۱۳۸۵ درزمینه انتشارات نیز فعالیت زیادی داشته است. موسسه زبان نگار با عنایت به سابقه درخشان در زمینه آموزش زبان تصمیم گرفت که فعالیت آموزش کامپیوتر را نیز مدنظر قرار دهد و بر اساس مجوزرسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و متناسب با اهداف و دستور العمل های علمی – فرهنگی – هنری و آموزشی این وزارتخانه، به برنامه ریزی و ارائه خدمات مورد نیاز جوانان عزیز خصوصا دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی جهت آموزش کامپیوتر همت گماشت و با عنایت خداوند از پاییز ۱۳۹۱ کلاسهای آموزش کامپیوتر راه اندازی شد.

از پاییز سال ۱۳۹۲ مجوز لازم جهت ارائه گواهینامه مهارتی برای اخذ دیپلم کاردانش ازوزارت فرهنگ و ارشاداسلامی اخذ شد. درحال حاضر رشته های گرافیک رایانه،تصویرسازی،طراحی صفحات وب ارائه میشود.این دوره ها به صورت ازاد نیز برگزار میشود. در حال حاضر مدیریت این موسسه با بالا بردن کیفیت علمی و آموزشی، زمینه های لازم را جهت فراگیری زبانهای خارجی،دوره های کامپیوتر برای هموطنان عزیز فراهم ساخته است.نظر به اینکه هزینه آموزش زبانهای خارجی و کامپیوتر در ایران، نسبت به سایر کشور ها بسیار ناچیز است، به کلیه دانشجویان و علاقه مندان یادگیری مهارتهای یاد شده توصیه می گردد به منظور دسترسی به دانش و مهارت مورد نیاز خود قبل از هر گونه اقدام، خصوصا اعزام به خارج از کشور، این مهارتها را در کشور خود بیاموزند .

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل شد، دیری نگذشت که با رایزنی های فراوان و تلاش بی وقفه مسئولین این مجموعه، این مرکز توانست مجوز انحصاری برگزاری آزمون های رسمی TOEFL Practice Online یا همان T.P.O از ETS دریافت کند.

پس از گذشت مدتی کوتاه این مجموعه بار دیگر موفق به کسب دستاوردی بزرگ آن هم برای اولین بار به عنوان نماینده انحصاری برگزاری ازمون های رسمی تافل کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior) در ایران شد و سرانجام در آبان ۱۳۹۶ با گرفتن مجوز رسمی آزمون های GRE برای تمامی سنین شد.

زبان نگار یک مرکز آزمون های بین المللی است که با یک اعتبار جهانی همواره به فکر پیشرفت و خدمت است.

خدماتی که پنتازوم برای این مجموعه ارائه کرده است شامل موارد زیر می شود:

1- مدیریت و تولید محتوا مربوط به مقالات مطابق با اصول سئو برای زبان نگار

برای تولید محتوا سایت تخصصی زبان نگار با توجه به کلمات کلیدی حوزه فعالیت کارفرما برنامه ریزی شده است. هم چنین گزارش های جامع گوگل وبمستر و گوگل آنالیز برای سنجش پیشرفت ماهیانه کارفرما تحلیل می گردند.

2- مدیریت و تولید محتوا صفحه اینستاگرام زبان نگار

پست های روزانه + طراحی با توجه به نیاز کارفرما در حوزه اینستاگرام انجام شده است.

خدمات مرتبط: تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام

3- مشاوره تبلیغات و بازاریابی

با توجه به نیاز موسسه فرهنگی هنری زبان نگار مشاوره لازم در خصوص راهبرد مجموعه ارائه شده است. بدیهی است تصمیم گیری برای اجرای آن بر عهده کارفرما بوده است.

4- مشاوره کسب و کار

علاوه بر فضای مجازی، در خصوص معرفی کسب و کار و نحوه راهبری آن و برنامه ریزی تبلیغات فیزیکی به موسسه فرهنگی هنری زبان نگار مشاوره لازم ارائه شده است.

حتما بخوانید: کلینیک زیبایی روما
در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید