مسیرآفرینان پارس
Rate this post

امروز برای شما نمونه کاری در حوزه اعزام دانشجو به خارج از کشور آماده کرده ایم. موسسه معتبر مسیرآفرینان پارس در حوزه اعزام دانشجو به دانشگاه های معتبر دنیا فعالیت می کند.

خدمات مرتبط : مدیریت و تولید محتوا سایت

 خدمات موسسه ی مسیر آفرینان پارس شامل این موارد است:

۱- ارائه ی مشاوره های تلفنی و حضوری در جهت تصویر سازی درست و واقعی از قوانین هر کشور و نحوه ی مهاجرت صحیح و قانونی به کشورهای مختلف به منظور انتخاب یک مسیر درست برای رسیدن به اهداف مورد نظر هر شخص. 
۲- بهره گیری از تیم تحقیقاتی مجرب جهت انتخاب بهترین گزینه متناسب با شرایط هر متقاضی برای تحصیل ، سرمایه گذاری ، خرید ملک و… 
۳- اخذ پذیزش از برترین و برجسته ترین دانشگاه ها ی کشورهای حوزه ی اروپا ، کانادا و آمریکا 
۴- اخذ ویزاهای تحصیلی ، توریستی ، سرمایه گذاری ، خرید ملک ، تمکن مالی و… 
۵- عقد قرارداد در چهاچوب قانون تحت نظارت وکلای برجسته و با تجربه 
۶- حمایت متقاضی در کشورهای مختلف بعد از وروود به آن کشورها توسط وکلای موسسه . تمامی موارد ذکر شده در چهاچوب قوانین و با نظارت افراد خبره و با تجربه در زمینه های مهاجرتی انجام میشود همچنین موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است در تمامی مراحل ، صداقت و حسن نیت را در جهت رسیدن به اهداف مد نظر هر متقاضی و کمک به انتخاب مسیری درست برای نائل شدن به این امر مهم رعایت نماید.

موسسه مسیرآفرینان پارس در زمینه های ذیل به صورت تخصصی فعالیت می کند:

1- اعزام دانشجو به روسیه

2- اعزام دانشجو به اتریش

3- اعزام دانشجو به سوئد

4- اعزام دانشجو به کانادا

5- اعزام دانشجو به نروژ

پنتازوم چه خدماتی به مسیرآفرینان پارس ارائه کرده است؟

1- طراحی و گرافیک

در بخش طراحی و گرافیک طراحی لوگو مسیرآفرینان ، طراحی بنر های مربوط به اینستاگرام و طراحی بنر های اصلی سایت مسیرآفرینان بر عهده پنتازوم بوده است.

2- طراحی سایت

3- تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام

طراحی بنرهای اینستاگرام، مدیریت صفحه اینستاگرام و افزایش فالوئر های اینستاگرام موسسه مسیرآفرینان پارس توسط پنتازوم انجام شده است.

4- سئو سایت 

برای کلمات کلیدی برنامه ریزی و در مدت زمان مناسب به نتیجه لازم رسیده است.

5- تولید محتوا سایت

برای تولید محتوا سایت تخصصی مسیرآفرینان با توجه به کلمات کلیدی حوزه فعالیت کارفرما برنامه ریزی شده است. هم چنین گزارش های جامع گوگل وبمستر و گوگل آنالیز برای سنجش پیشرفت ماهیانه کارفرما تحلیل می گردند.

6- مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی مورد نیاز کارفرما در حوزه تبلیغات سایت و تبلیغات اینستاگرامی ارائه شده است.

موسسه ی مسیر آفرینان پارس در تلاش است تا برای عزیزانی که به دنبال راهی برا ی پیشرفت خود به ویژه از طریق تحصیل در کشورهای اروپایی ، کانادا و آمریکا و اخذ اقامت دائم این کشورها هستند بنا بر شرایط منحصر به فرد هر شخص با بهره گیری از یک تیم حرفه ای و کارشناسان و مشاوران زبده و با تجربه ، همچنین وکلای خبره در زمینه ی مهاجرت پیشنهادهایی درخور شایستگی هر فرد را ارائه نماید. ما در موسسه ی مسیرآفرینان پارس همواره به دنبال ارائه ی راهی در جهت پیشرفت و کمک برای رسیدن به اهداف مهم زندگی شما عزیزان هستیم.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید
فرستادن دیدگاه
0 دیدگاه در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید